Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 15:08, szweider napisał:

I to i to XD.Najpierw strajkowałem przeciw nekronom,ale teraz wiem,że wszystko od umiejętności


czyzbyś ty był w tym teamie co pojechał mnie przedwczoraj tau? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekro jest imba. dlatego że na początku nie mam szans wogóle.Późniek też. Wysłałem 4 oddziały SM i w 10 s już ich nie było. Jak to się stało ??? Poprostu nekroni są imba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:08, szweider napisał:

I to i to XD.Najpierw strajkowałem przeciw nekronom,ale teraz wiem,że wszystko od umiejętności

Tak, wszystko zależy od skilla, ale w przypadku Nekronów nie trzeba go tak wiele (z racji tego że są przegięci) jak w przypadku inny ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:14, Joannita napisał:

Nekro jest imba. dlatego że na początku nie mam szans wogóle.Późniek też. Wysłałem 4 oddziały
SM i w 10 s już ich nie było. Jak to się stało ??? Poprostu nekroni są imba.



to poczekaj sobie aż nekroni do ciebie dojdą...lubisz oglądać krew twoich jednostek?nie martw sie będzie jej dużo
Jak cośto życze miłej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja??Nie-jeszcze cię nigdy nie złoiłem.Ale kiedyś zdarzył mi się amator od stu boleści....
Mapa:Zwycięstwo Questa
Gracze:Ja(IG) i jakiś tam kolo(Nekron)
Winner:Ja
Przez:Kluczową pozycję

No ludzie-jak można siedzieć w jednym miejscu 8 minut i wysyłać swój jedyny oddział NW do zwiadu"Czy oni jeszcze tam siedzą??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej co mi przeszkadza w nekronach to NW-mimo,że się robią powoli(ZWŁASZCA po pewnym czasie ich produkcji), denerwuje mnie druga dopałka(1050HP),celność(ZAWSZE TRAFIAJĄ) no i siła-nigdy wcześniej nie widziałem,żeby GM padali tak wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

celność mam leprzą bo ja nie atakuje jak np sm seria z karabinów dobrze sie przypatrz jeden strzał -hp u ciiebie lkika strzałów -hp tyle ze moi mają większy czas przeładowania ijeśli porównać szybostrzelnosci i dmg to na równi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to wszystkie rasy są równe.
To kto wygrywa zależy tylko od strategi gracza, jego umiejętności i innych graczy którzy z nim grają.
Teoretycznie Tau powinni wygrać z Nekronami bo nekroni zwykle muszą dojść by stać sie świetnymi wojownikami.
W praktyce często jest tak że armie te toczą długie i zaciekłe wali po czym wygrywa jedna albo druga strona - w zależności od tego którą lepiej ktoś dowodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:14, Joannita napisał:

Nekro jest imba. dlatego że na początku nie mam szans wogóle.Późniek też. Wysłałem 4 oddziały
SM i w 10 s już ich nie było. Jak to się stało ??? Poprostu nekroni są imba.

Widzisz? I sam podałeś dowód na poparcie mojej teorii szybkiego skoku:)) Bo niestety, ale zwykła piechota na Nekro = zbiorowe samobójstwo;/ A jeżeli zdązysz wejść na T2 to już jakieś szanse masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i sory za dubla ale coś mie się przypomniało - a jak miałeś ich wyposażonych?? Bo z miotaczami to teoretycznie powinni mieć jakieś szanse przeciwko NW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:57, Everial napisał:

Ja dzisiaj bede o 19.00 na Obskurusiei chciałłbym zagrać 1 vs 1 z tobą Iroks.


Dajcie repa-chętnie obejrzę sobie waszą grę(gdy skończycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:03, ChrisBgnr napisał:

No do łamania morale?

Już wolę znajperkę zwiadowców,ale uwaga-ŻADNYCH BRONI ŁAMIĄCYCH MORALE NA NEKRONA,bo to i tak nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować