Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2007 o 12:16, Mroku21 napisał:

Nowa plotka: Prawdopodobnie w dodatku pojawi się jeszcze jedna rasa, a będą to Sisters
of Battle.


Jeszcze jedna armia? Jeżeli okaże się to prawdą, to bedzie brakować tylko Tyranidów i Szaraków. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:16, Mroku21 napisał:

Nowa plotka: Prawdopodobnie w dodatku pojawi się jeszcze jedna rasa, a będą to Sisters
of Battle.


Mroku czy Ty czasem sam tych plotek nie wymyślasz?;p A tak w ogóle to ciekawe czy będą Tyranidzi;p Hehehe!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:15, Advance Adamus napisał:

Jak dla mnie ten znak równości wcale taki oczywisty nie jest, prędzej Sisters podlegają Huntersom,
niż Hunters Siostrom :/

hę? siostrzyczki w DoW? pierwszy raz słyszę czy to jest pewne czy tylko plotka?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błeee na kij ig pojazd do walki w cc... Skoro i tak nie ma żadnego av z prawdziwego zdarzenia..... Ja chciałbym av + Gm za 100 req i by było 100 x lepiej.... No i żeby inne rasy dostały nerfa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:16, Mroku21 napisał:

Nowa plotka: Prawdopodobnie w dodatku pojawi się jeszcze jedna rasa, a będą to Sisters
of Battle.

Jeśli to jest prawda to możecie być pewni że będę już grał tylko nimi. Yea oby sie to sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:15, Advance Adamus napisał:

Jak dla mnie ten znak równości wcale taki oczywisty nie jest, prędzej Sisters podlegają Huntersom,
niż Hunters Siostrom :/


Nie chodzi mi o to kto komu podlega, tylko o to, że Sisters of Battle i Witch Hunters to nazwa jednej i tej samej armii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:16, Mroku21 napisał:

Nowa plotka: Prawdopodobnie w dodatku pojawi się jeszcze jedna rasa, a będą to Sisters
of Battle.

Mam nadzieję że okaże się to prawdą...Uwielbiam tą armię. Mroku, skąd bierzesz takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:16, Mroku21 napisał:

Nowa plotka: Prawdopodobnie w dodatku pojawi się jeszcze jedna rasa, a będą to Sisters
of Battle.

Jedno pytanko. Słyszałem że już o modzie który udostępnia tą rase. Wiecie gdzie go mogę znaleść?Wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 17:49, Kraju92 napisał:

Mogli by już ogłosić planowaną datę wydania nowego dodatku. Ja czekam z niecierpliwością.


LUDZIE! Przecież cała ta gadka o dodatku opiera się na newsie z pisma które jeszcze nie wyszło;] Także cierpliowści, bo jeżeli faktycznie ta PLOTKA się potwierdzi i dostaniemy trzeci dodatek do DoWa to przyjdzie nam na niego jeszcze trochę poczekać...
Acha - i NIE BĘDZIE w nim Tyranidów!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 17:49, Kraju92 napisał:

Mogli by już ogłosić planowaną datę wydania nowego dodatku. Ja czekam z niecierpliwością.


Bardzo wstępnie planowana data to - I kwartał 2008, armiami mają być Dark Eldar i podobno Sisters of Battle (dobrze by było, moja ulubiona armia z bitweniaka). PS. Moda na SoB nie ma, są za to Daemonhunters - SoB należą do Witchhunters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 18:28, Galileo napisał:

> Mogli by już ogłosić planowaną datę wydania nowego dodatku. Ja czekam z niecierpliwością.


Bardzo wstępnie planowana data to - I kwartał 2008, armiami mają być Dark Eldar i podobno Sisters
of Battle (dobrze by było, moja ulubiona armia z bitweniaka). PS. Moda na SoB nie ma, są za
to Daemonhunters - SoB należą do Witchhunters.

Eeeee... http://pl.youtube.com/watch?v=wPBlP4C-Ca4 wstyd przyznać ale to ja to walnołem i (chyba) ktos tu wspominał o tym modzie wiec nie wiem czy jest jeszcze w robocie czy można go już z kądź sciagnać(sorry za babole ale cos mi główka szwankuje:D)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem,było w tej boszkiej gazecie o SS(man:D),no i był "trailer",więc raczej wyjdzie.Wystarczyłby mi patch 1.3,ale skoro chcą dać więcej,to wezmę:)Głównie ze względu na DE-lubię grać armią/postacią"o lekko schrzanionej" psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować