Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

akurat ja nie moge tego sciagnac ;> [poblokowane porty p2p, albo cos] ale to jest prezentacja od Policji czy jakis amatorski "film" z tragicznymi wypadkami. Bo jesli ta oficjalna prezentacja od policji to robi wrazenie ;) i dziala na psyche [po obejrzeniu tego na autostradzie tylko 90km/h lecialem ;>]

a jesio jedno jakby ktos bylby na tyle uprzejmny gdzies to co Evil Khan podal, wrzucil [rapidshare, megaupload ect] bylby wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 20:33, defQ napisał:

akurat ja nie moge tego sciagnac ;> [poblokowane porty p2p, albo cos] ale to jest prezentacja
od Policji czy jakis amatorski "film" z tragicznymi wypadkami. Bo jesli ta oficjalna prezentacja
od policji to robi wrazenie ;) i dziala na psyche [po obejrzeniu tego na autostradzie tylko
90km/h lecialem ;>]

To jest ten oficjalny projekt policji. Niezłe choć podchodziłem sceptycznie...

Dnia 18.05.2007 o 20:33, defQ napisał:

a jesio jedno jakby ktos bylby na tyle uprzejmny gdzies to co Evil Khan podal, wrzucil [rapidshare,
megaupload ect] bylby wdzieczny

Postaram się wrzucić. dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a tak w ogóle to weszła ta ustawa o tym, że w wieku 16 lat można zdawać prawko i potem jeździć z kimś kto ma 18 lat i ma prawo jazdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 23:01, bitelz90 napisał:

Ej, a tak w ogóle to weszła ta ustawa o tym, że w wieku 16 lat można zdawać prawko i potem
jeździć z kimś kto ma 18 lat i ma prawo jazdy ...


nie jeszcze nie weszla, dopiero w 2008 ma to wejsc wg. planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 08:44, defQ napisał:

nie jeszcze nie weszla, dopiero w 2008 ma to wejsc wg. planów


O kurna ... To zonk :/ Ja już myślałem, że może w tym roku uda mi się zrobić prawko, a jednak muszę czekać jeszcze rok ... A mogłem kupić ten motor rok temu ...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:58, bitelz90 napisał:

O kurna ... To zonk :/ Ja już myślałem, że może w tym roku uda mi się zrobić prawko, a jednak
muszę czekać jeszcze rok ... A mogłem kupić ten motor rok temu ...heh


moj blad, na szybko pisalem, jest jeszcze kat. B1 ;) ale nie mozesz jezdzic autem z duzym silnikiem [nie pamietam do jakiej pojemnosci to sie zamyka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za dubla, ale sie znowu lekko pomylilem chodzilo mi o mase samochodu jesl ichodzi o kat. B1 ;) [zyje jutrzejszym dniem i zaczyna wszo mi sie tentegowac xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 11:40, defQ napisał:

sry za dubla, ale sie znowu lekko pomylilem chodzilo mi o mase samochodu jesl ichodzi o kat.
B1 ;) [zyje jutrzejszym dniem i zaczyna wszo mi sie tentegowac xD]


kategoria B1 - uprawnia do kierowania trójkołowym lub czterokołowym pojazdem samochodowym o masie własnej nie przekraczającej 550 kg, z wyjątkiem motocykla. (Źródło: wikipedia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 09:11, defQ napisał:

> O kurna ... To zonk :/ Ja już myślałem, że może w tym roku uda mi się zrobić prawko, a
jednak
> muszę czekać jeszcze rok ... A mogłem kupić ten motor rok temu ...heh

moj blad, na szybko pisalem, jest jeszcze kat. B1 ;) ale nie mozesz jezdzic autem z duzym silnikiem
[nie pamietam do jakiej pojemnosci to sie zamyka]


Aaaaa, to dobrze :] Bo ciężarówko nie zamierzam jeździć :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:24, bitelz90 napisał:

Aaaaa, to dobrze :] Bo ciężarówko nie zamierzam jeździć :PP


Maluch ciężarówką na pewno nie jest, a wazy więcej niż te 550 kg. Trudno będzie znaleźć taki samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:32, rob006 napisał:

> Aaaaa, to dobrze :] Bo ciężarówko nie zamierzam jeździć :PP

Maluch ciężarówką na pewno nie jest, a wazy więcej niż te 550 kg. Trudno będzie znaleźć taki
samochód.


Eeee .. :/ Nie myślałem, że maluchy ważą więcej .. To nie warto. Muszę czekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:32, rob006 napisał:

Maluch ciężarówką na pewno nie jest, a wazy więcej niż te 550 kg. Trudno będzie znaleźć taki
samochód.


Z tego co pamiętam to kiedyś we Włoszech widziałam takie specjalne samochody... Niestety nie wiem czy nadal tam jeżdżą... Ale mogę się zgodzić, że na pewno będzie trudno taki znaleźć...
Zresztą moim zdaniem nie opłaca się traci pieniędzy na B1 - lepiej trochę poczekać i robić od razu B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na podawanej przez Was kiedyś stronce jak ma się moje prawo jazdy i z tego co tam piszą to jutro mogę je odebrać :D Ahhh... żeby tylko jeszcze rodzice dawali mi chętnie samochód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 19:12, Markus89 napisał:

Sprawdziłem na podawanej przez Was kiedyś stronce jak ma się moje prawo jazdy i z tego co tam
piszą to jutro mogę je odebrać :D

Hehe, no to gratuluję. :-) Ja pewnie taką sytuację będę miał pod koniec sierpnia lub we wrześniu ... ;/

Dnia 22.05.2007 o 19:12, Markus89 napisał:

Ahhh... żeby tylko jeszcze rodzice dawali mi chętnie samochód...

A co tam. :P Powiesz, że to ty sobie opłacisz za zupkę * i sobie pomykasz. :-)
A jak nie... cóż trzeba pomyśleć o własnej bryce ;>

* zupa/zupka = benzyna. Nie wiem czy wszędzie w Polsce tak mówią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie dubel ;-)

Dziś wpłaciłem ostatnią ratę i dostałem zaświadczenie ;D
Od teraz mogę się zapisać na egzamin państwowy (sierpień, oczywiście jakiś termin po zjeździe biorę), a dokładnie jutro jadę tam zapisać się. :-)
Dziwne, ale nie mogę się doczekać. :-) Oby mi dobrze poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:19, Deejay napisał:

Zdałem dzisiaj!! :D Za drugim razem :]

No to serdeczne gratulacje ode mnie, stary. :-)

Ja mam 4 czerwca (omg to już za 4 dni :-]) egzamin wewnętrzny (teoria) dziś ostro kułem pytania, a testy już mi bardzo ładnie podchodzą, mam nadzieję, że na samym egzaminie niczego nie zapomnę.
Niestety egzamin państwowy (praktyka) dopiero w sierpniu, zatem muszę jeszcze sporo poczekać, no ale cóż, jest sporo chętnych a WORD aby jeden w Poznaniu. Narazie najważniejszy jest 4 czerwca, zatem moja aktywność na forum może przez to spaść i to mocno, poza tym zalazłem pracę, zatem kolejny powód mniejszej aktywności się szykuje...

W każdym razie jeszcze raz gratuluję Ci zdania egzaminu. :-) Wiesz już może kiedy (mniej więcej) odbierasz dokument ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:47, szerszeń45 napisał:

> Zdałem dzisiaj!! :D Za drugim razem :]
No to serdeczne gratulacje ode mnie, stary. :-)

Dzięki :D

Dnia 31.05.2007 o 19:47, szerszeń45 napisał:

Ja mam 4 czerwca (omg to już za 4 dni :-]) egzamin wewnętrzny (teoria)
Niestety egzamin państwowy (praktyka) dopiero w sierpniu,

To dziwnie macie... u mnie teoria i praktyka w jedne dzień jest :)

Dnia 31.05.2007 o 19:47, szerszeń45 napisał:

W każdym razie jeszcze raz gratuluję Ci zdania egzaminu. :-) Wiesz już może kiedy (mniej więcej)
odbierasz dokument ?

Jaeszcze raz dziekuję :) Myślę, że za 2-3 tygodnie. Ale teraz musze na auto zbierać, bo w ogóle nie mam żadnego :(
Kumpel sprzedaje reno 19 - elektryczne szyby, wspomaganie, centralny zamek, 1993 rocznik, 120000km przebiegu za 1200 zł. Może jakąś pożyczkę wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:52, Deejay napisał:

(...) To dziwnie macie... u mnie teoria i praktyka w jedne dzień jest :)

Mógłbym tak zdawać bez problemu, ale wolałem zrobić wpierw teorię i później praktykę, a skoro jest taka możliwość to skorzystałem. Można i tak i tak. :-)

Dnia 31.05.2007 o 20:52, Deejay napisał:

(...) Kumpel sprzedaje reno 19 - elektryczne szyby, wspomaganie, centralny zamek, 1993 rocznik, 120000km
przebiegu za 1200 zł. Może jakąś pożyczkę wezmę :)

To już od Ciebie zależy, ważne by auto było sprawne i się nie psuło. :P No i byś był z niego zadowolony. Ja już mam malucha, ale chyba szybko zaaplikuję sobie coś lepszego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować