Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 19:06, Iroks1 napisał:

ever to było do dyzia a ciebie sm zjechałem na sm na chs czy tau niestety nie cóż raptorzy
za silni sa a tau ma przegięty zasięg :P


To przepraszam za pomyłkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 19:20, hartmar napisał:

są zaj... trochę o nich poczytałem w "bitewniaku", szkoda ze są takie miękkie próbowałem rozegrać
kaampanię na samych kroot-ach na najwyzszym poziomie tr. ale to jest zadanie lekko denerwujące
grałm samymi krootkimi + szef + ogary + krootox-y na 1 i 2 poziomie jeszcze dałem radę ale
potem to już .....


Nom, ale mieli szczęście, że akurat flota ekspedycyjna Tau przelatywała i uratował ich od całkowitego unicestwienia z rąk orków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no co jest? Już po 20.00 a na obsku jestem tylko ja i Gol Galad (bo Everial z Echem gra już) może byście tak łaskawie ruszyli tyłki?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 19:23, Everial napisał:

Nom, ale mieli szczęście, że akurat flota ekspedycyjna Tau przelatywała i uratował ich od całkowitego
unicestwienia z rąk orków:D


czy jest jakaś szansa zagrać samymi krootkimi (bez vespów) na necie, pytam bo jestem zupełnie zielony pewnie nie mają nic do powiedzenia przeciw bolterom ale zapytać nic nie zaszkoedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 20:21, hartmar napisał:

czy jest jakaś szansa zagrać samymi krootkimi (bez vespów) na necie, pytam bo jestem zupełnie
zielony pewnie nie mają nic do powiedzenia przeciw bolterom ale zapytać nic nie zaszkoedzi
;)


Krooty, ale muszą mieć coś co wykrywa infiltrację(vespidy/ obserwatorzy) i do tego oczywiście musi być wsparcie Knarloka i krootoxów. Same jednostki CC(walczące z bliska)... ciężka taktyka, ale da się wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:49, Dyzio Diablo napisał:

> Ekhem... nie wciskaj userom kitu ;]

No tak ;) zapomniałem o naszym kochanym Budo...przecież on też gra Eldarem... poza tym ty nie
masz DC, (chyba?) więc nie dawaj rad komuś kto gra w DC. ;) Nie wszystkie taktyki z WA działają
w DC...

(Szykuje się na degrada)

Nie, nie, nie- ja WA i DC BĘDE miał- w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 20:57, Everial napisał:

Krooty, ale muszą mieć coś co wykrywa infiltrację(vespidy/ obserwatorzy) i do tego oczywiście
musi być wsparcie Knarloka i krootoxów. Same jednostki CC(walczące z bliska)... ciężka taktyka,
ale da się wygrać.


Aaaa, zapomniałem dodać krooci mają bardzo przydatną zdolność: skok, co pozwala pokonać im odległość do okopanego wroga bez większych strat a także przewraca wrogów, co w przypadku gdy ktoś nie ma dobrych jednostek CC zwiastuje mu zgube, ale krootoxy obowiązkowo do zwalczania pojazdów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 18:10, Grond napisał:

Eee... Graliście na "Do wyłomu"? Teraz nawet nie wiem czy obejrze ten rep :P Ta mapa jest do
pupy.


Nie mow na tej mapce wygralem jedna ze swoich pierwszych gier na spolke z Krzychem o ile pamietam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 00:53, Punischer napisał:

> Eee... Graliście na "Do wyłomu"? Teraz nawet nie wiem czy obejrze ten rep :P Ta mapa jest
do
> pupy.

Nie mow na tej mapce wygralem jedna ze swoich pierwszych gier na spolke z Krzychem o ile pamietam
:):)


Ta mapa jest do pupy,choćby z powodu tego, że wszyscy,którzy mają jednostki z jetpackmi mogą wpaść do bazy kiedy chcą i ty nie możesz tego powstrzymać, pozatym atak frontalny z reguły kończy, gre: albo atakujący traci wszystko(częściej), albo Obrona traci wszystko i ma do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do wyłomu to jedna z moich ulubionych map. Cały czas trzeba mieć oko na bazę, żeby zonka nie było i najlepiej pobudować w środku kilka wieżyczek i kwater głównych- ale sama mapa jedt genialna, zmusza do wysiłku mimo niewielkich rozmiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Być może post nie na temat ale chciałbym się dowidzieć czy Warhammer 40k z dodatkami pójdzie mi na kompie z prockiem:
Athlon 2200+ (1750 MHz),
i grafiką:
Radeon 9550 128 MB ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, warhammer Dark Crusade nie działa w muliti ponieważ mam zablokowane porty. Jakie porty musze odblokować aby multi zaczeło wreszcie działać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 07:59, Prince07 napisał:

Witam!
Być może post nie na temat ale chciałbym się dowidzieć czy Warhammer 40k z dodatkami pójdzie
mi na kompie z prockiem:
Athlon 2200+ (1750 MHz),
i grafiką:
Radeon 9550 128 MB ??


pujdzie ci spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 07:51, Budo napisał:

Do wyłomu to jedna z moich ulubionych map. Cały czas trzeba mieć oko na bazę, żeby zonka nie
było i najlepiej pobudować w środku kilka wieżyczek i kwater głównych- ale sama mapa jedt genialna,
zmusza do wysiłku mimo niewielkich rozmiarów :)


Mi się nie podoba bo gra na niej sprowadza się do jak najszybszego tech''owania i przejechania się po przeciwniku.
Najlepsze są mapy z dużą ilością przejść, dzięki czemu można pokombinować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 08:53, Mroku21 napisał:

> Do wyłomu to jedna z moich ulubionych map. Cały czas trzeba mieć oko na bazę, żeby zonka
nie
> było i najlepiej pobudować w środku kilka wieżyczek i kwater głównych- ale sama mapa jedt
genialna,
> zmusza do wysiłku mimo niewielkich rozmiarów :)

Mi się nie podoba bo gra na niej sprowadza się do jak najszybszego tech''owania i przejechania
się po przeciwniku.
Najlepsze są mapy z dużą ilością przejść, dzięki czemu można pokombinować trochę.


i jak ja to nazywam utrudniaczami (+/- def) na mapce do wyłomu gra się jak w zwykłego red alerta 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wyłomu to mapa,w której wszystkiego można się spodziewać.Zapewne Nooby,które ustawiły obronę w wyłomie krzyczą"EJ!!CZEMU BIJĄ MNIE W BAZIE JACYŚ RAPTORZY???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 09:46, szweider napisał:

Do wyłomu to mapa,w której wszystkiego można się spodziewać.Zapewne Nooby,które ustawiły obronę
w wyłomie krzyczą"EJ!!CZEMU BIJĄ MNIE W BAZIE JACYŚ RAPTORZY???"


Taa, a grałeś na tej mapie przeciw 2 IG, które nie chciały zaatakować?? W przejściu 2 BB, na przejście cały czas ogień 6 Bazyli skierowany, 2 snajperzy i masa piechoty, a w bazach przy zwężeniu muru pełno wieżyczek, miny jeden Leman russ i HWT z działkami i weź to przełam :/(mi się udało, ale mimo że mapa była mała to trwało to ponad godzinę bo spamowałem CSy i SSy, które w końcu spustoszyły bazę jednemu, bo bronili front przed atakami mojego sprzymierzeńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować