Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Niespodzianka , chyba ktoś z Masterlinku czyta to forum , bo przed chwilą kurier się zjawił :) Mimo że już po wielu telefonach było ustalone że jutro przywiozą. No cóź ważne że jest , podziekowania dla kuriera i dla pań z Działu Obsługi :) A ja ... no cóż zaczynam grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 19:50, Elwro napisał:

Ktos z CDP juz kiedys pisal, ze korzystali juz z wszystkich firm kurierskich na rynku i kazda
zawalala...



a DHL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem umowiony na jutro i nie ma takiej opcji, zeby nie przyszla moja EK jutro :). jesli nie przyjdzie (tfu, tfu, ODPUKAĆ!) to ja zdnajde tego kuriera... i mimo, że ma 14 lat zrobie z nim coś nie miłego... Ryan Kam, pomożesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 19:54, kurczak-AFC napisał:

ja juz jestem umowiony na jutro i nie ma takiej opcji, zeby nie przyszla moja EK jutro :).
jesli nie przyjdzie (tfu, tfu, ODPUKAĆ!) to ja zdnajde tego kuriera... i mimo, że ma 14 lat
zrobie z nim coś nie miłego... Ryan Kam, pomożesz mi?



mimo że o 16 powiedziałem że chce dostać jutro to ktoś napisał tam o doręczeniu 4 grudnia i znowu dzwonie i znowu jest że doręczenie na 2.12.06 11 -14 jak ktoś mi to pomiesza to albo nie dostane to będzie Armageddon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:02, kurczak-AFC napisał:

dobra to ja z Rayanem Kam przyjedziemy tam do Warsaw i razem zrobimy rozróbe w masterlinku!
:D


do mni do Gdyni tez wpadac :D hehe i po gebach kazdego kto ma napis Masterlink na sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 19:47, ryszbójka napisał:

Ma może ktoś nóż, bo żyć się nie chce, gdy za ścianą jest Medieval, a ja nie mogę w niego grać


no widzisz... ja tez tak mam... pietro wyzej taka urocza mloda sasiadka mieszka i tez nawet dotknac nie moge :-( Ty tylko do swiat a ja od 3 lat juz ponad tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 19:54, Ratefi napisał:

a DHL??

Ktos z CDP o ile pamietam napisal nawet taki tekst, ze jasne, iz indywidualni uzytkownicy moga miec dobre doswiadczenia z niektorymi firmami, ale oni probowali kazdej firmy kurierskiej i zadna nie byla niezawodna.

Ja np. sam NIGDY nie mialem zadnych problemow z Masterlinkiem - tylko, ze uzylem go jednocyfrowa liczbe razy, a CDP pewnie ma dziesiatki tysiecy zamowien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam zainteresowany... ja tylko o dotykaniu pisalem... tak to nie jestem zainteresowany heh - jak sie 3 lata ponad samemu mieszka to kobieca reka w domu tylko by do szewskiej pasji doprowadzila - tu zle tam niedobrze, a czemu masz pelny zlew naczyn itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja aż się pofatygowałem do MediaMarkt po swój egzemplarz. Kupiłbym w preorderze, ale nie zamierzałem wcale kupować tej gry. Za to dziś mama mi mówi, że dostanę ją jako prezent na Mikołaja - dla mnie i dla taty ^_^

Tylko oczywiście musi być jakiś zgrzyt - nie ma w moim opakowaniu "Drukowanego drzewka rozwoju technologicznego w formie plakatu" :/ Czy ktoś z Was też ma taki brak? Trochę mnie to denerwuje :(
Zaraz piszę list do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:01, Ryan Kam napisał:

Podobno miło nie być ;/ , i jest na płycie z gra :/


Jak to? Nie ma tego w zestawie? A co ja czytam na stronie sklepu Gram.pl? Stoi jak byk, że ma być plakacik z technologiami. Coś tu śmierdzi :) CDP znów się nie popisało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować