Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard rządzi, Blizzard radzi

69 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2006 o 11:18, Allanon napisał:

Buahahha :D jak czytam wypowiedzi niektórych osób, to zastanawiam się ile mają lat lub jak
małe mają IQ.
6.5 mln graczy -> ogółem!! Niech Blizzard się pochwali i powie ile jest graczy AKTYWNYCH!!!,
a ile kont jest zawioszonychw próżni :) może wtedy pozna się cała prawdę :)



"Dodał też, że w chwili obecnej ilość osób grających w ich MMORPG-a przekroczyła 6,5 miliona."
Myślę, że ktoś taki jak Ty, czyli obdarzony wręcz nieprawdopodobnym ilorazem inteligencji, potrafi z tego jakże krótkiego zdania wydedukować, ile kont jest w chwili obecnej AKTYWNYCH? Choć z drugiej strony, sądząc po Twojej wypowiedzi, wychodzi mi, że aż tak inteligentny to jednal nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:57, tsk napisał:

Ale jakby zablokować możliwość gry w WoW na Windows to liczba graczy znacznie by zmalała.

-----> Jestem pewny ze duza liczba graczy wolalaby zmienic system nic calkowicie porzucic swoja ukochana gre. Oczywiscie nie wszyscy, ale spory procent. A to bylby dla Billa spory cios, wiec nie sadze by do tego doszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lubiłem Blizzarda, tak teraz, po tym nwesie Blizzard stracił w mych oczach... Zaczynam mieć wątpliwości, czy kiedykolwiek znowu go polubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:15, Bambusek napisał:

> Panu z blizzarda woda sodowa uderzyła do głowy, WoW to TYLKO gra, prędzej czy póxniej
popularnosć
> zacznie spadać, a 360 to konsola. wystarczy jeden hicior i notowania skaczą. WoW niech
sobie
> ma te 7 milionów, mogę sie załozyc o wszy z pępka że 360 będzie miała tych milionów kilka
racy
> więcej.

Nie chcę ciebie martwić, ale w Wowie czasami wystarczy jeden patch, żeby sprzedaż tej gry skoczyła...
Zresztą spójrz na to tak - w USA gra jest od listopada 2004 i jakos ciągle to kupują, bo nie
schodzi z list sprzedaży.

No i? Niech się sprzedaje dalej, zwisa mi to ale gadanie że XBOX, konsola która ma za sobą cały MS nie ma szans z gierką jakich wiele to jest gruba przesada, popularność WoW kiedyś się skończy(ile można grać w jedną grę) 360 pożyje jeszcze spory kawał czasu a wyniki spredaży pójdą w dziesiątki milionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno - mówisz, ze popularnosć WoWa kiedyś się skończy. Tyle że juz niemal dwa lata po premierze i końca WoWomanii nie widać, a dodatek pewnie ją przedłuży. ZresztaBlizzard nie bez powodu wymyślił sobie co roku nowe rozszerzenie (inna sprawa czy dotrzyma terminów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW jeszcze niestety długo będzie na topie. Szczególnie dzięki swojej dziecinnej rysowanej grafice, która nie zestarzeje się zbyt szybko w odróżnieniu od innych, bardziej realistycznych (jak choćby GW).
I ta ilość 6,5 miliona to naprawdę gracze aktywni właśnie. Sprzedanych gier jest pewnie ze dwa razy tyle.

Ale, to i tak przecież żaden argument. Jedzcie g...., miliardy much nie mogą się mylić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW jest dobrą grą, ale Blizz coraz bardziej go partoli. Ja osobiście w niego nie gram, ale wiem jak mój kumpel się skarży na coraz więcej lagów z każdym patchem. Może Burning Crusade to zmieni? A propo gier Blizzarda: ja od paru miesięcy grywam w Diablo 2 na Battlenecie i jakoś mi nie dość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 12:45, Madoc napisał:

WoW jest dobrą grą, ale Blizz coraz bardziej go partoli. Ja osobiście w niego nie gram, ale
wiem jak mój kumpel się skarży na coraz więcej lagów z każdym patchem. Może Burning Crusade
to zmieni? A propo gier Blizzarda: ja od paru miesięcy grywam w Diablo 2 na Battlenecie i
jakoś mi nie dość. :)


W D2 grałem ok 3 lata.faktycznie ta gra ma w sobie to COS.zauważyłem jednak że z ludzi, chyba normalnych
potrafi zrobić złodzieji, oszustów co gorsza akceptowanych przez większośc graczy. Mam tam jeszcze konto i wchodzę czasami, ale odpycha mnie już ta mroczna aura i nieuczciwość większości graczy. Za Ista czy Ber zrobili by wszystko, nie mówiąc już o Enigmie itp.
Natomiast WOW jest pełen humoru, a możliwości ma gigantyczne. Ludzie nawet umawiają się i kręcą filmy swoimi postaciami. Poszukaj w sieci, bo warto. Czas na WOW, dla mnie D2 się skończył. I ta rozdzielczość...brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować