Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

/.../

O sorry, mam sporo rzeczy na głowie teraz i zapomniałem- wybrałem już grę, ale w nagranych potyczkach mam swój tytuł, a gra w plikach ma inną nazwę (mapa i data..), a ja nie pamiętam kiedy to było. Mogę Ci najwyżej wysłać wszystkie cztery moje walki z tej mapy, chyba że ktoś mi powie, jak to rozróżnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:57, Budo napisał:

O sorry, mam sporo rzeczy na głowie teraz i zapomniałem- wybrałem już grę, ale w nagranych
potyczkach mam swój tytuł, a gra w plikach ma inną nazwę (mapa i data..), a ja nie pamiętam
kiedy to było. Mogę Ci najwyżej wysłać wszystkie cztery moje walki z tej mapy, chyba
że ktoś mi powie, jak to rozróżnić...


ok ok moze byc, czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenia typu: gwardzista vs. kosmiczny marines, jak zginie gwardzista to kosmiczny marines robi super kombo i tamten pada, w chaosie niema tego za duzo:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:42, Boldur napisał:

Zakończenia typu: gwardzista vs. kosmiczny marines, jak zginie gwardzista to kosmiczny
marines robi super kombo i tamten pada, w chaosie niema tego za duzo:\


IG też nie ma za dużo ze względu na ilość piechoty(aż cztery,z czego HWT w CC to...n/c),ale jak Ogryn przebije przeciwnika bagnetem to fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak o kombosy typu "fatality" chodzi to jeśli nie widzieliście to musicie zobaczyć jakie fatality robi Dowódca zakonu księciu demonów i Kronikarz Krwiopijcy!bo tylko te dwie pary mają takie fatality...sprawdzałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:42, Boldur napisał:

Zakończenia typu: gwardzista vs. kosmiczny marines, jak zginie gwardzista to kosmiczny
marines robi super kombo i tamten pada, w chaosie niema tego za duzo:\

Jeżeli o takie kombosy ci chodzi to polecam orków. Dużo walczą wręcz, a Herszt ma chyba jedno z lepiej wyglądających "zakończeń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze te...no...jak one miały...te takie wojowniczki u Eldarów te co tak skaczą^^ te co są od tego "roześmianego boga" one też mają fajne combosy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arlekiny, ale teraz zaczne orkami bo skoro maja dużo piechoty to i na pewno fatality mase.A zakończenie chaosu tez nie jest najgorze.Pozatym, orkowie są zieloni, a ja lubie zielony:DA co do IG to jak dla mnie są troche za "zwykli":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:47, szweider napisał:

IG też nie ma za dużo ze względu na ilość piechoty(aż cztery,z czego HWT w CC to...n/c),ale
jak Ogryn przebije przeciwnika bagnetem to fajnie wygląda.


Fajnie wygląda jak Ogryn np Lordowi Chaosu wyrywa coś na wysokości serca, później wali nim o glebę i trepem wciska w ziemię. Komicznie za to jak w close combat Gwardzista dobija Oblita, albo Burszuja (swoją drogą chłopak musi się nieźle namachać). xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja kiedyś pompę miałem,jak Gwardzista w CC rozwalił Necron Warriora:D.Fajnie to wyglądało


Boldur-ZWYKŁE JEST FAJNE!!!Wyobraź sobie,że taki zwykły ludek rozwala napakowanego Termosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, no niby tak, Nie podoba mi się jednak pomysł z całą bandą "przywódco-oficero-super teamie" co to ma niby rozwalac wszystko i niemieć słabości, pozatym kojarzą mi się bardzo z II wojna światową, niewiem czemu ale jakos tak (z aliantami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też lubię IG ale ich piechota jest za słaba! pod każdym aspektem są słabi...nie licząc liczebności oddziału ale i tak z orkami przegrywają na tym tle...więc są do niczego...jedyne co jest u nich mocne to czołgi i artyleria ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:09, askorti napisał:

ja też lubię IG ale ich piechota jest za słaba! pod każdym aspektem są słabi...nie licząc
liczebności oddziału ale i tak z orkami przegrywają na tym tle...więc są do niczego...jedyne
co jest u nich mocne to czołgi i artyleria ^^

Piechotę mają mocną tylko trzeba pamiętać aby dodawać do nich dowódców. Nie lekceważ IG, to bardzo silna rasa tylko chyba najbardziej wymagająca od gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są mocni tylko dzięki pojazdom i stanowiskom ogniowym a piechota jest do niczego...ani porządnie strzelać ani dobrze w zwarciu(mówię teraz o gwardzistach) po prostu kiepscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:18, askorti napisał:

są mocni tylko dzięki pojazdom i stanowiskom ogniowym a piechota jest do niczego...ani
porządnie strzelać ani dobrze w zwarciu(mówię teraz o gwardzistach) po prostu kiepscy...

Hah tak uważasz? No to opowiem ci co wczoraj miałem na multi grając IG. Walczyłem przeciw Kosmicznym marines, miałem 3 oddziały gwardzistów(uzbrojonych w granatniki), w jednym z nich komisarza, wyskakuje mi 2 pełne odziały marines z bolterami i do tego szarzy rycerze. Szaraki puszczają spella, więc wycofuję się żeby nie oberwać, marines atakują dalej, puszczam salwe granatników w szaraków, padają, nie mogą wstać bo ciągle ich wywracam, w koncu dochodza ale tylko jeden odział walczy wręcz. Cały czas komisarz odstrzeliwuje po jednym gwardziście(jest wtedy niezły boost i nie łamią się morale). Jak skończyłem z szarakami dobiłem marines z bolterami którzy sobie ich nie mogli ustawić bo wywalali się od granatników.A potem prosta droga do bazy marines...
DOWÓDCY. Tylko tego potrzeba gwardzistom by wymiatać. No i wiadomo trzeba uważać, gdybym stał w miejscu i nie uciekł od tego spella szaraków to bym przegrał. Zresztą popatrz co robi granat kaskarinów. Popatrz co robią ogryni z kapłanem który daje im chwilową nieśmiertelność...IG wymiata, tylko trzeba umieć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:18, askorti napisał:

są mocni tylko dzięki pojazdom i stanowiskom ogniowym a piechota jest do niczego...ani
porządnie strzelać ani dobrze w zwarciu(mówię teraz o gwardzistach) po prostu kiepscy...


Masa IG z odpowiednim wsparcie potrafi zdziałać cuda. Masz Ogrynki, Karyskinów a reszta to GM z dowódcami co dużo daje. Naprawdę dużo. To co podejdzie to z ogrynami się zabawi a reszta to wystrzela. Jedyne co to mieć większą siłe ognia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe najpierw muszą tymi granatnikami trafić a jak ci tacy szturmowi marines zawiążą walkę w zwarciu to koniec...nie ma żadnych szans...(nadal mówię o zwykłych gwardzistach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:37, askorti napisał:

hehe najpierw muszą tymi granatnikami trafić a jak ci tacy szturmowi marines zawiążą
walkę w zwarciu to koniec...nie ma żadnych szans...(nadal mówię o zwykłych gwardzistach)

To chcesz grać samymi GM? widzisz asm, to chowaj się do do bunkru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie to tylko taka analiza osobiście gram Marines bo są "uniwersalni" a lubię to...ale coraz częściej gram "steel legionem" pewnie każdy wie co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to Kosmicznych Marines można porównac do palladynów (wyjątkowo mocnych) a IG do zwykłych wojaków, tak przynajmniej ja to widze.A właśnie orkami gram już trzecią misja i (śmiech na sali) orkowie nie są tak prości w obsłudze, moge stwierdzic,że ta gra obala wizje zielonej, głupiej masy z toporami.Ten cały wskażnik Waaagh! i puntkty Waaagh!.Ogólnie plemie Waaagh! jest bardzo rozwinięte, a i jednostki bynajmniej nie są słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować