Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Wiecie co zauważyłem ta gra jest zbereźna zapytacie czemu a no bo jak się przeczyta historie prowincji gdzie Sm zdobywa się kapelana czy jak mu tam zaraz koło bazy chaosu to pisze o urnie takiej jednej z nie będę mówił czym sami poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:11, reset12 napisał:

Ja już wypędziłem większość armii oprócz elearów i chaosów no na chaosów właśnie zaatakowałem
jutro ich wypędzę, najbardziej mnie denerwuje baza elearów miałem 3 podejścia i z tymi cholernymi
potworami nie wygrałem ile ras może na jednej mapie siedzieć ale jak się dorwie do ich skóry
z pełną gwardiom honorową to padną jak reszta ras które zabiłem.


Ja gram ukochanymi Marines Wszech Ojca Imperatora. I jako pierwszych zniszczyłem Eldarów, bez wiekszych problemów ich zniszczyłem, najpierw chaos potem ich (poziom średni), tak samo jak nekronów i gwardie. Teraz tylko orki, Chaos i Tau (którzy umnie na mapie praktycznie wogule nic nierobią:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj troszkę DC bugów ma... Nawet jestem trochę zdziwiony bo myślałem, że jak dostajemy grę z takim poźlizgiem to od razu jakiś paczyk będzie gotowy a tu nihuhu. Najbardziej to mnie pathfinding jednostek załamuje. Czasem się toto miota, że aż wstyd. Wogóle SI do poprawy... No bo jak wytłumaczyć fakt, że teraz na bardzo wysokim rozpykanie kompa idzie mi dużo łatwiej niż w WA na wysokim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna nagroda jak za podbicie bazy chaosu :D

Ja gram kampanie każdym na zmiane, by sobie przejrzeć wszystkie nacje. Grałem Necronami, IG, SM i teraz próbuje Tau. Chce sprawdzić wszystkie i zobaczyć, która będzie najfajniejsza do netu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:04, Dann napisał:

Poza tym jak pokazuje outro DC dla Tau, nie są oni chyba jednak aż tak dobrą i tolerancyjną
rasą (przynajmniej ja osobiście za taką ją uważałem). A tu się okazuje, że w zasadzie zależy
im tylko na badaniu nowych technologii oraz wcielaniu każdej napotkanej rasy do służby w imię
tzw. Większego Dobra (czymkolwiek by to nie było).
To już chyba pozostanę przy Świętej Inkwizycji :P albo przy podstępnych Eldarach :)

Ja jestem wierny Nekronom. Chcą po prostu zniszczyć wszystko co żywe, ot taka filozofia :D Tau rzeczywiście okazali się niezbyt tolerancyjni. Ograniczyli populację ludzi do 5%, część przeszkolili i reedukowali w imię Większego Dobra. Tau niby są tymi dobrymi w tym uniwersum, ale nawet ich dobro jest wątpliwe. No i sam fakt, że to dobro potrafiło opracować tak zabójczą technologię :P Mi się tą rasą grało całkiem nieźle, ale czasem doskwierał brak wieżyczek, za wyjątkiem punktów strategicznych. W sumie rasa nastawiona przede wszystkim na ofensywę i szybką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:04, Dann napisał:

Ano właśnie nie atakowałem :P
Stwierdziłem, ze dam sobie spokój, skoro i tak podbicie tego terenu zupełnie nic mi nie da
poza rekwizycją, której wtedy i tak juz miałem w bród. I cholera go wie, jak to by się rozgrywało
:D

Zrobiłem test teraz. Uruchomiłem kampanię Gwardią Imperialną i po prostu tylko kończyłem tury nic nie robiąc. W końcu Chaos zaatakował moją fortecę. Normalna potyczka, nawet tego działa nie mogę używać, ale zaczyna się z częściowo rozbudowaną bazą. Tj. miałem 4 postawione elektrownie, 4 wieżyczki, główny budynek, centrum taktyczne i dowództwo piechoty. Poza tym to zwykła potyczka, bez niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy będzie kolejny dodatek do Dawna ? ( podejrzewam że tak )
A jeśli tak to jak będzie się nazywać ?
Wiem że niedługo wejdzie Warhammer Online, ale to zupełnie co innego ( kupie bo też będzie fajne ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Nekroni są troche przegięci.Ich piechota jest za silna, a do budowy podstawowego oddziału nie trzeba wydawać energii. Co innego, że są wolni(tyczy sie to też produkcjii)ale i tak łatwo się nimi pokonuje resztę ras. Ja, gdy z nimi walczę(gram SpaceMarines) zawsze staram się atakować ich jak najwczesniej i niszczę im generatory, ale nie zawsze sie to udaję.Zna ktoś jakieś dobre taktyki na nekronów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:35, Sonic1575 napisał:

Wiecie może czy będzie kolejny dodatek do Dawna ? ( podejrzewam że tak )
A jeśli tak to jak będzie się nazywać ?
Wiem że niedługo wejdzie Warhammer Online, ale to zupełnie co innego ( kupie bo też będzie
fajne ).

Age of Reckoning będzie najwcześniej w przyszłym roku, lub nawet w 2008. Teraz na dniach wyjdzie Mark of Chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:57, qbool napisał:

się atakować ich jak najwczesniej i niszczę im generatory, ale nie zawsze sie to udaję.Zna
ktoś jakieś dobre taktyki na nekronów?


Na jednym z podawanych linków była taktyka na nekronów, gdy gra się Tau. Polega na jak najszybszym wynalezieniu Jetpacków i wytrenowania Vespidów, którzy będą męczyć Nekronów (i niszczyć im obeliski), a następnie zjechanie ich Krootami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 21:57, qbool napisał:

Zna ktoś jakieś dobre taktyki na nekronów?


W przypadku Chaosu dobrze jest zrobić na początku mały rajd Raptorami i postarać sie zabić paru budowniczych lub zniszczyć obelisk(jeśli taki powstał). W między czasie szkolisz Lorda Chaosu i starasz się jak najszybciej dojść do Berserków.Tyle na początek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:57, qbool napisał:

Moim zdaniem Nekroni są troche przegięci.Ich piechota jest za silna, a do budowy podstawowego
oddziału nie trzeba wydawać energii. Co innego, że są wolni(tyczy sie to też produkcjii)ale
i tak łatwo się nimi pokonuje resztę ras. Ja, gdy z nimi walczę(gram SpaceMarines) zawsze staram
się atakować ich jak najwczesniej i niszczę im generatory, ale nie zawsze sie to udaję.Zna
ktoś jakieś dobre taktyki na nekronów?



Ja osobiście grając Tau na Nekronów to szybko buduję dowudce potem oddział fire wariorsów i potem vespidy i znowu fire warriors no i można iść na Nekronów. Zająć ich walką z vespidami a piechota i dowudca bez problemu ich zabije zanim ci nawet zdążą pokonać vespidów, nawet jeśli im sie to uda to odległość między nimi a oddziałami Tau szczególnie po badaniach uniemorzliwa im dojście, potem tylko generatory i monolitalbo to 2 odrazu wiem bo już kilka razy grałem przeciw nekronom Tau i SM i ani razu nieprzegrałem mimo iż było ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee...ale to co jest na ekranie nawet nie jest po polsku.... nie ma czegos takiego jak Spaczn tylko jest Warp czyli wymiar :D ale jazda :D nie wiedzialem ze polskie tlumaczenie DC jest na taki wysokim poziomie :D a pozniej sie nauczyciele dziwia ze uczniowie w szkole nie potrafia po polskiemu mowic bo sie naczytaja takich tekstow w grze. Zdanie logicznie jest puste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:00, dizzy1942 napisał:

Ja mam Athlonka 2500 XP+, DDR 512, Ati Radeon 9550 (zabijcie mnie, ale nie pamiętam ile ma
MB).
Wszystko mam na MAX poza oświetleniem, cieniami i detalami jednostek :)



no to jestem pod wrażeniem, bo ja mam semprona 2800, 512 ram, radek 9550 (128 mega) i o graniu na multi nawet na niskich mozna tylko pomarzyć. nawet single player gdy zrobi sie kocioł na ekranie jest nie do zniesienia. w multi w ogole nie da sie grać, bo tak miesza dyskiem, a gra zacina. a mam tylko podstawkę, WA i DC mają przeciez większe wymagania. kurcze czemu tylko u mnie tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:33, tymuś napisał:

> Ja mam Athlonka 2500 XP+, DDR 512, Ati Radeon 9550 (zabijcie mnie, ale nie pamiętam ile
ma
> MB).
> Wszystko mam na MAX poza oświetleniem, cieniami i detalami jednostek :)


no to jestem pod wrażeniem, bo ja mam semprona 2800, 512 ram, radek 9550 (128 mega) i o graniu
na multi nawet na niskich mozna tylko pomarzyć. nawet single player gdy zrobi sie kocioł na
ekranie jest nie do zniesienia. w multi w ogole nie da sie grać, bo tak miesza dyskiem, a gra
zacina. a mam tylko podstawkę, WA i DC mają przeciez większe wymagania. kurcze czemu tylko
u mnie tak jest??


u mnie znacząco lepiej chodzi DC niż podstawowy DoW :|

A i nekroni są naprawdę przesadzeni, ich jedyną słabościa jest to że są słabiutcy na początku i wtedy trzeba ich naprawdę ostro jechać , w środku grysą praktycznie nie do pokonania :| ( no da się , ale trzeba wytoczyć armię 2-3 graczy przeciw 1 co ma nekroów :|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować