Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 21:51, Robert'cik napisał:

Mam problem w II akcie. Podczas obrony domu Tavoricka. Akcja się kończy, demony zostają wybite
co do nogi... I nic się nie dzieje. Pomocy! Gra w najnowszej wersji.


Miałem podobnie - wczytałem grę przed walką, wszystko zrobiłem raz jeszcze i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 11:06, dur napisał:

Ja mam takie pytanie, czy nwn2 chodzi na Viscie 32 bitowej czy sa jakies problemy znane?

Google nie boli :PP
Mimo że Neverwinter Nights 2 nie jest grą posiadającą logo "Games for Windows", zachowuje się dokładnie tak jakby je otrzymała. Instalacja i patchowanie pod Vistą są bezproblemowe i nie tylko pokazuje się w Eksploratorze Gier, ale zawiera on także wymaganie minimalne i rekomendowane dla gry. [...] Gra wspiera panoramiczne ustawienia rozdzielczości ekranu i działa bezproblemowo pod Vistą. Nie wiem dlaczego gra nie otrzymała logo GFW; być może ma jakieś problemy z 64-bitowa wersją Visty, a może po prostu Atari nie miało czasu, by przedstawić ją do certyfikacji. Może też próbowała zdobyć logo, ale pierwotna wersja gry była tak zbuggowana, że go nie otrzymała. Na pewno NWN 2 chodzi o wiele lepiej i stabilniej po paru patchach, ale mam tylko słowa uznania dla jej działania pod Vistą.
Źródło : neverwinter2.gram.pl
Wynika z tego że z 32-bitową wersją Visty nie powinno być żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:36, Firaxo napisał:

> Ja mam takie pytanie, czy nwn2 chodzi na Viscie 32 bitowej czy sa jakies problemy znane?

Google nie boli :PP
Mimo że Neverwinter Nights 2 nie jest grą posiadającą logo "Games for Windows", zachowuje
się dokładnie tak jakby je otrzymała. Instalacja i patchowanie pod Vistą są bezproblemowe i
nie tylko pokazuje się w Eksploratorze Gier, ale zawiera on także wymaganie minimalne i rekomendowane
dla gry. [...] Gra wspiera panoramiczne ustawienia rozdzielczości ekranu i działa bezproblemowo
pod Vistą. Nie wiem dlaczego gra nie otrzymała logo GFW; być może ma jakieś problemy z 64-bitowa
wersją Visty, a może po prostu Atari nie miało czasu, by przedstawić ją do certyfikacji. Może
też próbowała zdobyć logo, ale pierwotna wersja gry była tak zbuggowana, że go nie otrzymała.
Na pewno NWN 2 chodzi o wiele lepiej i stabilniej po paru patchach, ale mam tylko słowa uznania
dla jej działania pod Vistą.

Źródło : neverwinter2.gram.pl
Wynika z tego że z 32-bitową wersją Visty nie powinno być żadnych problemów.

Ogromne dzieki. Wszystko w tej wypowiedzi zostalo zawarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Trochę czasu mi uciekło, i zorientowałem się iż istnieje update do 1.06.980.
A więc wesoło zupdate''owałem, i co ?
W grze występuje błąd, pojawiający się w momencie kiedy zakładam serwer, i tworzę na nim postać.

Gra ''zastyga'', zostaje przerzucona do okna, nawet jeżeli jest w trybie pełnoekranowym, i pojawia się rasowy windowsowski błąd, informujący mnie o tym :

"AppName: nwn2main.exe AppVer: 1.0.6.980 ModName: nwn2main.exe
ModVer: 1.0.6.980 Offset: 0000849c", i na tym kończy się ''rozgrywka''.
Wcześniej nic takiego się nie zdarzało.
Jeżeli chodzi zaś o mój sprzęt, to kolejno :
Procek : Pentium IV 3.0GHz.
Ram : 2048 MB.
Karta Graficzna : GeForce 7300 GT.

Wydaje się że ten błąd pojawia się po pewnym czasie spędzonym w ''kreatorze postaci''.
Jak tylko na ślepo przelecę wszystkie ustawienia, tworząc byle co, gra się uruchamia, i wtedy już/jeszcze nie zauważyłem żadnych problemów.

Jeżeli ktoś będzie miał jakiś pomysł, zamieniam się w słuch.

Pozdrawiam.

Edit : Jeżeli będą potrzebne dodatkowe informacje o sprzęcie / plik z szczegółami błędu, czy coś innego, wystarczy powedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem path 1.02 do 1.04 nie potrafie go zainstalować przegrałem plik do katalogu z grą i postąpiłem zgodnie z instrukcją po uruchomieniu gry daje na aktualizacja ale nic sie nie dzieje pomocy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Właśnie wróciłem do Nevera po dość długim czasie i mam mały problem, mianowicie:

Zainstalowałem, wgrałem najnowsze łatki i podczas gry mimo ustawienia trybu marionetek nie poruszają się tak jak główna postać. Muszę za każdym razem wydawać im rozkaz: "za mną" co jest lekko irytujące. Jednak pamiętam, że nie miałem tego problemu zaraz po zakupie gry tuż po premierze.

Macie może na to jakąś radę? Ewentualnie przeinstaluję grę i pogram w wersję bez łatek, no chyba, że nie będę mógł użyć stanów gry wykonanych po zaimplementowaniu łatek :/
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 02:00, maniekk napisał:

Witam.
Właśnie wróciłem do Nevera po dość długim czasie i mam mały problem, mianowicie:

Zainstalowałem, wgrałem najnowsze łatki i podczas gry mimo ustawienia trybu marionetek nie
poruszają się tak jak główna postać. Muszę za każdym razem wydawać im rozkaz: "za mną" co jest
lekko irytujące. Jednak pamiętam, że nie miałem tego problemu zaraz po zakupie gry tuż po premierze.

Macie może na to jakąś radę? Ewentualnie przeinstaluję grę i pogram w wersję bez łatek, no
chyba, że nie będę mógł użyć stanów gry wykonanych po zaimplementowaniu łatek :/
Pozdrawiam.

Bo w trybie marionetek musisz wydawać KAŻDE poelcenie. Sami chodzą za toba po jego wyłączeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś cokolowiek o istnieniu polskich/spolszczonych modułów do NWN2? Na jedynkę powstało tego sporo, a tutaj pomimo upływu czasu jakoś nic nie umiem znaleźć... No poza Wyspą Piratów (btw dobry ten moduł? i kiedy zapowiedziane dalsze części?)
I jeszce jedno pytanko - jako, że nigdy nie miałem styczności z multi NWN (ani 1, ani 2) może mi ktoś powiedzieć jak wygląda zabawa na oficjalnym polskim serwerze? Ew. czy są jakieś inne dobre polskie serwery na któych mógłbym sobie zadebiutować? Niby można poszperać w googlu ale, że nie mam doświadczeń w tej materii (RPG multi, nie google;p) byłbym wdzięczny za jakieś info/sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:44, Robert'cik napisał:

Gdzie znaleźć górników do Warowni?

Jedną grupę uwolnisz z niewoli w obozie orków koło Studni Szarej Sowy.Jej dowódcą jest Pentin.
A druga grupą dowodzi Calindra, która znajduję się w gospodzie w Porcie Llast.Najpierw musisz odnaleźć jej przyjaciela czy narzeczonego, już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko co do dodatku.
Skoro premiera jego jest w grudniu dopiero (a przynajmiej dopiero wtedy CDP wysyła) to dlaczego w CDA była już recenzja? Aż takie opóźnienie w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 00:04, Vaxinar napisał:

Mam takie pytanko co do dodatku.
Skoro premiera jego jest w grudniu dopiero (a przynajmiej dopiero wtedy CDP wysyła) to dlaczego
w CDA była już recenzja? Aż takie opóźnienie w Polsce?


Tak. Tak samo było z podstawką, nie ma co się dziwić. Na początku chciałem kupić angielską wersję NWN2 - byłbym na bieżąco z patchami i właśnie dodatkiem. Zrezygnowałem z tego zakupu, wersja polska jest dużo tańsza (Platyna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:38, rm81mandi napisał:

Ściągnąłem path 1.02 do 1.04 nie potrafie go zainstalować przegrałem plik do katalogu z grą
i postąpiłem zgodnie z instrukcją po uruchomieniu gry daje na aktualizacja ale nic sie nie
dzieje pomocy !!!!!


Instrukcja by Olamagato :

"3. Osoby, u których po wciśnięciu "Aktualizacja", na menu startowym nie dzieje się nic lub wyskakuje błąd powinny ściągnąć nowszą wersję aktualizatora, na przykład stąd:
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/inne/neverwinter_nights_2_pl_updater_108.zip
Rozpakować i uruchomić instalację nowszej wersji aktualizatora. Po zmianie wersji aktualizatora aktualizacja gry z sieci powinna działać (najpierw znowu zaktualizuje sie sam aktualizator do najnowszej wersji, a potem gra)."

źródło : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15891&pid=496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedługo ulepszam kompa i przeinstalowywuje nwn i teraz pytanie: czy wszystko patche PL które wyszły do tej pory ściągają się w aktualizatorze czy trzeba ściągać ręcznie?? wiem że kiedyś były z tym jakieś problemy nie wiem jak jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:55, mikolajmix napisał:

niedługo ulepszam kompa i przeinstalowywuje nwn i teraz pytanie: czy wszystko patche PL które
wyszły do tej pory ściągają się w aktualizatorze czy trzeba ściągać ręcznie?? wiem że kiedyś
były z tym jakieś problemy nie wiem jak jest teraz...


Jak masz patch naprawiający aktualizator, to wszystko powinno się ściągnąć samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy
1.Co trzeba zainstalować aby grać przez neta
2.Mam pytanie do studni starej sowy bohaterowie chodzili za mnom ( tak jak to chodzą za dowódcą)
a teraz ide moją postacią to oni sobie stoją i dalej oni sobie stoją jak walcze sobie stoją czasami podbiegają ale i tak swtoją nie walczą ktos mi może powiedziec o co biega prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 21:16, Keymil napisał:

Dwie rzeczy
1.Co trzeba zainstalować aby grać przez neta
2.Mam pytanie do studni starej sowy bohaterowie chodzili za mnom ( tak jak to chodzą za dowódcą)
a teraz ide moją postacią to oni sobie stoją i dalej oni sobie stoją jak walcze sobie stoją
czasami podbiegają ale i tak swtoją nie walczą ktos mi może powiedziec o co biega prosze o
odpowiedz


1. Trzeba zainstalować : NIC. Chyba ,że chodzi Ci o jakiś konkretny serwer.
2. PPm na głównym bohaterze -> komenty głosowe-> za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować