Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 11:40, Vantor Zorin napisał:

> Czy ktoś miał problem z prawidłową obsługą rozdzielczości 1400x900 przez DoW i WA
na
> Vista 64? DC i Soul działają prawidłowo.
Mam to samo bez soula na Viscie 32bit


Witam w klubie:) Masz jakiś pomysł co z tym zrobić? Ja bawiłem się plikami *.ini ale bez skutku. Dziś zainstaluje nowe sterowniki do karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:52, Varius napisał:

> > Czy ktoś miał problem z prawidłową obsługą rozdzielczości 1400x900 przez DoW
i WA
> na
> > Vista 64? DC i Soul działają prawidłowo.
> Mam to samo bez soula na Viscie 32bit

Witam w klubie:) Masz jakiś pomysł co z tym zrobić? Ja bawiłem się plikami *.ini ale
bez skutku. Dziś zainstaluje nowe sterowniki do karty.

Chyba nic nie poradzimy można spróbować jakoś kampanie jako moda dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź rozdzielczości obsługiwane przez twój monitor.

2. Sterowniki do grafy, monitora (jeśli są) i płyty głównej.

3. Pokombinuj ręcznie w ustawieniach monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 23:55, mr chief napisał:

czy bez zaonstalowania podstawowej wersji będę mógł grać w multi w soulstorma wszystkimi
rasami?

Tak, jeśli zastosujesz trik z wstawieniem pliku exe z podstawowej wersji i edycji rejestru. W sumie to bardzo łatwe, ale tylko jeśli masz pozostałe gry. Aha, i podstawka odblokowuje tylko Eldarów, CSM, Orków i SM. Do gry IG musisz mieć Winter Assault, a do Tau i Nekronów - Dark Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 23:59, Ragnos napisał:

> czy bez zaonstalowania podstawowej wersji będę mógł grać w multi w soulstorma wszystkimi

> rasami?
Tak, jeśli zastosujesz trik z wstawieniem pliku exe z podstawowej wersji i edycji rejestru.
W sumie to bardzo łatwe, ale tylko jeśli masz pozostałe gry. Aha, i podstawka odblokowuje
tylko Eldarów, CSM, Orków i SM. Do gry IG musisz mieć Winter Assault, a do Tau i Nekronów
- Dark Crusade.

Super... Dzięki.Mnie i tak najbardziej o Space Marines chodzi:) A bez tamtych części kim będę mógł grać? - pytam się bo nie wiem czy warto kupić a mnie chodzi o multi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 00:24, mr chief napisał:

> > czy bez zaonstalowania podstawowej wersji będę mógł grać w multi w soulstorma
wszystkimi
>
> > rasami?
> Tak, jeśli zastosujesz trik z wstawieniem pliku exe z podstawowej wersji i edycji
rejestru.
> W sumie to bardzo łatwe, ale tylko jeśli masz pozostałe gry. Aha, i podstawka odblokowuje

> tylko Eldarów, CSM, Orków i SM. Do gry IG musisz mieć Winter Assault, a do Tau i
Nekronów
> - Dark Crusade.
Super... Dzięki.Mnie i tak najbardziej o Space Marines chodzi:) A bez tamtych części
kim będę mógł grać? - pytam się bo nie wiem czy warto kupić a mnie chodzi o multi:)


Przepraszam - w gruncie rzeczy sztuczka jest chyba niepotrzebna, jeśli masz same kody. Przy pierwszym uruchomieniu SS wypytał się o wszystkie kody z poprzednich części - i jako że je dostał, mogę grac wszystkimi rasami w multi. Tym nie mniej miałem wcześniej zainstalowanego Dark Crusade''a i zastosowaną sztuczkę odblokowującą, ale nie wiem, czy to w jakiś sposób wpłynęło.

Oba samodzielne dodatki umożliwiają grę w multi tylko tymi rasami, które wprowadzają - co oznacza, że mając tylko SS w multi zagrasz Mrocznymi Eldarami albo Siostrami Bitwy. Do grania SM potrzebny jest kod z Dawn of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 00:43, Ragnos napisał:

> > > czy bez zaonstalowania podstawowej wersji będę mógł grać w multi w soulstorma

> wszystkimi
> >
> > > rasami?
> > Tak, jeśli zastosujesz trik z wstawieniem pliku exe z podstawowej wersji i
edycji
> rejestru.
> > W sumie to bardzo łatwe, ale tylko jeśli masz pozostałe gry. Aha, i podstawka
odblokowuje
>
> > tylko Eldarów, CSM, Orków i SM. Do gry IG musisz mieć Winter Assault, a do

Dnia 28.01.2009 o 00:43, Ragnos napisał:

Tau
> Nekronów
> > - Dark Crusade.
> Super... Dzięki.Mnie i tak najbardziej o Space Marines chodzi:) A bez tamtych częś

> kim będę mógł grać? - pytam się bo nie wiem czy warto kupić a mnie chodzi o multi:)


Przepraszam - w gruncie rzeczy sztuczka jest chyba niepotrzebna, jeśli masz same kody.

Dnia 28.01.2009 o 00:43, Ragnos napisał:

Przy pierwszym uruchomieniu SS wypytał się o wszystkie kody z poprzednich części - i
jako że je dostał, mogę grac wszystkimi rasami w multi. Tym nie mniej miałem wcześniej
zainstalowanego Dark Crusade''a i zastosowaną sztuczkę odblokowującą, ale nie wiem, czy
to w jakiś sposób wpłynęł

Oba samodzielne dodatki umożliwiają grę w multi tylko tymi rasami, które wprowadzają
- co oznacza, że mając tylko SS w multi zagrasz Mrocznymi Eldarami albo Siostrami Bitwy.
Do grania SM potrzebny jest kod z Dawn of Wara

Aha. JesCze dwa pytania. Mam dawn of wars ale nie wiem gdzie jest kod bo nie na instrukcji. Poza tym gdziei mam wpisać kody ze starych części? Np. Włączam DC to mi się odrazu menu włącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 00:51, mr chief napisał:

Aha. JesCze dwa pytania. Mam dawn of wars ale nie wiem gdzie jest kod bo nie na instrukcji.
Poza tym gdziei mam wpisać kody ze starych części? Np. Włączam DC to mi się odrazu menu
włącza?


Kod musi być na okładce instrukcji albo na nalepce wewnątrz pudełka.

Mając DC zastosowałem sztuczkę...
Wchodzisz w zawartośc płyty DoW (eksploruj) i wyjmujesz żywcem plik exe (aplikacja). Następnie umieszczasz go w katalogu DC - tam, gdzie jest darkcrusade.exe.
Tworzysz plik tekstowy w Notatniku i wklejasz co nastepuje:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\Dawn Of War]
"CDKEY"="1234-5678-abcd-efgh"
"InstallLocation"="C:\\Program Files\\THQ\\Dawn of War - Dark Crusade\\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\Dawn of War - Dark Crusade]
"W40KCDKEY"="1234-5678-abcd-efgh"

Wpisujesz w "CDKEY" i "W40KCDKEY" swój klucz. W "InstallLocation" wpisujesz lokalizację gry - koniecznie z podwójnymi slashami!
Zapisujesz plik jako DCfix.reg i odpalasz za pomocą Edytora Rejestru. Potwierdzasz zmiany.
Voila! Powinieneś móc grać SM, CSM, Eldarami i Orkami w multi. Jeśli coś nie działa - pisz, być moze gdzieś jest błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:03, Teokrata napisał:

niedługo ten temat zostanie zamknięty lub umrze śmiercią naturalną...
umarł DOW niech żyje DOW !!! ;-)))


To pierwsze odpada-nie wszyscy przepadają za CoHizacją nowego DoWa.Raczej to drugie,choć mimo wszystko ktoś w sieci w DoWa eins może grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:03, Teokrata napisał:

niedługo ten temat zostanie zamknięty lub umrze śmiercią naturalną...
umarł DOW niech żyje DOW !!! ;-)))


DoW umarł wraz z wydaniem sequela.

[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym tego nie powiedział. Ilość serków wcale nie spadła ;) . Ale pewnie jak w końcu nabędę nową część to też się na nią przesiądę bo Relic w końcu tandety nie robi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:03, Teokrata napisał:

niedługo ten temat zostanie zamknięty lub umrze śmiercią naturalną...
umarł DOW niech żyje DOW !!! ;-)))


Sam się zamknij i idź grać w DoW 2 >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez, rozumiem ten hype wywołany betą DoW2 ale żeby wlatywac do tego tematu i ogłaszać że "łaaa, zamknijta chopy ten wontek, co sie bedzieta, babababa!!11" jest żenujące -.-
Jakoś tematy starszych gier i będących [fanfary!] stricte multi nie mają kłódeczki po lewej.

Kolejna niespodzianka - nie każdemu podoba się zmiana DoW w CoHa, czy jak to się zwie ten proces (mutacja?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:33, Spector 109948 napisał:

Kolejna niespodzianka - nie każdemu podoba się zmiana DoW w CoHa, czy jak to się zwie
ten proces (mutacja?).


CoHizacja

A tak w ogóle-ktoś jeszcze gra w DoWa 1?Ile luda jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dziś mam DoW ;] Jak na razie samouczka nie ukończyłem, ale już mi sie podoba :] I wdać, że wcale łatwo nie będzie, nie wiem czy dam sobie rade :/ Strategie/RTSy to nie jest moja mocna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. W kampanii Dark Crusade każdą rasa gra się to samo co w podstawce czy może każda rasa ma inną kampanię? Jak to tam jest? A w Winter Assault?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować