Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Nie ma czegoś takiego jak bug nieograniczonej ilości necronów. Takie jest założenie Masowej Rezurekcji. Zresztą przeszedłem nimi kampanię i zauważyłem, że maksymalny limit jednostek wynosi 35, ponowne używanie zdolności nawet na całych stertach necronów nie daje żadnego efektu.

Ale niestety całkowicie spieprzyli AI. O ile w kampanii wróg produkuje pojazdy (albo je po prostu posiada od początku), o tyle podczas potyczek nawet na Bardzo Wysokim po 15 min FFA na 6 graczy żaden z przeciwników nie miał pojazdów (poza Chaosem, ale to tylko dlatego, że zniszczyłem mu całą resztę budynków produkcyjnych). A podczas patrzenia z opcji powtórki okazało się, że przeciwnik miał mnóstwo surowców (po ~1000 rek. i en.), czekam na patch :/.
BTW. Grając kampanię bierzcie od razu poziom trudny, inaczej gra jest za łatwa (zresztą na wysokim też idzie ławo, szczególnie u necronów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:01, Outlander-pro napisał:

mam pytanie do tych co juz maja gre: czy jednostki necronow poruszaja sie wolno (mam nadzieje
ze nie jak w winter assault)


Necroni są wolni... Chyba szybsi niż w WA ale wolni w porównaniu do innych jednostek. Ale są imba bo nie mają żadnych kar przy strzelaniu w trakcie ruchu -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:29, Grond napisał:

Necroni są wolni... Chyba szybsi niż w WA ale wolni w porównaniu do innych jednostek. Ale są
imba bo nie mają żadnych kar przy strzelaniu w trakcie ruchu -.-


Bardzo imba... szczególnie ich szybkość produkcji. Grałem już raz w internecie, przeciwnik po prostu zasypał mnie berserkerami Khorna, ja nie zdążyłem wybudować odpowiedniej ilości wojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gada coś, że nastąpiły problemy z routerem i firewallem :(
Firewall wyłączony, router działa jak zawsze (dobrze się rozumie :)) i lipa panowie i panie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że w końcu ktoś CDP odpowie na temat tego błędy w multiplayerze. No i oczywiście te zaginione linijki tłumaczenia dialogów w kampanii Tau (zauważyłem je zwłaszcza w podbijaniu fortecy Nekronów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 20:40, DragonLord napisał:

BTW. Grając kampanię bierzcie od razu poziom trudny, inaczej gra jest za łatwa (zresztą na
wysokim też idzie ławo, szczególnie u necronów).


Zgadza się, chociaż nie do końca ;)
Mi trochę gra klatkuje i jest to dość spore dodatkowe utrudnienie :O
Gram Necronami na średnim (2 z 3) i wcale nie jest mi az tak łatwo. Jak raz zaatakował mnie Chaos, to zalał mnie taką masą jednostek, ze straciłem teren po kilku minutach : / Dobrze, ze nie była to stolica. Sam rozgromiłem stolicę Gwardii :), chociaż wcale nie było tak łatwo. Trzeba było zniszczyć chyba ze 3-4 Baneblade''y itd. Dopiero w pełni uaktywniony Monolith + Bohater w Formie Avatara zapewnili mi zwycięstwo :))
Muszę szczerze przyznać, ze Monolith, jakby mu zapewnić ochronę, to robi masakrę jak nic. Mało tego, że może się teleportować, to mimo atakowania i poruszania się jednocześnie stale może produkować nowe oddziały :O
Być może ja po prostu nie gram w tą grę aż tak dobrze, ale póki co jednak zostanę najwyżej przy poziomie trudnosci Średnim. Fakt, ze niski zapewne rzeczywiście będzie za niski dla większości :P ale ja wysoki zachowam sobie być moze na nieco poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:48, Czedwik napisał:

Ja mam nadzieję, że w końcu ktoś CDP odpowie na temat tego błędy w multiplayerze. No i oczywiście
te zaginione linijki tłumaczenia dialogów w kampanii Tau (zauważyłem je zwłaszcza w podbijaniu
fortecy Nekronów).


"Ktoś z CdP" udzielił już pewnych wyjaśnień. Spójrz na jeden z moich poprzednich postów. Nic wyczerpującego, ale juz wiedzą, że coś nie gra. Najpewniej wie o tym też Relic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde bele o co chosi, nie wyswietlaja mi sie zadne gry na multi :/. Czy to popularny bug jakis czy tez moze wy nie macie takiego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:06, Astmatyk napisał:

Kurde bele o co chosi, nie wyswietlaja mi sie zadne gry na multi :/. Czy to popularny bug jakis
czy tez moze wy nie macie takiego problemu?

dyskusja o tym trwa od wczoraj i jak na razie nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:07, Maxtreme napisał:

mi się wszystko wyświetla może masz źle skonfigurowaną kartę graficzną możesz podać jaka to?


Karte graficzna? zeby mi sie gry na multi wyswietlaly? nieeee saaadzee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:07, Maxtreme napisał:

mi się wszystko wyświetla może masz źle skonfigurowaną kartę graficzną możesz podać jaka to?

a co ma karta graficzna wspulnego z graniem w sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:07, tosz napisał:

> Kurde bele o co chosi, nie wyswietlaja mi sie zadne gry na multi :/. Czy to popularny
bug jakis
> czy tez moze wy nie macie takiego problemu?
dyskusja o tym trwa od wczoraj i jak na razie nic nie wiadomo


Tosz to skandal jakis. Czlowiek czeka tyle czasu na ta paczke a tu przychodzi i nie mozna sobie po necie grac. Kurde :D Kampania mnie malo interesi a kompa na skirmishu rozjechalem na insane necrosami i tau za pierwszym podejsciem, ja chcee netuuu!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2006 o 08:10, tosz napisał:

a co ma karta graficzna wspulnego z graniem w sieci ?

jeżeli mu sie całe multi nie wyświetla nie tylko napisy to jest wina karty graficznej,nie powiedział że mu sie niewyświetlają tylko napisy dostępności do gry w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:12, Maxtreme napisał:


> a co ma karta graficzna wspulnego z graniem w sieci ?
jeżeli mu sie całe multi nie wyświetla nie tylko napisy to jest wina karty graficznej,nie powiedział
że mu sie niewyświetlają tylko napisy dostępności do gry w sieci


Nie no, co najzabawniejsze w mojej paczce przyszedl tez DC dla kumpla. Okazalo sie, ze jak on zalozy gre to ja widze. I jest to jedyny host ktorego mi wyczaja. Nie kumam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2006 o 08:15, Astmatyk napisał:

Nie no, co najzabawniejsze w mojej paczce przyszedl tez DC dla kumpla. Okazalo sie, ze jak
on zalozy gre to ja widze. I jest to jedyny host ktorego mi wyczaja. Nie kumam :D


ja też nie wyjaśnij co ci się ogólnie woogule nie wyświetla bo pierwsze mówisz że ci się multi nie wyświetla a teraz że hosta kumpla widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:17, Maxtreme napisał:


> Nie no, co najzabawniejsze w mojej paczce przyszedl tez DC dla kumpla. Okazalo sie, ze
jak
> on zalozy gre to ja widze. I jest to jedyny host ktorego mi wyczaja. Nie kumam :D

ja też nie wyjaśnij co ci się ogólnie woogule nie wyświetla bo pierwsze mówisz że ci się multi
nie wyświetla a teraz że hosta kumpla widzisz


OK wchodze dajn=my na to na Cadian Gate, gdzie jest 100 graczy. Wyswietlaja mie sie rozmowy i wszystko oprocz zalozonych gier. Tylko jak moj kumpel zalozyl to ja widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować