Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 20:00, Darkstar181 napisał:

> No i się wreszcie wyjaśniło, Buggo postanowił ruszyć "tyłek" i poinformował, że wersja
polska
> rosyjska jak i czeska były wypuszczone odrazu z patchem...;/ Za 2-3 tygodnie ma zostać
wydany
> patch dla pozostałych wersji, dzięki któremu bez żadnych "modyfikacji" będziemy mogli
grać
> ze wszystkimi....minusem jest jednak to, że na patch poprawiający balans, pathing i targeting

> będziemy musieli czekać o wiele dłużej.
Wyjaśnić,to się wyjaśniło jakiś tydzień temu,ale nikomu z CDP nie chciało się fatygować z
informacją.
Aby zagrać przez sieć,trzeba w pliku konfiguracyjnym gry znaleźć linijkę z podaną wersją 1.11,i
wywalić jedną jedynkę:)


Jaki patch ?? coś dziwne to tłumaczenie skoro wystarczy poprawić wersję w pliku INI żeby grać w multi z całym śwaitem. Pomijam fakt, że rozwiązanie to nie było podane przez CDP (tylko przez Foree) który nie dostrzegał problemu...Może ktoś z CDP wypowie się na temat wiadomości która jest widoczna w oknie gry multi:"Brand New news for Dark Crusade - TEMPORARY. Please don''t let me go out like this! Not like dis! Not like dis! POLISH."
czekam na sensowniejsze wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to żeby zmieniać cokolwiek w plikach bo ciekawe co zrobisz kiedy pozostałe wersje będą już posiadały patcha? Zapewne zmienisz na takie jak było czyli 1.11...., wyjaśniło się, że pozostałe wersje były w tyle za naszą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, czego można tu nie rozumieć ? Jeżeli będziesz grzebał w plikach "ty" to zapewne przyszłe patche nie będą chciały się zainstalować.....wystarczy poczekać, aż wszyscy poza Polską, Rosją i Czechami dostaną patcha, który zrówna wszystkie wersje do 1.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:43, Skwarek pl napisał:

wyjaśniło
się, że pozostałe wersje były w tyle za naszą.....

Hę? To tylko ja się niby tego domyśliłem? OCZYWSIĆIE że były w tyle za naszą... w końcu dostaliśmy grę troszkę później,więc zdążono dodać parę poprawek do naszej wersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:48, Darkstar181 napisał:

> wyjaśniło
> się, że pozostałe wersje były w tyle za naszą.....
Hę? To tylko ja się niby tego domyśliłem? OCZYWSIĆIE że były w tyle za naszą... w końcu dostaliśmy
grę troszkę później,więc zdążono dodać parę poprawek do naszej wersji:)

Dziwi mnie to, że byłeś tego tak pewien...skoro nikt nic na ten temat nie mówił a i wersje build''a były inne, co w najgorszym wypadku mogło świadczyć o becie .... sprawa się wyjaśniła, wcześniej nikt nic na ten temat nie mówił, no ale skoro wiedziałeś to czemu nie napisałeś, że reszta świata dostanie swojego patch''a 1.11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 09:19, orel86 napisał:

> > Musisz mieć na dysku DoW + WA, żeby w multi grać "starymi" rasami.
> >
> I po co robisz zamieszanie ? Nie trzeba mieć na dysq tylko trzeba podać CD-KEY i tyle.


Musisz miec DoW + WA bo nie wystarczy podac CD-KEY sam probowalem i nic choociaz mialem na
dysku DoW + WA to musialem przeinstalowac wiec nie mow ze wystarczy podac CD-KEY



a najpierw trzeba odinstalowac darc crusade, zainstalowac DOW + WA i znowu DC czy
mozna dodac DOW +WA do DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec po co mi teraz ten patch?? skoro dziala multi bez sensu moim zdaniem no chyba ze jak bedzie dostepny patch to trzeba go bedzie miec bo inaczej znowu nie ruszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:46, Skwarek pl napisał:

Rany, czego można tu nie rozumieć ? Jeżeli będziesz grzebał w plikach "ty" to zapewne przyszłe
patche nie będą chciały się zainstalować.....wystarczy poczekać, aż wszyscy poza Polską, Rosją
i Czechami dostaną patcha, który zrówna wszystkie wersje do 1.11

Zrówna? Raczej naszą dopasuje do innych. To po prostu drobny błąd w pliku ini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:30, orel86 napisał:

Mozecie mi powiedziec po co mi teraz ten patch?? skoro dziala multi bez sensu moim zdaniem
no chyba ze jak bedzie dostepny patch to trzeba go bedzie miec bo inaczej znowu nie ruszy :/

Patch nie będzie dla nas tylko dla reszty świata. My już mamy spatchowaną grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimi rasami skonczyliscie kampanie ?? i ile podbiliscie prowincji wszystkie?? ja teraz gram chaosem i podbilem chyba 5 oczywiscie nie gram malo wiem ale nie gram calymi dniami hehe jak skoncze grac nimi to zagram gwardia imperialna a nekronami na samym koncu bo wydaje mi sie ze nimi latwo idzie chyba ze sie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:34, Czedwik napisał:

> Rany, czego można tu nie rozumieć ? Jeżeli będziesz grzebał w plikach "ty" to zapewne
przyszłe
> patche nie będą chciały się zainstalować.....wystarczy poczekać, aż wszyscy poza Polską,
Rosją
> i Czechami dostaną patcha, który zrówna wszystkie wersje do 1.11
Zrówna? Raczej naszą dopasuje do innych. To po prostu drobny błąd w pliku ini.

Zrówna, czyli innych dopasuje do naszej ;] to nie my bedziemy schodzili do wesji 1.1, tylko reszta będzie upgrade''owana do wersji 1.11
>Jakimi rasami skonczyliscie kampanie ?? i ile podbiliscie prowincji wszystkie?? ja teraz gram chaosem i podbilem ?>chyba 5 oczywiscie nie gram malo wiem ale nie gram calymi dniami hehe jak skoncze grac nimi to zagram >gwardia imperialna a nekronami na samym koncu bo wydaje mi sie ze nimi latwo idzie chyba ze sie myle :)

Ja się wtopiłem w skirmish, a potem w multi ;] bo niestety na kampanie nie mam czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyjaśnienie jak chcesz grać wszystkimi rasami mając tylko DC na komputerze , a DoW i WA na płytkach
są 2 sposoby- jeden żmudny i długi, drugi o wiele szybszy, ale trzeba wiedzieć co robić

1. Doinstalywujemy WA i DoW - NIE TRZEBA ODINSTALOWYWAĆ DC !!!!!!!
To musi być normnalnie zrobione - najpierw DoW, potem go patchujemy(do v1.41) i następnie WA instalujemy. Jak skończy się instalacja to włączamy DC, wpisujemy klucze i możemy się cieszyć grą w multi wszystkimi rasami :))

Jeszcze można usunąć wszystkie pliki w folderze z DoW i WA(tylko nie z DC)oprócz pliczków .exe. Z tego co wiem to DC ma wszystko. Ale nie sprawdzałem tej metody, ale powinna działać.

2. Ten sposób wymaga edytowania w kluczach rejestru systemu
!!!UWAGA!!! To może być niebezpieczne dla systemu, i doradzam być ostrożnym przy tym.
Odsyłam to tego opisu jak to zrobić - http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=114748
To ma szanse zadziałać w 50% - Tak albo Nie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po edytowaniu w pliczku na wersję 1.1 to można jeszcze raz to zrobić, po prostu dodając jeszcze jedną jedyneczkę, tak jak było wcześniej przed edycja, wtedy nie musimy nic ściągać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zbierać warhammera figurkowca, najpewniej Space marines. Jaki zakon radzicie? Zastanawiam się pomiedzy ultramarines a black templars. Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 10:56, Filip213 napisał:

Zamierzam zbierać warhammera figurkowca, najpewniej Space marines. Jaki zakon radzicie? Zastanawiam
się pomiedzy ultramarines a black templars. Co o tym myślicie??


Ze Space Marinsów zbierałbym albo Black Templarów albo Dark Angelsów lub Blood Angelsów. Moim zdaniem to najbardziej charakterystyczne zakony. Dark Angels i Blood Angels mają bardzo ciakawą mroczną historię i fajnych bohaterów. Ja np. zbierałem Blood Angelsów, jest tam Lord Mephiston - Arcy Librarian wampir. Bardzo fajna postać. Jest także główno dowodzący Komandor Dante, który posiada maskę Sanguiniusa siejącą terrror na polu walki. Dla niewtajemniczonych Sanguinius to założyciel zakonu Blood Angels. Ta postać walczyła ramię w ramię z Imperatorem podczas Herezji Horusa i oddała życie za niego, broniąc go własną piersią. Dzięki temu Imperator co prawda warzywo ale żyje.
Osobiście odradzam Ultramarines. Jest to zakon jałowy i bezpłciowy. Po prostu czyści Marines bez żadnych oh i ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blood Angels mają fajną historię, ale przyznasz, że nie są zbyt urozmaiceni kolorystycznie ;| Dlatego wybiorę Black Templars, ponieważ mają fajne szmatki. Szczególnie, jak sie je robi samemu z green stuffu zwykłym marinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:53, Skwarek pl napisał:

no ale skoro wiedziałeś to czemu nie napisałeś,
że reszta świata dostanie swojego patch''a 1.11 :P

Nie no,poważnie,myślałem że jest to powszechnie wiadomy fakt... zresztą kiedy już zmieniłem ustawienia konfiguracyjne,porozmawiałem z paroma amerykanami i niemcami z którymi grałem.Dobrze wiedzieli o tym że niektóre kraje mają nowszą wersję...
Na forum nie zagłądałem,i nic nie pisałem,bo myślałem że sprawa jest już rozwiązana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:24, Darkstar181 napisał:

> no ale skoro wiedziałeś to czemu nie napisałeś,
> że reszta świata dostanie swojego patch''a 1.11 :P
Nie no,poważnie,myślałem że jest to powszechnie wiadomy fakt... zresztą kiedy już zmieniłem
ustawienia konfiguracyjne,porozmawiałem z paroma amerykanami i niemcami z którymi grałem.Dobrze
wiedzieli o tym że niektóre kraje mają nowszą wersję...
Na forum nie zagłądałem,i nic nie pisałem,bo myślałem że sprawa jest już rozwiązana...

Ja szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym zabiegu (Polska ma mieć gre odrazu z patchem), nie wiem, może źle szukałem, ale np o tym, że Gothic 3 będzie odrazu z patchem itd dowiedziałem się jeszcze przed jego premierą (jak każdy zresztą) chociaż wcale nie miałem zamiaru go kupić ;/ Dlatego byłem zdziwiony i zaniepokojony tą wersją 1.11, myślałem, że to może jakaś pomyłka lub coś, na ale po info na forum relica jestem już spokojny.....choć nie powiem, że ta cała sytuacja mi się podobała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład zaczynam zbierać Dark angelów gdyż jest to najciekawszy zakon jak dla mnie Black termplarian mają durzy wybur figurek z tego co patrzyłem zgadzam się też z Occulto Ultramarines to kijowy zakon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 10:00, Skwarek pl napisał:

Zrówna, czyli innych dopasuje do naszej ;] to nie my bedziemy schodzili do wesji 1.1, tylko
reszta będzie upgrade''owana do wersji 1.11

m w multi ;] bo niestety na kampanie nie mam czasu ;/

To nasza wersja ma jakieś poprawki w porównaniu do zachodniej? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować