Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 21:11, UMC.Hugo napisał:

o grze z komputerem bo przez neta
nie gram, niestety)


sorry za drugiego posta ale nie zauważyłem błędu, a nie lubie robić ortów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie denerwuje w DC? W WA robiłem sobie Gwardią 4 oddziały karyskinów i szedłem do boju. SM robiłem z 4 oddziały terminatorów i szedłem do boju. A teraz to co moge zrobic tylko po 1 oddziale. Do kitu z tym. I takie pytanko. W kampanii za zajęcie pewne prowincj jest zwiększany limit jednostek. Na czym to polega i o ile zwiększa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:32, Kerigun napisał:

A wiecie co mnie denerwuje w DC? W WA robiłem sobie Gwardią 4 oddziały karyskinów i szedłem
do boju. SM robiłem z 4 oddziały terminatorów i szedłem do boju. A teraz to co moge zrobic
tylko po 1 oddziale. Do kitu z tym.


Według mnie pomysł jest genialny Karskini i Terminatorzy to elita i dzięki tym zmianom dopiero to czuć. A poz tym dzięki temu rozwiązaniu trzeba się bardziej wysilić i mądrze korzystać z reszty oddziałów, a nie spamować tylko najlepsze jednostki ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas jednej obrony w walce z orkami, jakoś się nieśpieszyłem. Napoczątku mięcho, więc Fire Warriorsi roznieśli ich w pył. Jednek tak powoli siły rosły, aż tu nagle, 4 wozy rakietowe, 2 słonie z 10 oddziałó piechoty, pare czołgów... i mnie roznieśli :P Stawiałem opór z 20 minut, bo miałem nadzieje, że dostane za to killsy, ale lipa nic nie dostałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:32, Kerigun napisał:

A wiecie co mnie denerwuje w DC? W WA robiłem sobie Gwardią 4 oddziały karyskinów i szedłem
do boju. SM robiłem z 4 oddziały terminatorów i szedłem do boju. A teraz to co moge zrobic
tylko po 1 oddziale. Do kitu z tym.


Strasznie do kitu. Grałem z kompem na poziomie Bardzo Wysokim (2vs2, ja Chaos + IG, przeciwnik SM + IG). SM bardzo szybko padł (tylko dzięki mnie, bo mojemu IG trafił się jakiś AI bug, wyprodukowali tylko gwardzistów i ich dowódców, po wybudowaniu Hangaru Maszyn nic więcej nie produkowali) i ruszyłem na wrogie IG myśląc, że będzie równie łatwo. O.o zjechał mnie do zera. Takiego zabunkrowania od dawna nie widziałem, Hellhoundy, Sentinele, ogromna armia Gwardzistów wyposażonych w plazmę i granatniki + mnóstwo wieżyczek... Moje 3 oddziały Berserków Khorna nawet nie zdołali nikogo ubić (a przetransportowałem ich w Rhinosie). 2 Predatory również padły bardzo szybko, Demon Prince zjedli w jakieś 15 sekund, a Bloodthirsta w 30. Nawet nie zdążyłem wyprodukować nowej armii, a ruszył na mnie tym razem dodatkowo mając Baneblade. Wniosek - jeśli nauczysz się nimi grać to nie będzie mocnych.

Dnia 16.11.2006 o 21:32, Kerigun napisał:

I takie pytanko. W kampanii za zajęcie pewne prowincj jest
zwiększany limit jednostek. Na czym to polega i o ile zwiększa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trochę za szybko dodałem post. Co do drugiego pytania - po prostu od momentu startu masz podwyższone capy, ale nie pamiętam, o ile dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie do tych ktorzy grali w warhamera tego z figurkami sa moze jeszcze jakies inne rasy oprocz tych ktore znajduja sie w DC bo zastanawiam sie czy bedzie jeszcze jakas czesc tej zaj.... gry :) ?? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro mija tydzień od premiery !sklepowej! Dark Crusade. No i nadal nic. O co chodzi? O jakąkolwiek informację ze strony CDP czy Relica nt. problemów graczy ze wschodu Europy (w tym z Polski) z rozgrywką multiplayer. Żadnego wyjaśnienia. Nic. Nawet głupiej notki na stronie głównej mówiącej, że (przykładowo) "sprawa jest badana" czy cokolwiek. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to, że można zedytować plik, to może mieć pewne konsekwencje. Nie wczytywałem się w licencję, ale nie wiem, czy ingerencja w pliki gry jest dozwolona. Ktoś bardziej zorientowany może niech się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:34, orel86 napisał:

Mam jedno pytanie do tych ktorzy grali w warhamera tego z figurkami sa moze jeszcze jakies
inne rasy oprocz tych ktore znajduja sie w DC bo zastanawiam sie czy bedzie jeszcze jakas
czesc tej zaj.... gry :) ?? z gory dzieki


Mój kontakt ze światem warhammera ogranicza się tylko do DoW+WA i teraz do DC ale jeżeli temat Cię interesuje to poszperaj w necie - masę informacji na ten temat idzie wygrzebać... A co do pytania - ja wiem jeszcze o Tyranidach i Mrocznych Eldarach... A następca DoW na pewno będzie - pytanie tylko czy w kolejnym dodatku czy całkiem nowej części gry?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:51, RakuPL napisał:

Jutro mija tydzień od premiery !sklepowej! Dark Crusade. No i nadal nic. O co chodzi? O jakąkolwiek
informację ze strony CDP czy Relica nt. problemów graczy ze wschodu Europy (w tym z Polski)
z rozgrywką multiplayer. Żadnego wyjaśnienia. Nic. Nawet głupiej notki na stronie głównej mówiącej,
że (przykładowo) "sprawa jest badana" czy cokolwiek. Ech...

>Bo to, że można zedytować plik, to może mieć pewne konsekwencje. Nie wczytywałem się w licencję, ale nie >wiem, czy ingerencja w pliki gry jest dozwolona. Ktoś bardziej zorientowany może niech się wypowie.

CDP widocznie uważa, że nic wielkiego się nie stało... Ciekawe tylko kiedy by sami na to wpadli, co jeden z forumowiczów wymyślił?? Jego rozwiązanie znalazło się zresztą w dziale pomocy CDP do DC - więc jeżeli chodzi o licencję to raczej bym się tym zabiegiem z nieszczęsną jedynką nie przejmował, a co do innych konsekwencji to też nie powinno być problemu o ile znowu ktoś nie nawali przygotowując patcha - swoją drogą ciekawe kiedy się ukaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:32, Kerigun napisał:

A wiecie co mnie denerwuje w DC? W WA robiłem sobie Gwardią 4 oddziały karyskinów i szedłem
do boju. SM robiłem z 4 oddziały terminatorów i szedłem do boju. A teraz to co moge zrobic
tylko po 1 oddziale. Do kitu z tym. I takie pytanko. W kampanii za zajęcie pewne prowincj jest
zwiększany limit jednostek. Na czym to polega i o ile zwiększa?



Limit jednostek zwiększa się nastęoująco po zajęciu odpowiedniej prowincji:
piechota z 20 do 24
pojazdy z 20 do 22

w sumie całkiem przydatna rzecz np. grając sobie Tau mój Niebianin może przyzwać dwa dodatkowe oddziały straży przybocznej(ale mają zasięg skurczybyki a damage też niczego sobie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć ,że kampanię gra się całkiem przyjemnie.Przeszedłem ją już SM a teraz pocinam jako Tau.W sumie gra się nimi jakoś łatwiej niż SM.Przeciwnik zanim podejdzie do moich jednostek to zostaje zdezintegrowany.Jak armia zacznie strzelać to masakra nic nie zostaje.Nawet Berserkerzy Khorna czy Krwiopijec.Na Nekronów czy CSM stosowałem scieżkę Mont ka i sprawdzała się całkiem dobrze.Na orkowe Waaghh to łatwiej było budując punkt dowodzenia Kauyon udostępniający Kroot Houndy i Krootoxy+ dostępny w obu scieżkach rozwoju MegaKurczak czyli Knarlok Olbrzymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie dziala multi :) wiec jak skoncze kampanie to odrazu zabieram sie za gre w sieci :) moze ktos zagra ?? bo to zawsze lepiej zagrac z kims z polski <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 23:12, ChrisBgnr napisał:

do pytania - ja wiem jeszcze o Tyranidach i Mrocznych Eldarach

A no nie koniecznie nie tylko tyranidzi i Dark eldar ale także witch hunters i demonhunters są w świecie 41 milenium no i wyróżniamy jeszcze 2 oddzielne grupy IG takie jak Catachans i Vostroyan ale to sobie już sami znajdźcie jak oni wyglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować