Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard rządzi, Blizzard radzi

69 postów w tym temacie

A ja nie lubię Blizzarda. Troche wykorzystuje graczy. Abonament jest kosmiczny za WoW-a (bodajże 10 euro). Na śiecie jest kilka milionów (legalnych) graczy. Można sobie policzyć ile miesięcznie zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi szkoda tego, ze obecnie Blizzard cały swój wysiłek wkłada tylko w jedną grę, w dodatku nie dla wszystkich dostępną (z powodów finansowych : /). Fani czekają choćby na wzmiankę o kontynuacji Starcrafta BW od ponad 7 lat i niestety chyba sie nie doczekają (kto wie, moze to i lepiej). Tak samo jak i kontynuacji fabuły z Warcrafta III tez już raczej nie będzie. A o Diablo nawet nie wspomnę : )

Swoją drogą, WoW nie będzie popularny na wieki wieków :). Ja np. skonczyłem grac z miesiąc temu (atm konto zamrożone) i na tyle mi się on znudził, ze wątpie abym do niego jeszcze powrócił (chociaz moze po wydaniu "The Boring Crusade" kupie z jednego pre-paida aby sprawdzic co nowego dodano, choc tez wątpie). Gra jak kazda inna - każdemu moze się w końcu znudzić, a nawet zniechęcić graczy po zbyt długim obcowaniu z nią.
Natomiast Xbox Live będzie istniał tak długo, jak sama konsola ;). Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:43, Dann napisał:

Bardzo mi szkoda tego, ze obecnie Blizzard cały swój wysiłek wkłada tylko w jedną grę, w dodatku
nie dla wszystkich dostępną (z powodów finansowych : /). Fani czekają choćby na wzmiankę o



Też nieco żałuję, że za przeproszeniem, brandzlują się nad WoWem, ale jak sobie pomyślę: kurcze, a jak tak dużo kasy zarobią, troche wydzielą na Stara 2, na Diablo 3 i co jeszcze będą chcieli :) I to wszystko dzięki fanom WoWa... Więc może to psioczenie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XBox live przynajmniej działa bezawaryjnie. I bądź co bądź, ale support MSa nie jest taki najgorszy. W przeciwieństwie do blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 01:28, Mac Cry napisał:

He, może przesadziłem z tymi kamieniem milowym, ale każda ich gra to klasyka, czyż nie?


No w tym nikt nie może zaprzeczyć. :)
Gdy jest zapowiedz gry od blizza juz wiadomo, ze to bedzie instant-classic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 01:08, xRaphaelx napisał:

Kamienie miliowe? Hmmm... tak naprawde oni niczego rewolucyjnego nie zrobili. Poprostu ich
spojrzenie na dany temat wypada idealnie. :)

Ich pierwsze gry były w pewnym sensie rewolucją, bo jednak wprowadzały nieco świeżości do danego gatunku (np. Diablo 1 i Starcraft). Następne gry już nie były takie odkrywcze, ale były po prostu solidnie zrobione. No i jeszcze jeden czynnik - duży support ze strony producenta dla danej gry. Wielu producentów tworzących większą liczbę gier często o tym zapomina (np. EA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Che teraz tylko czekac jak Microsoft wykupi Blizzarda z B.NETEM {nie Vivendi na to niepozwoli}. W moim zdaniu wszystkie gry Blizzarda to doskonale "dziela" ktore zasluguja na pamienc w growym "HALL OF FAME". Ale najbardziej lubie Blizza za Support gier, oni niemowia jak EA po trzecim patchu ze "nierobimy wiencej patchy", Blizz robi i pacze do gier zprzed lat. Ale benda dla mnie super bogami jak zapowiedza w koncu StarCraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta wow ma bugi.. tyle ze naprawde cieżko znaleźć je samemu :P
a ten patch 450MB to patch zbiorczy 02.2k4 - 08.2k6 ... a wiec z ponad półtorej roku... najnowszy patch wazy 16MB.. a te pathce to przedewszystkim nowe lokacje/przemdioty/tekstury/muzyka.. bo bug-patche waza po kilkadziesiąt kB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować