Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Mam pytanko, dla tych, którzy są obeznani z Maserlinkiem.
Właśnie nie mam w co grać, bo zakończyłem single i multi w Unrealu T. 2004 i śpieszy mi sie do Mevka 2 ;P Więc zamówiłem, opłaciłem i dostałem potwierdzenie wpłaty w piątek, więc kiedy będzo go miał???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:39, pro evo napisał:

wtorek,bądz w środę.

Szkoda :(

Dnia 30.12.2006 o 19:39, pro evo napisał:

Ps top niejest temat o masterlinku.

Dzięki za informację, ale ja się pytam o Mevka ;P (między innymi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:37, darth 16 napisał:

Mam pytanko, dla tych, którzy są obeznani z Maserlinkiem.
Właśnie nie mam w co grać, bo zakończyłem single i multi w Unrealu T. 2004 i śpieszy mi sie
do Mevka 2 ;P Więc zamówiłem, opłaciłem i dostałem potwierdzenie wpłaty w piątek, więc kiedy
będzo go miał???? :P

Jeżeli dostałeś potwierdzenie od gram.pl że w pt go wysłali to jest duża szansa, że dostaniesz go we wtorek. Bo chyba w poniedziałek od razu po sylwku to nie pracują... generalnie przeważnie gry dochodzą na drugi dzień po wysłaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:13, Przemek t74 napisał:

> > A może da się to jakoś ustawić w opcjach ??
>
> W tym poście jest cos o tym: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11277&pid=732

No kuźwa, ale z tego wynika że 1 tura to 2 lata jak byk......... o_0 !


Zagrałem i sprawdziłem..zaczynamy latem 1080..kolejna tura..zima 1082..i jescze jedna ..lato 1084. Tak, więc..wychodzi na to..że tury są jakoś tak poukładane w normalnych ustawieniach. Pozdrawiam i sorry za wprowadzenie w błąd.Ale i tak można zmieniać to w ustawieniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:02, tomek ostry napisał:

Po raz trzeci pytam się: Na jakiego maila trzeba pisać, aby przysłali to drzewko!!??

na żadnego. jesli zarejestrowales Medievala to powinienes dostac maila z linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:44, darth 16 napisał:

Nie, ja dostałem potwierdzenie wpłaty :P

Ale z gram.pl czy na poczcie bądź w banku??Zresztą najłatwiej to wejdź do swojego profilu wybierz zakładkę Moje zamówienia i tam jest wszystko. A jak wysłali to jest też link by przesyłeke zlokalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wpływa na morale dowódców?
Ruszam sobie całkiem ładną armią na podbój, następna tura nagle całośc mi spier****, potem na początku tury pojawia się komunikat, że taki i taki dowódca jest zdrajcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:17, Arar napisał:

Co wpływa na morale dowódców?
Ruszam sobie całkiem ładną armią na podbój, następna tura nagle całośc mi spier****, potem
na początku tury pojawia się komunikat, że taki i taki dowódca jest zdrajcą.

UUUUA... człowieku to jest tzw. lojalnośc twojego generała... Mógł go ktoś przekupic albo sam znalazł sobie własne idee wśród buntowników twojej frakcjii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:02, tomek ostry napisał:

Po raz trzeci pytam się: Na jakiego maila trzeba pisać, aby przysłali to drzewko!!??


Po zarejestrowaniu swojej kopii gry na gram.pl na konto mailowe podane przy rejestracji przyjdzie mail, w którym wszystko jest napisane, oraz jest podany link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich lojalność. Jak np. wydasz swoją córkęza generalka to mu lojalnosć podbijasz. w MTW 1 jeszcze działało przyznawanie tytułów, ale nie wiem, czy tutaj to dalej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 00:58, Bambusek napisał:

w MTW 1 jeszcze działało przyznawanie tytułów, ale nie wiem, czy tutaj to dalej jest.


Nie ma już takiej możliwości, a szkoda.

A jeszcze na wzrost lojalności można wpłynąć trzymając delikwenta razem z królem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 10:12, darth 16 napisał:

A ja mam jeszcze jedno pytanko, czy można robić "sejva" w czasie misji czy nie tak jak w Warhamerze???


Misje możesz wykonać lub nie, tak możesz robić sejva kiedy masz misje do wykonania :P i Medieval ani trochę nie jest podobny do Warhammera 40k :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować