Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Jak się zrobi 6 oddziałów SM i każdy wyposaży się w 5 sztuk HB to nieważne jaki będzie cel, siła ognia będzie tak wielka,że prawie nic nie będzie mogło się przeciwstawić :) nawet RL będa niepotrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:53, Czedwik napisał:

Imperium używa tych broni, ale w nagłych wypadkach. W DC z nich nie korzystamy, ponieważ dowodzimy
siłami lądowymi. Imperium używa broni ABC wtedy, gdy albo świat jest nieważny lub stracony.
Jeśli jest cenny to przeprowadzają "standardowy" podbój (np. po to aby nie niszczyć cennych
zasobów czy instalacji przemysłowych).


No ale na takich orków to mogliby używać Tabunu, Iperytu, Sarinu itp. Może by ich nie zabijał, ale zmniejszał np. szybkość orków i celność w strzelaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że na orki to zadziała? Zapomniałeś że orki to krzyżówka grzybów-glonów i zwierząt? To nie są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 11:51, Burzol napisał:

Jak się zrobi 6 oddziałów SM i każdy wyposaży się w 5 sztuk HB to nieważne jaki będzie cel,
siła ognia będzie tak wielka,że prawie nic nie będzie mogło się przeciwstawić :) nawet RL będa
niepotrzebne :)


Hyhyhy, własnie na takie coś używa się FW. Rozstawiasz ich kawałek dalej, a Hammerheadami i Skyrayami rozwalasz szeregi i wtedy nawet 10 grupek SMów nie da rady:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 11:56, Nagaroth napisał:

A skąd wiesz że na orki to zadziała? Zapomniałeś że orki to krzyżówka grzybów-glonów i zwierząt?
To nie są ludzie.


Ale układ nerwowy i oddechowy chyba mają co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerwowy bardzo słabo rozwinięty, oddechowy mają. No i jest jeszcze taka sprawa że zostali stworzeni przez Pradawnych, rasę bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujesz się przez grę, czyli:
1. wchodzisz w grę wielosobową
2. gra sieciowa
3. stwórz profil
4. wpisujesz twój e-mail, nick jaki chcesz mieć w grze i hasło
5. potwierdzasz.
Jeśli, trwa to tak jak piszesz to musisz spróbować później, bo pewnie coś się rypie w gamespy''u ;p

Dnia 03.02.2007 o 11:47, Asasz napisał:

A jak podejżewam kanał segmentum obscurus to p prostu jeden z wyborów już na serwerze game spy''a?

Tak, to jedne z pokoi w lobby gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 11:59, Nagaroth napisał:

Nerwowy bardzo słabo rozwinięty, oddechowy mają. No i jest jeszcze taka sprawa że zostali stworzeni
przez Pradawnych, rasę bogów.


Nie ten temat panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:11, Everial napisał:

Hym właściwie nie mają pancerzy... Bo NW to są chodzące pancerze, i tak właściwie to broń konwencjonalna
nie powinna nic im robić bo kula blachy nie przebije,


Doprawdy? To chyba wedle twojej autorskiej "fizyki". Wszystko zależy od grubości pancerza, jago konstrukcji (deflekcyjny, parcelowy wytrzyma więcej niż "zwykły") oraz prędkości pocisku, jego rodzaju, kalibru i kąta trafienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:13, Grond napisał:

Czy mikroładunek z napędem rakietowym wbijający się w cel i detonujący w ułamku sekundy po
uderzeniu to broń konwencjonalna?


A tym właśnie strzelają boltery, choć w grze zrobiono z nich raczej coś na kształt karabinu szturmowego.
Swoją drogą, boltery nie są bronią automatyczną. To półautomaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:23, Everial napisał:


Żeby nie był całkiem offtop, to czemu Imperium człowiek nie korzysta z Broni ABC, tylko te
Orbitale itp?


Korzysta. Myslisz, że Ordo Exterminatus przeprowadza się za pomocą pistoletów maszynowych? Z reguły sprawę załatwia bomba wirusowa, nuke lub smasowane bombardowanie orbitalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:10, Lord Avatar napisał:

Korzysta. Myslisz, że Ordo Exterminatus przeprowadza się za pomocą pistoletów maszynowych?
Z reguły sprawę załatwia bomba wirusowa, nuke lub smasowane bombardowanie orbitalne.


Ordo Exterminatus=Masakra na Światową skalę-Aun''el Shi''ores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 11:57, Everial napisał:

Hyhyhy, własnie na takie coś używa się FW. Rozstawiasz ich kawałek dalej, a Hammerheadami i
Skyrayami rozwalasz szeregi i wtedy nawet 10 grupek SMów nie da rady:P.


Wyjdzie patch pierwszy, drugi, trzeci a wtedy tau ani nekro nie będą już imba i wtedy się policzymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Postanowiłem narazie dac sobie spokój z DC. :/ Żeby nie dojśc do całkowitego uzależnienia od tej gry postanawiam nie grac w nią aż tydzień. Ale jak potrzebujecie jednego gracza do gry to PISAC!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:12, Everial napisał:


Ordo Exterminatus=Masakra na Światową skalę-Aun''el Shi''ores


Ja..wiem...co to takiego Ordo Exterminatus. Widziałem też zakończenie kampanii w wykonaniu Tau. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2007 o 12:15, Burzol napisał:

Wyjdzie patch pierwszy, drugi, trzeci a wtedy tau ani nekro nie będą już imba i wtedy się policzymy
:P


Oj nie wiem, nie wiem.Patrząc na politykę relica, widzę trzy wyjścia:Tau i Nekroni będą nadal Imba, lub pogorszy się ich, ale za to jakaś inna rasa będzie zbyt mocna.Trzecie wyjście: osłabią nekronów i tau tak, że nikt nie bedzie chciał nimi grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:44, qbool napisał:

lub pogorszy się ich, ale za to jakaś inna rasa będzie zbyt mocna.

Niestety tak może być. Z ostatnich rewelacji wynika, że teraz najbardziej przegięty będzie Chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 00:09, Mroku21 napisał:

Sprawdziłem teraz w RelicWiki i faktycznie są pod każdym względem lepsze od plazmy (oprócz
tego, że trzeba je rozstawiać). W takim razie zastanawia mnie jedno: teoretycznie HB powinny
służyć do koszenia zwykłej piechoty, a plazmy do ciężkiej, więc czemu tak nie jest? Czy to
jakiś bug i czy warto w ogóle robić plazmy u SM?


Tak było chyba jeszcze w WA, ale w DC oczywiście panowie z balance teamu musieli coś spieprzyć (jak zwykle). Wbrew pozorom plazma jednak czasem się przydaje, np. przeciwko spamowi jednostek do CC, gdzie trzeba wciąż biegać i nie ma się czasu na rozstawianie ciężkich bolterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:16, PredAtor360 napisał:

Siema! Postanowiłem narazie dac sobie spokój z DC. :/ Żeby nie dojśc do całkowitego uzależnienia
od tej gry postanawiam nie grac w nią aż tydzień. Ale jak potrzebujecie jednego gracza do gry
to PISAC!! ;)


no i źle zrobiłes dziennie 1 potyczka wystarczy aby nie zapomnieć niczego i trochę się podszkolić ja intensywniej grasz tym lepiej grasz (mówie o sobie) no i słuchać innych rady i próbować minimalnie zmeniać taktyke i myślec (pamiętaj wdech wydech podczas gry ;) )

jak coś t chetnie pyknę tera bo mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:55, Jaracz napisał:

> Sprawdziłem teraz w RelicWiki i faktycznie są pod każdym względem lepsze od plazmy (oprócz

> tego, że trzeba je rozstawiać). W takim razie zastanawia mnie jedno: teoretycznie HB powinny

> służyć do koszenia zwykłej piechoty, a plazmy do ciężkiej, więc czemu tak nie jest? Czy
to
> jakiś bug i czy warto w ogóle robić plazmy u SM?

Tak było chyba jeszcze w WA, ale w DC oczywiście panowie z balance teamu musieli coś spieprzyć
(jak zwykle). Wbrew pozorom plazma jednak czasem się przydaje, np. przeciwko spamowi jednostek
do CC, gdzie trzeba wciąż biegać i nie ma się czasu na rozstawianie ciężkich bolterów.


ckm''y sa na walkę bardziej pozycyjną a plazmy na wielką mobilną walkę małymi grupkami robisz 2x po 6sm(plazmy) i 1 5sm z bazooczkami i ganiasz i tak mozna nawet 3 miejsca naraz bronić/atakować
ckm''y siła taka sama była i plazmy od starego dowa do DC ale teraz można mieć 5 ckk''ów i dlatego teraz tak świetnie koszą niby 1 to nie duzo ale przy 4 oddziałach maż gratis 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować