Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 16:38, PolishWerewolf napisał:

> A o to chodziło. Napisałeś SW zamiast ŚW. W sumie to w dodatku przed DoW2 mogli by dodać
Inkwizycje, a co, czemu nie :P
To by się SM playerzy zapłakali, że im GK zabrano :>


Fajnie to zrobiono w modzie o Inkwizycji. Jednostka ta sama (właściwości) tylko wygląd inaczej i nazwa inna. Byli to weterani SM (coś w tym stylu). Wygląd taki jak zwykłego SM tylko że miał duży bagnet na bolterze i ma plecaczku każdy członek drużyny miał głowę bestii innych ras orka, banshe i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano widziałem tą przeróbkę. I to nie byli Weterani Pierwszej Kompanii, tylko odmiana Łowców, specjalizująca się w zabijaniu obcych (Ordo coś tam :> ). Weterani są jednostką nastawioną na typową walkę CC. Zabójczą walkę CC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o Ordo Xenos i marines z Death Watch. To też są specjalne oddziały Inkiwyzcji. Gdyby GK zabrać SM, to na ich miejsce można by dać właśnie ich, ale to nie nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to Ordo mi chodziło :)

Co prawda jednostka raczej niezbyt w klimacie DoWa, bo by musiała mieć znacznie zwiększone obrażenia na wszystkie jednostki Xenos, a zmniejszone na Chaos / Demony / IG / itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:17, Grond napisał:

Aj, zagrałbym z wami ale miałem format i DoW nie działa w sieci, a płytki z DoWem i WA ma znajomy,
a Tau i Necronami raczej grał nie będę :(


Masz czas do wtorku wtedy instaluje DC i grajo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 03.11.2007 o 16:32, Nat-Sem napisał:

> zwykłym bez moda. Komp se losuje i czasami gra naprawdę INSANE a czasami standard. Może > Ja póki co trenuję cały czas na wysokim... a wyższe na razie są nieosiągalne... Ale w porównaniu
ze zwykłym insane komp lepiej micruje, gra podobnie jak real player...

Insane jest łatwy do pokonania w porównaniu do prawdziwego gracza komputer nie stosuje żadnej taktyki po prostu buduje dużo jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 16:37, Kerigun napisał:


O 20.00 na Segmentum Obscurus się zbieramy każdego dnia. Co z tego że zazwyczaj jeden czeka
a innych nie ma. Często jest duża paczka i można se pograć w szachy 4 vs 4 :P (a dokładniej
3 v4 bo ktoś kicka dostanie podczas wczytywania :P )

Jak zawsze.Wkurza jeśli kikują sojusznika dodaje otuchy jeśli kikują wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:05, RafiXxx napisał:

Wszyscy czekamy az pokazesz nam swoj uber-pro skill.... czekamy na obskurze"segment obscura"
:P


Jak coś to wrzućcie jakieś Repki, z chęcią się popatrzę. Osobiście nie mogę się zjawić, gdyż coś mi z Radkiem 9550 się dzieje (chyba umiera), więc w nic zagrać nie mogę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kosmiczny Marian" nie pojawił się, co było poniekąd do przewidzenia... Tym niemniej wieczorek spędzony bardzo miło nawet bez niego;p Zresztą może mama kazała mu iść już spać i nie doczekał?;p Boshe jaki ja jestem złośliwy... Niedobry Chris, oj niedobry;p Także sory moi mili imba repek nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:05, Dyzio Diablo napisał:

Repków nie ma i nie będzie. Kosmiczny Marian się nie zjawił. :(

Gramy w Wa? Chce ktoś grać w WA? do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:07, Emilek177 napisał:

> Repków nie ma i nie będzie. Kosmiczny Marian się nie zjawił. :(
Gramy w Wa? Chce ktoś grać w WA? do wszystkich


Tutaj w 99% gramy tylko w DC. Chyba dużo lepiej wyważone (ale ktoś mnie zjedzie zaraz) od WA. W DC chyba lepiej jest bo masz hardcapa na IMBA pojazdy. Do WA raczej nikogo tu nie znajdziesz.

Edit: Łeee..... nie było mariana ?? Jaka szkoda. Chris nie bij się oddaj się od razu w ręce inkwizycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie imba to jest dcpr0 albo DoW panie kerrigun :PPP

jak tylko oarnę ten cały bajzel z kompem to mogę grać niestety przeprowadzka z 40gb-320gb troche trwa no i jeszcze powrzucać bajery co trzymam na ftpkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować