Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 20:58, Dev1devasto napisał:

ale jak np mialem sformatowane kompa to i tak za 1 razem to wyskoczylo:/


Sprubój może sciągnąć patha z gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No troszke to tutaj potrwa bo sciaga z predkoscia 10 kb/s i bedzie sciagc ponad 6h:/
instalowalem patcha z plytki nie dzialalo sciaglem podczas gry gdy gra sama sie aktualizuje tez nie dzialalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 08:59, KUBAxBEHEMOTH napisał:

Ja mam dawn of war 1 dark crusade chcę teraz kupić Winter assalut i Dawn of war 2

Taaak myślę, że Winter Assault i DoW 2 to idealne połączenie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:11, Budo napisał:

FAQ

1. Dlaczego w Dark Crusade mogę grać w multi tylko Tau i Necronami?

Do grania pozostałymi rasami w multi potrzebne są podstawka i Winter Assault.

2. Czy można grać w Dark Crusade rasami z podstawki i Winter Assault bez instalowania
DoW i WA?


Poszukaj w google "unlock dark crusade races" - powinieneś znaleźć poradnik jak zrobić
to ręcznie, albo poszukaj pliku pozwalającego na odblokowanie pozostałych ras poprzez
wpisanie oryginalnych CD-Keyów z podstawki i Winter Assault bez konieczności ich instalowania.
(miałem problem żeby znaleźć hasło odsyłające bezpośrednio do DC Unlockera)



Mam problem związany z tym co wyżej. Mam DC oraz pozostałe gry(podstawkę i WA). Gra nie pyta mnie o klucze do nich- sprawdzałem dwukrotnie po reinstalacji nie pytała o klucze do tych tytułów. Na dysku nie mam tyle miejsc by instalować teraz wyżej wymienione gry. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak uaktywnić to wpisanie kluczy z pozostałych gier lub podać link do unlockera bo jakoś znaleźć go nie mogę a meczę się z tym juz od jakiegoś czasu.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zainstalowałem kolejno podstawę, WA i DC , w DC piszę żeby podać klucz do postawy, to podaje i pisze że gra została źle zainstalowana, instalowałem już tak z 4 razy i cały czas występuję ten błąd, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:30, Maciek2194 napisał:

Taki offtop...
Ma ktoś może utwory z DoW-a?(jeżeli tak to proszę na maila wysłać,mail na sajcie)


Wpisz w wyszukiwarce YouTube''a "Dawn of War Epic/Battle Themes", dalej powinieneś sam sobie poradzić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie dotyczące gry przez siec. Jak założę grę to gdzie mogę sprawdzić IP tak żebym mógł podać dla kumpla??


Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Mam Warhammera w antologii podstawka i dwa dodatki, mój kuzyn ma tylko podstawkę i dodatek dark crusade, oboje mamy zaktualizowany dodatek do wersji 1,2 ale jak próbujemy się połączyć pokazuje się komunikat ze są rożne wersje gry, co na to poradzić da się to jakoś rozwiązać dodam ze jak próbujemy połączyć się tylko przez podstawkę wszystko jest ok, ma to coś wspólnego z tym ze ja mam 2 dodatki??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 22:24, beren6 napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Mam Warhammera w antologii podstawka i dwa dodatki, mój kuzyn
ma tylko podstawkę i dodatek dark crusade, oboje mamy zaktualizowany dodatek do wersji
1,2 ale jak próbujemy się połączyć pokazuje się komunikat ze są rożne wersje gry, co
na to poradzić da się to jakoś rozwiązać dodam ze jak próbujemy połączyć się tylko przez
podstawkę wszystko jest ok, ma to coś wspólnego z tym ze ja mam 2 dodatki??


Liczy się najnowszy dodatek. Jeśli obydwaj macie Dark Crusade, to nie powinno mieć znaczenia czy DC jest goły czy z podstawką i WA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedziec czy tak juz zostanie ? Od premiery dow2 niema z kim grac przez neta ,tzn. jest i nawet krucej sie czeka ale jak sie odeprze pierwszy rusch to potem juz jest free win-,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:18, KUBAxBEHEMOTH napisał:

ja właśnie instaluję dawn of war II
ale instaluje mi się już 45 minut około i caly pasek na żółto i nic.
Tak ma być?


Primo - zły temat
Duo - nie, nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:36, RafiXxx napisał:

Może mi ktoś powiedziec czy tak juz zostanie ? Od premiery dow2 niema z kim grac przez
neta ,tzn. jest i nawet krucej sie czeka ale jak sie odeprze pierwszy rusch to potem
juz jest free win-,-


Ale ty teraz mówisz o DoW I czy II ? Bo jeśli mówisz o I to ja bardzo chętnie zagram, a jeśli o II to pomyliłeś tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować