Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dzis juz widizalem liste pokoi i innych graczy czyli jakas poprawa nastapila. Ciagle nie widze jednak zadnych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 11:05, tosz napisał:


no tak to po co pre-order skoro nie można w pełni cieszyć się z gry ?


Ja w cale nie usprawiedliwiam tej sytuacji, szukam po prostu przyczyny tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:58, Lord Avatar napisał:

>
> no tak to po co pre-order skoro nie można w pełni cieszyć się z gry ?

Ja w cale nie usprawiedliwiam tej sytuacji, szukam po prostu przyczyny tego problemu.

no właśnie tak jak pisałeś wcześniej , poradnik był przy podstawce a do do dodatków wystarczy instrukcja , bo po co dokładać poradnik jak juz jest - no chyba że ktoś nie ma DOW i zabawę zaczyna dopiero od DC no to wtedy masz rację może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważam że nie ma się co goraczkować prędzej czy później łata wyjdzie , a póki co pogramy sobie z kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier ma moją paczusie od 8:37... jestem ciekaw czy już u mnie był, bo dopiero co wróciłem, a klucza do skrzynki pocztowej niestety nie mam, jakby mi awizo zostawił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie problem ludzi z kurierami - przecierz z kurierem można umówić się na daną godzinę w danym miejscu , ja miałem taką sytuację że kurier kiedyś przesyłkę mi dostarczył do pracy bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale oni z tego co widze paczke otrzymali o 23 czyli nawet jakbym pisał wcześniej to nie mieli by pojęcią o jakiej paczce ja gadam :/

Niby w skrzynce nic nie ma, więc mam nadzieje, że gościa nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie wiem co zrobić. Rozpocząłem kampanię Marines i już w pierwszej misji zonk. Wyczyściłem całą mapę, przejąłem wszystkie punkty, nawet nasłuchy pobudowałem, a misja mi się nie chce skończyć. O co biega? Miał ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy cd-key od winter assualt mozna dodac po zainsalowanie juz gry czy trzeba robic reinstal? z góry dzieuje za odpowiedz
ps. co jest dokładnie w paczce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować