Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień piąty

152 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 16:12, Evil Khan napisał:

Ludzie by się mobilizowali i śleczeli po 24 h na gram :)

Z drugiej strony, po pewnym czasie czesc wcale by sie nie mobilizowala, bo zostalaby im tylko szansa na gre w NXK, ktora dostac mozna tylko, jesli "utrafi" sie we wlasciwy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:12, Elwro napisał:

Jesli obracaja obrazki, to moze tez np. w probkach dzwiekowych puszczaja ktorys kanal od tylu
:-)

nie zdziwiłbym się - albo całość od tyłu - albo w ogóle nie dotyczy to żadnych z gier...

To nie jest konkurs o wiedzy o grach - to konkurs dla super farciarzy lub masochistów co to po dźwieku silnika poznają jaka to samochodówka.... - ja tam strzelam większość pytań.... nie się dzieje wola Buzka...eee Boska ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:15, Deto napisał:

Heh ja już mogę jedynie liczyć na jak najszybszą poprawną odpowiedź, bo ogólną punktację już
zawaliłem...

No ja też tylko na taki cud liczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fkatycznie, dzisiaj to dla maniakow.......... i adiofilii
ja mam na razie 8/12(2 za 1szy,3 za 3ci i 4ty dzien) ale nie wiem co z pkt za drugi dzien :/ odp tylko w pierwszej serii pytan a na druga juz nie moglem :(
napisalem do cdprojektu ale mi nie odpisali...........
ktos jets w takiej sytuacji jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:10, gmx napisał:

mam nadzieje ze dobry, bo narazie tyle mam :) ale dzisiaj polegne - z dzwiekami sobie nie radze
(zwlaszcza ze nie ma google sound :D )

ja też tyle mam :) ale bądźmy dobrej myśli :)
Wczoraj 2... wiedziałem że to drugie to jednak błąd, ale z tym obracaniem jakoś wychwyciłem :) W każdym razie wolę takie jak wczoraj, bo te dzisiejsze mnie dobijają... zwłaszcza trzecie... nie lubię fps-ów, a żeby jeszcze po dźwięku rozpoznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wredne dla mnie i tak byłoby pytanie o ilość gier z serii Heroes of Might and Magic.
a) 3
b) 4
c) 5
d) 8
e) żadna z odpowiedzi nie jest poprawna
Miałbym tutaj ogromny dylemat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnej z tych gier nie mam.

Ale nie można się załamywac, wczoraj też myslałem że będzie 0 a miałem 3.

Tylko że na razie nie ma Googli Sounds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...zaczyna mnie to już wkurzać.To miały być pytania na wiedzę, a nie coś dla maniaków którzy posiadają pełnlo gier wyścigowych i znają na pamięć ryk slinkia każdego z samochodó,w każdej z tych gier.Jedynie cxo może naprowadzić,to głos pilota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:47, Darkstar181 napisał:

Ech...zaczyna mnie to już wkurzać.To miały być pytania na wiedzę, a nie coś dla maniaków którzy
posiadają pełnlo gier wyścigowych i znają na pamięć ryk slinkia każdego z samochodó,w każdej
z tych gier.Jedynie cxo może naprowadzić,to głos pilota.

Niestety w obecnych czasach, wiedzę można zdobyć przez internet... każdą wiedzę

Mimo wwszystko myślę, że i tak wygrywali by Ci, którzy tą wiedzę posiadają. Byliby pierwsi, bez szukania w internecie. Cały czas możemy się obaj modlić o pytania z Gothic :)

Pytania testują raczej spryt niż wiedzę... no i oczywiście to, kto jest dobrym klientem
Wygrywają Ci, co kupili 1000 gier, a nie tylko 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej coraz łatwiejsz.. wczoraj były najłatwiejsze ze wszystkich !! 3/3 odpowiedziałem.. fajnie gdyby były pytania z Gothica lub z takimi obrazkami co trzeba odgadnąć logo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno :P Jak będziecie się tak domagać tych pytań z Gothica to ich nie będzie :P, a jak będą to takie, że sie nie pozbiera nawet najwiekszy znawca tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:57, Tares napisał:

Powiem jedno :P Jak będziecie się tak domagać tych pytań z Gothica to ich nie będzie :P, a
jak będą to takie, że sie nie pozbiera nawet najwiekszy znawca tej gry :P

Mhm... bo będą o kucharzu pradziadka założyciela firmy, która najbardziej konkuruje z firmą, która zrobiła Gothic 1
Tak będzie wyglądać pytanie o Gothic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:50, Monastor napisał:

Cały czas możemy się obaj modlić o pytania z Gothic :)

Może pytania o Gothic będą w ostatni dzień ten finałowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować