Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Berserkerzy Khorne''a jak i reszta opętanych upadłych Marines, nie powinna powstać! Powrócicie do Spaczni!
Spacznia pozbawiłą was rozumu! Zniżacie się do poziomu orków! Zakopiemy wasze nadgniłe ciała w ziemii!
Imperator was opuścił i nic was nie uratuje przed jego gniewem! Gińcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo!
Temat dotyczy potęgi jednej z ras! I w figurkowym WH i w DoW!
PS.Chętnie się z tobą zmierzę, ale muszę grę ponownie zainstalować i potrenować :P
Jak chcecie przeniosę się na tamten topic.
Niech WAAH!!! będzie z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Earthshaker
TEMAT DOTYCZY WSZYSTKICH RAS WYSTĘPUJĄCYCH W DAWN OF WAR
Swoim chwaleniem się zrobiłeś taki offtop,że szok
A teraz koniec spamu
CIACH
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Zacząłem w sieci grać SM.Jak widzę,SM mają dobre plazmy(Versus Nekron) oraz HB(Na piechotę).Fajnie,że pred zwykły będzie w T3,bo za bardzo nie lubię go brać w wersji"zlaserowanej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe. Wy się wszyscy ładnie wykoście nawzajem, a wtedy Potęga Większego Dobra zmiażdży wszystkie niedobitki, chętnych włączy na drodze pokojowej do Dominium(w Imperium proces bardzo postępujący aktualnie :D) i wreszcie w Galaktyce zapanuje Pokój, Mądrość i Większe Dobro, co i tak jest nieuniknione, a z Tyranidami sami sobie dajemy rade, a wy nam tylko zawadzacie utrudniając rozwój. ZA WIĘKSZE DOBRO I ZA NIEBIANINÓW!!!!

Chaos jest dobry, tylko jeden mankament ma: wybitnie słabe pojazdy,tak więc po patchu może będę więcej nim grać, ale to się jeszcze zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sko ńczymy ten offtop kiedyś??Tu jest temat o DC,a na forum jest temat o całym uniwersum WH40k...A jak wam nie pasi to zróbcie sobie temat/stronę internetową i tam się chwalcie swoimi pupilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:04, szweider napisał:

Sko ńczymy ten offtop kiedyś??Tu jest temat o DC,a na forum jest temat o całym uniwersum WH40k...A
jak wam nie pasi to zróbcie sobie temat/stronę internetową i tam się chwalcie swoimi pupilami


Ojeju... Ja chciałem tylko dodać tak coś od Tau, bo wszyscy faworyzwali swoich i tylko Tau było tak osamotnione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba na przyszłość zapamiętać..."You see the spam?Ignore it!!"

A do tematu...
Mimo,iż władca upiorów ma większe obrażenia,to dred wygrywa z nim dzięki temu,że ma więcej hp.Przy okazji fajna scenka pobicia WL przez "sędziego" dreda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę grać Tau. tak na próbę. Podobno są mocni...Zwłaszcza mocno zabugowani...podobno!! Zagram sobie nimi by sprawdzić czy ten oczekiwany przez rzeszę PRZECIWNIKÓW TAU PATCH COŚ ZMIENI W TEJ MEGA IMBIE!! ;P

A co tam.Pogram se Tau.Od jutera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 21:12, Nagaroth napisał:

Jakże się ciesze że stoisz po stronie ostatecznych zwycięzców. Ale odwróć się od słabego Boga
Krwii a stań po stronie Tego Który Zmienia Drogi bo to on jest prawdą.


Od tej chwili, moja kohorta Thousand Sons spogląda na ciebie z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:12, Krzysztof111177 napisał:

Chyba zacznę grać Tau. tak na próbę. Podobno są mocni...Zwłaszcza mocno zabugowani...podobno!!
Zagram sobie nimi by sprawdzić czy ten oczekiwany przez rzeszę PRZECIWNIKÓW TAU PATCH COŚ ZMIENI
W TEJ MEGA IMBIE!! ;P

A co tam.Pogram se Tau.Od jutera.


No to życze miłego zbierania cięgów:P Wbrew pozorom zeby Tau wygrywać trzeba coś nimi umieć:) dlatego n00by zaniżają ogólny procent wygranch na ladderze bo od wszystkich ostro zbierają baty:P Ale może akurat Tau bardziej ci spasuje niż SM i poprzesz Większe Dobro(jedyną słuszną drogę rozsądku:P koniec offtopu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:25, Everial napisał:

Tau bardziej ci spasuje niż SM i poprzesz Większe Dobro(jedyną słuszną
drogę rozsądku:P


W takim razie Chaos.Mam gdzieś większe dobro... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:27, Krzysztof111177 napisał:

W takim razie Chaos.Mam gdzieś większe dobro... ;P


hehehehe! Przeraziłem Cię?? Tau to jest całkiem inny styl gry niż SMi(FW nie mogą być długo w środku bitwy jak np SMi, a ich CC skill pominmy milczeniem:P), Chaos też jest mocno inny od SMów Krzychu, ale styl gry mimo wszystko jest podobny, tylko, że Chaos bardziej polega na piechocie(patch to zmieni:P), a SMi na pojazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 23:34, Everial napisał:

hehehehe! Przeraziłem Cię?? Tau to jest całkiem inny styl gry niż SMi(FW nie mogą być długo
w środku bitwy jak np SMi, a ich CC skill pominmy milczeniem:P), Chaos też jest mocno inny
od SMów Krzychu, ale styl gry mimo wszystko jest podobny, tylko, że Chaos bardziej polega na
piechocie(patch to zmieni:P), a SMi na pojazdach.


Tia to dlaczego ja zawsze przy tej nieszczęsnej piechocie SMami zostawałem?? A!! WIEM!! Bo zanim zbudowałem Kult Maszyny NIE BYŁO MNIE NA MAPIE. Heh. Grond pisząc LOLki chyba mnie przede wszystkim ma na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apel do panów kłócących się o głupoty. Proponuję zagrać 1vs1 z Jaraczem (oprócz Foreego, choć on też gra SM) :P, żeby zobaczyć, że SM rządzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować