Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 21:55, Mroku21 napisał:

To co innego na nich wysłać? Takie np. pojazdy są dostępne dopiero w T2, a FW już w T1 i jest
to podstawowa jednostka(wymaga tylko baraków), chyba pozostaje tylko cisnąć w nich pradawnym
krasnoludzkim zaklęciem: na pohybel s*********m ;p

Zaklęcie też może się przydać;) Ale ja polecam JUMP! JUMP! JUMP! I montować pojazdy ile fabryka dała:)

EVERIAL - Tapetki miodzio!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne tapety-szkoda,że nie oryginalne.Najlepsza broń na FW to ta,która robi BUM np.granatnik.FW muszą
czekać,żeby strzelić,a GL tylko im lekko hm...utrudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widzisz, że Tau spamuje FW to możesz śmiało iść w pojazdy. Ale wtedy też będziesz musiał zrobić coś co wykrywa infltracje, po mało który Tau robi XV88. Jak widzi pojazdy to ulepsza SSy, które jednak szybko padają jak się je wykryje.Tau i Nekron to imba jako całość, nie jako pojedyńcze jednostki. A co do taktyki Iroksa. To jest megawtfimbaabusor taktyka. Przecież wiadomo, że rekwizycji zawsze brakuje. A tu zrobie badanie, a tu ulepsze lp, a tu strzele sobie 2 marines, a tu dodam sierżanta, a tu walne gen, i jade w t2. W trakcie tych wszystkich czynności musisz też capować punkty, rozbudowywać bazę, operować builderami, budować lpki, i co najważniejsze, często czekać aż uzbiera ci się odpowiednia ilość req i energii. Nekron nie ma takiego problemu. Zdobywa sobie 2-3 punkty, obuduje je tanimi lpkami, zrobi kilka genów, Lorda i jazda "gogogo spam!". Bez odpowiedniego eco wybronienie się z spamu NW jest praktycznie niemożliwe (spam taki nie niszczy eco nekrona bo nekron nie ma eco... NW są za darmo).

A Kapelan żyje krótko jeżeli wystawiasz go na ogień wroga. Generalnie gracze sm trzymają FC, Kapelana i Libariana w grupce, wszystkich ustawionych na ranged. W odpowiednich chwilach wykorzystuje ich umiejętności, ale generalnie jeżeli jakiś SM zrobi Świętą Trójce to trzyma ich razem z armią i nie posyła do cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:51, Grond napisał:

Uciekanie to jedna z tych umiejętności które trzeba opanować, żeby dobrze grać Gwardią ;)


ROTFL

Ta umiejętność przydaje się każdemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:06, Everial napisał:

Ludziewy mówice zę Tau jest imba, a nie jest, bo Tau trzeba umieć grać żeby wymiatać, a i tak
da sie z nimi wygrać jeśli są źle dowodzeni.


Każdym trzeba umieć grać, żeby wymiatać. I z każdą rasą można wygrać, jeśli jest źle dowodzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:20, Everial napisał:


Boże!!! Bo na FW nie wysyła sie piechoty(nawet ciężkiej) bo FW wyposażeni są w najnowocześniejsze
karabiny impulsowe w galaktyce!!


Załóżmy że grasz na standardzie,surowców mało Ty grasz TAU przeciwnik SM. Kto wygra? Powiedzieć? Tau rozniosą SMów i nawet co zamiatać nie będzie. Czemu? 2 oodziały pedalskich FW rozniosą nie tylko całą piechotę na którą na początku jesteśmy wszyscy skazani ale i działka i budynki... Po prostu jak zrobisz rusha FW nic ich nie powstrzyma...Przerabiałem to kilka razy.Dlatego nie gram w standardzie. QS wyrównuje szanse. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się powstrzymać-wystarczy zrobić coś,by Fire Warrior BYLI CAŁY CZAS W RUCHU!!!
Nie ważne jaki to ruch-czy biegają czy wstają z ziemi-muszą się cały czas ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 18:27, Krzysztof111177 napisał:

Dlatego nie gram w standardzie. QS wyrównuje szanse. ;P


Nie polecam, bo tym sposobem niczego poza spamowaniem się nie nauczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 18:45, Mroku21 napisał:

> Dlatego nie gram w standardzie. QS wyrównuje szanse. ;P

Nie polecam, bo tym sposobem niczego poza spamowaniem się nie nauczysz ;)


Niczego poza spamowaniem się nie nauczyłem. ;P niestety...Ale prawda jest taka ze chcę w tę grę pograć... Standard nie daje mi tego luksusu...Zanim zacznę grać już "wrogowie" są w mojej bazie i koniec grania... Jak dotąd ANI razu nie wygrałem 1v1 , 2v2 na std...Po prostu nie mam szans nawet z noobami...Znaczy się że jestem naprawdę kiepski.Dałem sobie więc spokój i gram w QS.Przynajmniej coś mam wtedy do powiedzenia. Przykro mi nie dla mnie Segmentum...Everial zresztą potwierdzi.Wczoraj błyskawicznie mnie i Joannitę z Iroksem rozpykali...No chance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tapety ever czy kto to tam dałaa (sory za określenie ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu) sa ZA.....E nic LEPSZEGO NIE WIDZIAŁEM Z KADEŚ TO WYTRZASNĄŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grond
> Jeżeli jakiś SM zrobi Świętą Trójce to trzyma ich razem z armią i nie posyła do cc.
Veto! - wydanie 260 req na Dowódcę i trzymanie go z tyłu to strata kasy - porównaj sobie jego statsy do walki wręcz i na dystans. Jest na tyle wytrzymały, że w większości przypadków śmiało powinien stać w pierwszym szeregu...

Krzysztof111177
> Tau rozniosą SMów i nawet co zamiatać nie będzie
Jak pozwolisz im rozwinąć techa to oczywiście, że tak, ale zaręczam Ci, że we wczesnej fazie Tau nie są tacy imba.
> QS wyrównuje szanse.
LOL! A zdarza Ci się spotkać na qc jakiegoś Nekro?;p
> Po prostu nie mam szans nawet z noobami...
To nie ma co załamywać rąk tylko ćwiczyć. Graj z kimś kto skomentuje rozgrywkę pod kątem Twoich błędów, oglądaj repy, "naucz" się jednostek, pojazdów, budynków, upgarde''ów - czyli co jest co i kiedy tego używać. Moje początki na multi były takie, że w pierwszy dzień wygrałem chyba 4/5 potyczek. Wiedziałem, że nie jestem taki dobry, ale morale było wysokie. Następne dni to był kubeł zimnej wody - miałem poniżej 30% wygranych... I co? Nie zniechęciłem się. Czerpałem (i czerpię nadal) radość z gry nawet gdy przegrywam i staram się z każdej potyczki wyciągać wnioski. Jak chcesz możemy jutro wieczorem w ramach ćwiczeń praktycznych zagrać - średniak jestem ale kilka rad na początek mogę dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować