Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień piąty

152 postów w tym temacie

Daliby już jakieś normalne pytania bo te 2 sekundowe próbki dźwięku mnie już wkurzają bo to nie sprawdza wogule wiedzy o grach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No są mądrzejsze wyjątki co myślą o wszystkim ale duża część szarych forumowiczów nie pomyślała pewnie:)

A co do jeszcze mojego wcześniejszego posta to jednak zdobyłem wczoraj 1 punkt:P Kurde myślałem tak nad Cold Fear ale w końcu pomyślałem, że to nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajnie, ze dzis przydaje sie znajomosc obcych jezykow :-) To do tych, ktorzy np. sadza, ze z pierwszej probki nic sie nie da "wyczytac".

Wczoraj obejrzalem na strasznym zoomie pudelko do Cold Fear ze strony jakiegos sklepu (nie wiem czy Gram to sprzedaje) i mialem radoche, bo najpierw myslalem, ze to ze Swiatyni Pierwotnego Zla :-) Ale 7/12 to chyba raczej sredni wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja juz nie mam szans na wygranie chyba ze jakos fuksem strzele i odpowiem najszybciej ;) wczoraj 2/3 dzisiaj pytania tak trudne , oczywiscie strzelałem :D ogólnie w ogólnej juz sie nie licze mmam tyle błędów ze na pewno bede ostatni, bardzo fajny konkursik z extra klasyki szkoda tylko ze trzeba kupic az 3 gry i je zarejestrowac, dla mnie jak na razie to za duzo, kasa sie juz skonczyła ;) a wiec nadal w konkursach na gram.pl nic nie wygram (chyba ze zdazy sie jakis cud ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 15:52, Isar napisał:

Daliby już jakieś normalne pytania bo te 2 sekundowe próbki dźwięku mnie już wkurzają bo to
nie sprawdza wogule wiedzy o grach :D


Zgadzam się. Gdyby to chociaż były gry z różnych gatunków, a tak to sobie można strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie moge się z tym pogodzic że nie zauważyłęm tego E na rejestracji :/ a ogladałem to zdjęie z kilkaset razy :/ trudno wazne ze zdobylem chociaz 2 pkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:05, SD4HJ napisał:


> Zla :-) Ale 7/12 to chyba raczej sredni wynik...

skad wiesz ile masz punktow?

bo sprawdzał codziennie wyniki tak jak ja ale ja mam juz 8 pkt :D link do poprawnych odp był w każdym newsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:03, Elwro napisał:

:-) Ale 7/12 to chyba raczej sredni wynik...

mam nadzieje ze dobry, bo narazie tyle mam :) ale dzisiaj polegne - z dzwiekami sobie nie radze (zwlaszcza ze nie ma google sound :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydały by się statystyki - były by większe emocje - wiadomo by było kto prowadzi i nie było by podejrzeń o sfałszowanie wyników ;)
Ludzie by się mobilizowali i śleczeli po 24 h na gram :)
Ja mam ze 3 pkt. wyjeżdżam na weekend więc szans nie mam :(
Mam nadzieję że w konkursie Extra Klasyki mi lepiej pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować