Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 12:15, baraborek napisał:

Ej wie ktoś jak można grać Polską?? W poradniku pisze, że najpierw muszę podbić Polskę. No
dobra, podbiłem. Ale nadal nie mogę nią grać!!! Help!!!

musisz przejść kampanię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas uruchomienia gry wyskakuje mi Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application.
Problem pojawił sie dopiero po zainstalowaniu patcha 1.3. Gra również nie chciała mi sie uruchomić na czystej grze i poszła dopiero po zainstalowaniu patcha 1.2 z płyty z dodatkami.
Nie pomogło również odinstalowanie alcohol 120% a innych emulatorów napędów nie mam.
Próbowałem zrobić to co było napisane w pomocy technicznej ale nie pomogło.
Mam również dodatek Królestwa i chodzi bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przeinstaluj grę, to lekarstwo na większość błędów :)
Jeśli to nie poskutkuje, to może ktoś bardziej wykształcony ode mnie będzie wiedział co i jak...

EDIT :
A dawałeś do oryginału jakiegoś cracka NO-CD czy coś w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:47, SewekWP napisał:

A do czego służy ten patcha 1.2 ,proszę o odpowiedz?

patch - łatka/poprawka - zazwyczaj naprawia błędy zauważone w grze - często balansuje także rozgrywkę daje nowe możliwości itd.
w przypadku medievla - poprawia dużo błędów - dodaje narzędzie do rozpakowywania plików (dla moderów ale to chyba już w 1.1 dali) wprowadza balans itd. - napewno warto zainstalować - najnowszy patch to 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo instalowałem właśnie tą grę, wszystko pięknie, pierwsza płyta, i nadszedł czas na drugą, no to ją wsadzam i nagle błąd CRC (nośnika). No i co do tego mam dwa pytania.
1. Czy muszę to reklamować?
2. Czy jakbym przegrał te płyty i spróbował z tych przegranych to też by wyskakiwał błąd?

Praszę o szybką odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:10, trutututu napisał:

Mam pytanie bo instalowałem właśnie tą grę, wszystko pięknie, pierwsza płyta, i nadszedł czas
na drugą, no to ją wsadzam i nagle błąd CRC (nośnika). No i co do tego mam dwa pytania.
1. Czy muszę to reklamować?
2. Czy jakbym przegrał te płyty i spróbował z tych przegranych to też by wyskakiwał błąd?

Praszę o szybką odpowiedź :(

albo nośnik do bani albo dvd szwankuje - zobacz czy może przegrać całą zawartość płyty na hdd i w taki sposób zainstalować oraz czy np: u kolegi to samo - jeżeli tak to reklamacja płyt - jak nie do dvd do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:40, lewak napisał:

Wczoraj dostałem swoją EK Medievala. Wszystko ładne w niby-skórze, rozwiązuję rzemyk. Opakowanie
od figurki całe wymiętolone, ale to nic. Zbędna pierdoła, kto by się przejmował. Patrzę dalej.
Pudełko posiada jakże piękne wgnicenie na śroku. Wściekłem się bardzo, pakuję wszystko i myślę
sobie: ,,Poczekam do jutra, wyślę formularz i zabaczę, czy można to zgłosić do reklamacji''''.
Na szczęście było to zbędne - manualne zdolności mojego taty zapobiegły całemu zamieszaniu.
Wgniecenie jest, ale mniejsze. Najważniejsze jest to, że gra działa. I jest świetna. :)


,,Przygotowaniu tego wyjątkowaego wydania Medieval II: Total War przyświecała myśl stworzenia
produktu o unikalnej jakości i zawartości. Jest ono niepowtarzalne nawet pośród innych edycji
kolekcjonerskich na świecie.''''

,,Informujemy, iż z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki, Edycja Kolekcjonerska Medieval II: Total
War wysyłana jest wyłącznie przesyłką kurierską.''''

Bardzo śmieszne...

Miałem tak samo, nie jesteś sam. :D Gram.pl dba o klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:41, scott napisał:

> Mam pytanie bo instalowałem właśnie tą grę, wszystko pięknie, pierwsza płyta, i nadszedł
czas
> na drugą, no to ją wsadzam i nagle błąd CRC (nośnika). No i co do tego mam dwa pytania.

> 1. Czy muszę to reklamować?
> 2. Czy jakbym przegrał te płyty i spróbował z tych przegranych to też by wyskakiwał błąd?

>
> Praszę o szybką odpowiedź :(
albo nośnik do bani albo dvd szwankuje - zobacz czy może przegrać całą zawartość płyty na hdd
i w taki sposób zainstalować oraz czy np: u kolegi to samo - jeżeli tak to reklamacja płyt
- jak nie do dvd do bani


no właśnie przegrać też chciałęm na komputer, to nie chciało się, no to chyba pozostaje mi reklamacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy .A jako że jest to temat ogólny to please o pomoc!Gdy zainstaluję grę to zamiast grać to wyskakuję jakiś tam błąd.Co robić??dane mego kompa : P4 2.4 Ghz 512 ram 9200 Radek 128 MB Ram.Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:50, scott napisał:

> A do czego służy ten patcha 1.2 ,proszę o odpowiedz?
patch - łatka/poprawka - zazwyczaj naprawia błędy zauważone w grze - często balansuje także
rozgrywkę daje nowe możliwości itd.
w przypadku medievla - poprawia dużo błędów - dodaje narzędzie do rozpakowywania plików (dla
moderów ale to chyba już w 1.1 dali) wprowadza balans itd. - napewno warto zainstalować - najnowszy
patch to 1.3



Heh, o jednym zapomniałeś, dodaje jeszcze tryb hot-seat, ale to już trzeba wiedzieć jak włączyć, ale poradzi sobie z tym każdy laik, dla którego kopiowanie tekstu w notatniku nie jest szczytem jego możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2007 o 21:07, ArnoldAnhilator napisał:

> patch to 1.3


Heh, o jednym zapomniałeś, dodaje jeszcze tryb hot-seat, ale to już trzeba wiedzieć jak włączyć,
ale poradzi sobie z tym każdy laik, dla którego kopiowanie tekstu w notatniku nie jest szczytem
jego możliwości.

tak ale ten tryb jest niedopracowany (chodź by bitwy obronne 2 gracza - samemu się nie da prowadzić wojska :P) dla mnie to taki pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:17, scott napisał:

tak ale ten tryb jest niedopracowany (chodź by bitwy obronne 2 gracza - samemu się nie da prowadzić
wojska :P) dla mnie to taki pic na wode


Zgadzam się, ale w Kingdoms wiele się nie zmieniło, prawda? Tryb ten jest tu identyczny. Mimo wszystko, zawsze lepiej jest już rozegrać taką kampanię w gronie ludzi niż kompa. I to dyplomacja ciekawsza, a sama gra żywsza. Od czego bitwy automatyczne? Są już zdecydowanie bardziej sprawiedliwe. A dla naprawdę zdesperowanych ludzi zostaje rozgrywanie bitew przez neta, ale ja takiej potrzeby nie widzę. Zresztą z racji tego, że uczestniczę w kilku KO, to muszę powiedzieć, że hot-seat jest całkiem niezły, choć ma swoje mankamenty, które trudno przeskoczyć. Chyba nie wyobrażasz sobie rozgrywania bitwy przez 2 graczy przy jednym kompie w RTS''ie, a także całej rzeszy oczekujących na swoją turę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować