Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 23:02, Everial napisał:

są tylko odrobinę wolniejsze od NW


Sry nie odrobinę wolniejsi od NW, ale odrobinę szybsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:57, Everial napisał:

(...)
Ile kosztuje Dred??


Jeden Drednot kosztuje 170 req i 305 eng. Może drogo ale dred jest k*****sko mocny. Zajmuje 3 capa nie ma limitu. Jednego zrobisz i mało kto Ci podskoczy. 3 Dredy i gromiłem Tau. Myśę że gdy nekroni nie zrobią nieśmiertelnych to mają ciężkie chwile przed sobą. Lubie SMów właśnie za Dredy. Fajnie jest też zrobić 2 dredy i jednego wsparcia który jest dyżo tańszy a ma rakiety. Dla mnie Dredy są MOCNE, ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:02, Grond napisał:

170/305


Skyray kosztuje 100/225, ma beznadzieją celność, a ktoś mówił, że Dred ma FoTM 100%, nie nadaje się do niszczenia pojazdów cięższych od LSa, i ma 1000hp, a Dred 4500, jest jednostką uniwersalną, dobrzę walczącą i w CC i z działkiem dobrze koszącą piechotę, może zniszczyć prawie wszystko, a Skyray jest niewiele tańszy(Dred nie kosztuje nawet 1,5x wiecej), oba zajmują 3 capa, Do tego Dred robi czasem w CC comba, które go na chwile robią niezniszczalnym, Skyray tak nie ma. Do tego MB prawie nikogo nie zabija, tylko bardziej rozrzuca, Do tego Sentinel nigdy z dredem nie wygra, a SKyraya ma na 2 strzały, pomyśl, porównaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morale osiągnęło poziom metr poniżej dna... Zachciało mi się ostanio grać IG... Już mi się nie chce... Grać mi się zachciało z powrotem Chaosem... Już mi się nie chce... Ogłaszam niedzielę dniem mega bęcek... Dupa zbita i jeszcze boli... A bili wszyscy jak popadnie... <płacze i pyta - ZA CO?!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:17, Grond napisał:

> Do tego Sentinel nigdy z dredem nie wygra

Wygra. Micro.


Możliwe że przegra gdy dredem zrobimy Assault Cannon''a. Ma tylko 1450 HP. W sumie to możemy przypuszczać. Bo w czasie ucieczki nie strzela bo odwrócony tyłem a Dred pruje z cannona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie moge ty zamieściłes REPA Z TEJ lolskiej GRY ?!
no jak bym wiedział że będziesz wrzucał repa to bym ładnie zagrał, a tam ? tragedia i pięć metrów mułu :)

co do masakrowania wiesz co fw i inne łatajstwo mocno mieli moich chłopców, poza tym czemu nie walczyłes o pamę od samego poczatku? Czemu jak zrobiłes powiedzmy 2 grupki fw i tc''ka to nie szedłes na mnie? ty masakrowałes moje wojo, dopóki rozdzieracze nie wyszli to mogłes sobie ganiać na prawo i lewo. I własnie ( do grających nec) DO TEGO jest chronometron, żeby spowolnić wojo wroga i narobić zamieszania po to aby nw mogli podejść.

wczoraj grałem 1v1 na auto kolo poprostu zrobił 4-5 mariensów na maxa uzupełnił i w pojedynku w t1 to rozwalił całe moje wojo !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:23, Grond napisał:

Normalny gracz raczej nie dorobi Drednotowi AC.


Ale dobry gracz zrobi jednego Drendota Wsparcia i Sentiel pa pa, a jak nie zrobi to pomyśli i uzbroi Dreda w AC by rozpierniczyć wkurzającego Sentiela. To też Microwanie i dostosowanie jednostek do sytuacji (w czym SM są najepsi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zaproponowałbym ci 1vs1, ale jest między nami pewna różnica więc tego nie zrobię. Jeszcze NIGDY nie widziałem, żeby w grze na auto ktokolwiek zrobił AC do Drednota. A jeżeli chodzi o HD to z nimi jest o tyle ciekawie, że tak dobrze Sentineli nie niszczą, i w łatwy sposób można je wymicrować. Tak właściwie to Sentinelem trzeba cały czas micrować, bo szybkość to jego główna broń (oprócz lascannona). Bo w Starciu z piechotą AV Sentinel nie ma zbyt dużych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:21, ChrisBgnr napisał:

Morale osiągnęło poziom metr poniżej dna... Zachciało mi się ostanio grać IG... Już mi się
nie chce... Grać mi się zachciało z powrotem Chaosem... Już mi się nie chce... Ogłaszam niedzielę
dniem mega bęcek... Dupa zbita i jeszcze boli... A bili wszyscy jak popadnie... <płacze
i pyta - ZA CO?!>

Bywa... Chociaż trochę za łatwo was rozwalałem. No, ale wygrana też była - raz mój sojusznik wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A WIĘC TO TY BYŁEŚ!!!;p
W sprawie różnych nicków w grze/na forum/kilku kont w grze moje zdanie zna już wiele osób - czyli "grrrr" - bo potem mi się ludzie mylą, no ale o to może chodzi...?

Dnia 25.03.2007 o 23:41, Czedwik napisał:

Bywa... Chociaż trochę za łatwo was rozwalałem. No, ale wygrana też była - raz mój sojusznik wyszedł :D

Taaa... Niby racja... Tak z czystej ciekawości chciałbym zagrać z Tobą 1vs1... Może się skusisz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:54, ChrisBgnr napisał:

> Bywa... Chociaż trochę za łatwo was rozwalałem. No, ale wygrana też była - raz mój sojusznik
wyszedł :D
Taaa... Niby racja... Tak z czystej ciekawości chciałbym zagrać z Tobą 1vs1... Może się skusisz
jutro?

Ok, postaram się być jutro gdzieś tak na 19. Co do nicka to w grze jestem tylko i wyłącznie pod tamtym jednym nickiem. Nie jestem dobry w pojedynkach, ale spróbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:35, Grond napisał:

Chętnie zaproponowałbym ci 1vs1, ale jest między nami pewna różnica więc tego nie zrobię.

Wiadomo grasz lepiej ale czasami łatwa wygrana poprawia humorek :P

Dnia 25.03.2007 o 23:35, Grond napisał:

A jeżeli chodzi o HD to z nimi jest o tyle ciekawie, że tak dobrze Sentineli nie niszczą, i w łatwy sposób
można je wymicrować.

HD ma zasięg 45 i 100% celność swymi rakietami. Sentiel ma zasięg 35 i celność 80%. Czyli zanim ty otworzysz ogień do Sentiela w jego kierunku poleca już rakietki.

Dodatkowo mało prawdopodobne by spotkał sie jeden Dred i jeden Sentiel. Skończmy tą dyskusje bo może się nieprzyjemnie zrobić. Powiedzmy że jest remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:11, Everial napisał:

Do tego Sentinel nigdy z
dredem nie wygra, a SKyraya ma na 2 strzały, pomyśl, porównaj.


Wygra. Jest szybki jak diabli, a działo laserowe ma daleki zasięg i potężną siłę AV. Dred może go skasować na jeden sposób - zrobić własne działo laserowe. Mniej skuteczne, ale pozwoli mu oddawać ciosy, a jako, że ma mniej więcej trzy razy więcej HP i lepszy pancerz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 13:16, Kerigun napisał:

Starczy jedna salwa z 5 rakietnic SMów ??


Skyray pada od 5 rakiet, więc Sent chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 13:37, Everial napisał:

Skyray pada od 5 rakiet, więc Sent chyba też.


Coraz bardziej lubię SMów i ich przystosowanie do różnych stytuacji. Pred pada po ilu ?? 20 rakiet ?? Więcej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować