Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień piąty

152 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2006 o 11:33, Domek napisał:

Pochwale się, że pytania na dziś i jutro wymyśliłem ja. Myślicie że dotychczas były trudne?
Ha! ;)))


Ja już się boję :P . W tej chwili jestem w trakcie zatrudniania GrupyUderzeniowoMyślącejRozwiązującejMasakrycznieTrudnePytaniaPadająceWKonkursieGramZKlasykąASzczególnieTeKtóreWymyślaDo mek, w skrócie GUMRMTPPWKGZKASTKWD. Mam już Dwudzestu Ochotników o Tęgich Umysłach, a w przypadku gdybym nie wygrał: kolejnych Dwudziestu, ale z Tęgimi Cielskami. Iwan to nawet Mistrzostwo Syberii w Zapasach z Niedźwiedziami wygrał...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Ja to się chyba do tej drugiej grupy zaliczam :/ . Mistrzostwo się oczywiście zdobywa... Przepraszam za błąd :P . Z założenia miało być: "Mistrzostwa".

I tak nikt mi nie uwierzy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 11:33, Domek napisał:

Pochwale się, że pytania na dziś i jutro wymyśliłem ja. Myślicie że dotychczas były trudne?
Ha! ;)))

Ups... Pomyśleć, że do dzisiaj miałem ciche nadzieje na miejsce w trzydziestce. :P Teraz tylko pozostaje liczyć na szczęście przy strzelaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkurs specialnie jest tak zrobiony zeby ludzie strzelali moge sie załozrzyć ze nie bedzie nikogo kto bedzie miał 30/30pkt bo to jest nierealne, no chyba ze Domek tez bierze udział w konkursie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem bug haha! :D ale jestem zajebisty :D

>>Pytanie nr 2<<--- TUTAJ JEST BUG: Na poniższym obrazku przedstawiony jest fragment logo gry. Której?
Wycinek pochodził z logo gry Cold Fear - dla utrudnienia został "przekręcony" o 90 stopni w prawo.

>>Pytanie nr 2<<--- A TUTAJ NIEMA BUGA: Na poniższym obrazku przedstawiony jest fragment logo gry. Której?
Wycinek pochodził z logo gry Dark Messiah of Might and Magic - dla utrudnienia został "przekręcony" o 180 stopni - a więc żadna z podanych odpowiedzi nie była poprawna.

a tak w ogole jesli w drugim pytaniu zadna z podanych odp nie była poprawna to w pierwszym tez tak powinno być nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:54, wikweb napisał:

a tak w ogole jesli w drugim pytaniu zadna z podanych odp nie była poprawna to w pierwszym
tez tak powinno być nie?

O co chodzi, bo nie bardzo rozumiem? Przecież był taki wariant jak Cold Fear, więc nie wiem o zo chozi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:50, wikweb napisał:

konkurs specialnie jest tak zrobiony zeby ludzie strzelali moge sie załozrzyć ze nie bedzie
nikogo kto bedzie miał 30/30pkt bo to jest nierealne, no chyba ze Domek tez bierze udział w
konkursie ;p


Pytania są pomyślane tak, żeby nie dało się uzyskać odpowiedzi na nie w ciągu 15 sekund w Googlach. Bo w takim wypadku można by od razu robić losowanie, prawda? A takich konkursów, czysto losowych, trochę już było i - jeżeli dobrze pamiętam - za każdym razem przy ich okazjach pojawiały się głosy o zrobienie pytań, tak żeby do zwycięstwa potrzebne było coś więcej niż tylko szczęście. No to macie. ;)

Myślicie, że my nie chcielibyśmy normalnych, "ludzkich" pytań z wiedzy o branży, w rodzaju "jaka firma wydała grę x"? Problem tylko w tym, że takie pytanie żadnej wiedzy nie sprawdza, bo znalezienie odpowiedzi na nie to kwestia sekund. Ot, wyjaśnienie. A mnie sie pytania podobają, kojarzą mi się z gwiazdkowym konkursem na cdprojekt.info... dobre kilka lat temu (brałem udział jeszcze jako osoba postronna). Nic nie wygrałem, ale zabawa była przednia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:58, Domek napisał:

Myślicie, że my nie chcielibyśmy normalnych, "ludzkich" pytań z wiedzy o branży, w rodzaju
"jaka firma wydała grę x"? Problem tylko w tym, że takie pytanie żadnej wiedzy nie sprawdza,
bo znalezienie odpowiedzi na nie to kwestia sekund. Ot, wyjaśnienie. A mnie sie pytania podobają,
kojarzą mi się z gwiazdkowym konkursem na cdprojekt.info... dobre kilka lat temu (brałem udział
jeszcze jako osoba postronna). Nic nie wygrałem, ale zabawa była przednia. :)


Hmm... No to ciekawe, co dziś nam zaserwujesz :P . Mam tylko nadzieję, że już więcej nie będzie Próbek Dźwiękowych... Albo przynajmniej-niechaj będą dłuższe :) !

PS (Przed-)wczorajszy numer z obracaniem fragmentów obrazu... Przyznaję się, nie spodziewałem się takiego działania :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:02, Isar napisał:

> Jestem zły...Czemu aż tyle pytań z dziedziny samochodowej??Wiem, że nie da się wszystkim
dogodzić:)
> ale to trochę przesada.Małe zróżnicowanie ogólnie.Przez te ścigałki poległem..:(.Bo ile
z wyścigami
> może mieć wspólnego fan RPG??:).
zgadzam się z tobą w 100% ja też jestem fanem RPG i przeszedłem prawie wszystkie RPG na PC
:P a z samochodówek to nic tylko troche Undergrounda :P

Twój problem że nie grasz w inne gry. Wszystko da się znalezć w googlach tylko trzeba trochę poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:58, Domek napisał:

Myślicie, że my nie chcielibyśmy normalnych, "ludzkich" pytań z wiedzy o branży, w rodzaju
"jaka firma wydała grę x"? Problem tylko w tym, że takie pytanie żadnej wiedzy nie sprawdza,
bo znalezienie odpowiedzi na nie to kwestia sekund. Ot, wyjaśnienie. A mnie sie pytania podobają,
kojarzą mi się z gwiazdkowym konkursem na cdprojekt.info... dobre kilka lat temu (brałem udział
jeszcze jako osoba postronna). Nic nie wygrałem, ale zabawa była przednia. :)

To może coś z zaawansowanej treści gier ;>
To chyba nie jest problem żeby to zrobić

Z drugiej strony już widzę protesty tych, ktorzy w dany tytuł nie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 14:00, Monastor napisał:

To może coś z zaawansowanej treści gier ;>

Nie miałbym nic przeciwko gdyby pytania dotyczyły przygodówek ś.p. Cryo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 13:42, Maker3 napisał:

Twój problem że nie grasz w inne gry. Wszystko da się znalezć w googlach tylko trzeba trochę
poszukać.

Gram w rózne gry, przeważnie w RPG ale google mi nieda odpowiedzi na pytanie z próbką dźwiękową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:54, Isar napisał:

ale google mi nieda odpowiedzi na pytanie z próbką dźwiękową

Ale są fimiki nagrywane przez graczy, tam też jest dzwięk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować