Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

/.../

Ee, nie wiem co to może być. Spróbuj wejść do pomocy technicznej (na górnej belce nad forum), tam są najczęstsze problemy i rozwiązania, może akurat będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 16:51, qbool napisał:

> Widze że patch przyniesie takie zmiany że będzie nekronowy szybki tech na chaos.
Patch przyniesie takie zmiany, że chaos będzie Imba


wcale nie bedzie ! owszem plugawicele moze cos beda w koncu robily ale wciaz maja slabszy pancerz niz przed WA a zajmuja tyle capa co 3 x LS ! poza tym przeniesienie infiltracji ChSM do T3 to wedlug was nie jest nerf ? a co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:18, Czedwik napisał:

> Patch przyniesie takie zmiany, że chaos będzie Imba
Najbardziej to chyba przypakują berserkerów. Mają oni w końcu dostać nową umiejętność! Zupełnie
nie rozumiem, czemu ich wzmacniają, a np. gwardii redukują bonusy od ulepszeń dla piechoty,
która i tak do najmocniejszych nie należy.


a grales kiedys IG vs Chaos ? chyba nie bo bys wiedzial ze Zerki nawet jesli dobiegna do poulepszanych gwardzistow w T2 to moze zabija kilku zanim zgina, a ci zostana zaraz dorekrutowani... zerki wcale nie sa takie przepakowane... Marines z infiltracja i HB byli duzo bardziej imba - byli bo teraz beda dopiero w t3 wiec chaos zostal oslabiony !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w najczęstszych problemach, nie ma tam nic takiego, niestety.

Łatka do złotej kolekcji raz, ze mi się nie przyda, bo nie mam Złotej Kolekcji, a dwa, że sprawdzałem ten wpis w rejestrze i był zgodny z miejscem instalacji, więc to nie ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 12:06, Teokrata napisał:

a grales kiedys IG vs Chaos ? chyba nie bo bys wiedzial ze Zerki nawet jesli dobiegna do poulepszanych
gwardzistow w T2 to moze zabija kilku zanim zgina, a ci zostana zaraz dorekrutowani... zerki
wcale nie sa takie przepakowane... Marines z infiltracja i HB byli duzo bardziej imba - byli
bo teraz beda dopiero w t3 wiec chaos zostal oslabiony !!!


A co ja mam powiedzieć?? Mój HH dostał takiego nerfa że głowa boli, robi się o połowe dłużej kosztuje dużo więcej i jeszcze ograniczono mu do połowy!! dmg przeciw piechocie! Żądam w takim razie aby była możliwość przezbrojenia go z działa magnetycznego na wielkie obrotowe działko plazmowe do koszenia piechoty(bo są takie HHy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 12:37, Everial napisał:

A co ja mam powiedzieć?? Mój HH dostał takiego nerfa że głowa boli, robi się o połowe dłużej
kosztuje dużo więcej i jeszcze ograniczono mu do połowy!! dmg przeciw piechocie! Żądam w takim
razie aby była możliwość przezbrojenia go z działa magnetycznego na wielkie obrotowe działko
plazmowe do koszenia piechoty(bo są takie HHy).


a przypadkiem nie bylo tak ze przed patchem wilu graczy krzyczalo ze Tau sa imba ? (wystarczy poczytac komentarze do recenzji DC na gram.pl) no i juz nie beda... niewidzialni ChSM byli imba w T2 i nie beda... plugawiciel byl do niczego... w koncu moze sie przyda... NW skuteczni na wszystko byli - nerf! kula zabugowana - nerf ! gwardzisci majacy wieksza sile ognia niz SM byli imba juz nie beda... LS tech byl przesadzony i go nie bedzie... tylko chyba nie dokonca zstopowali turret rusha... wiezyczki powinny wymagac zbrojowni a nie tylko barakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co ja teraz przeczytałem! Skyray powinien być w t4!! Mieć tyle samo życia i te 2 mniejsze działka ja HH! Przeczytałem Ze HH od Skyray''a różnią się tylko główną bronią HH ma działo magnetyczne, a Skyray tą wielką wyrzutnię rakiet! mogliby zrobić że Skyray i HH w t4 po zbudowaniu Mont''ki by byli dostępni, a zamiast utraconego IMBA:P Skyray''a daliby Piranhie(przeciw piechocie z możliwością przezbrojenia na AV tak jak jest w figurkowej).
I hardcap mogłby być 1 HH i 1-2 Skyray''e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chałosowi po 1 raptorzy od t2 co to ma być sm mają ich póxniej skoro chaos od nich zrobił kalkę :/
głupio z kulą zrobili przecie głupi oddział nw ma capa 3 :/ nawet najgorsza jednostka ten latający ma capa 2 :/ nieśmiertelni mają 3-4 capa to max o 1 oddział ąż mozna przekroczyć WOW :/ smów osłabiono i to bardzo głupio serwoczaszka widzialna :/ jedyne dobre ze predzio będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to genialnie.Ja się zdziwiłem,że Patch nie wzmacnia zbyt dobrze"Aj Dżi",ale jeszcze ich osłabi,że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:25, Iroks1 napisał:

chałosowi po 1 raptorzy od t2 co to ma być sm mają ich póxniej skoro chaos od nich zrobił kalkę
:/

Ale zauważ, że ASM > Raptorzy. Jak by były w t2 to już na nic by się nie przydały bo ASM są w t 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:46, Dyzio Diablo napisał:

A mnie cieszy ,że nie będzie tych wkurzających Turrent rushów... Przynajmniej n00bki bedą się
musiały wysilić, by wygrać...


Ha,ha....(wypowiedź nooba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:09, Dyzio Diablo napisał:

> Ha,ha....(wypowiedź nooba)

Ja n00b? Czy raczej chodzi ci o siebie Mr. Krzysztofie? :P


toż napisałem "Ha,ha...(wypowiedż nooba)" na to co napisałeś. Mając siebie na myśli... Hmpf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:53, Mroku21 napisał:

Ale zauważ, że ASM > Raptorzy. Jak by były w t2 to już na nic by się nie przydały bo ASM
są w t 1.5


Przeniesienie Raptorów na t1.5 (po zbrojowni) byłoby dobrym pomysłem. Jak na chwilę obecną, są aż za silni jak na t1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:11, Krzysztof111177 napisał:

toż napisałem "Ha,ha...(wypowiedż nooba)" na to co napisałeś. Mając siebie na myśli... Hmpf...


Oj nie gniewaj się na mnie... mam dzisiaj zły dzień i nie wszystko rozumiem tak jak trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:12, Dyzio Diablo napisał:

> toż napisałem "Ha,ha...(wypowiedż nooba)" na to co napisałeś. Mając siebie na myśli...
Hmpf...

Oj nie gniewaj się na mnie... mam dzisiaj zły dzień i nie wszystko rozumiem tak jak trzeba.
;)


Ja mam zły dzień od wczoraj kiedy po chamsku chciałem pokonać Joannite w grze...Wyrzuty sumienia... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:11, Dyzio Diablo napisał:

Przeniesienie Raptorów na t1.5 (po zbrojowni) byłoby dobrym pomysłem. Jak na chwilę obecną,
są aż za silni jak na t1.


Raczej nie, bo zauważ, że w późniejszym etapie gry są już raczej bezużyteczni, a z takich ASM możesz zrobić jednostkę AV (może nie najlepszą, ale przynajmniej nie są bezbronni przeciwko pojazdom) i sporo ich ulepszyć. ASM z Meltabombami bardzo dobrze sprawują się w polowaniu na samotne LP''ki. Takie Raptory później mogą przydać się najwyżej do odwrócenia uwagi przeciwnika(i jest to zazwyczaj samobójca akcja) żeby Zerki mogły do niego dobiec w całości ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować