Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 14:19, darth 16 napisał:

Eh, nie ma to jak sojusz. :( Zdradziła manie Portugalia, Wenecja, a i walke z Sycylią toczę.
:P Ale zaraz z Sycylia skończę, bo podbiłem wszystkie jej miasta od Boloni do Neapolu, chociaż
Neapol próbują podbić. :P
Czy mam jakieś szansy w wojnie na trzy fronty?? ;P



Zależy jaki poziom trudności.Ja na naj w walce Z Niemcami, Hiszpanią, Anglią i Mediolanem straciłem pół państwa....(Byłem Francją)ale się wybroniłem.Ty też sobie dasz radę(hope)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:51, Sonic1575 napisał:

Zleży jak se ustawisz.
Normalnie to chyba 2 lata = 1 tura


Oki , ( wiem że można pogrzebać w plikach ) ale czy jest jakiś sposób żeby to zmienić w opcajch gry ????

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:18, Lucas the Great napisał:

>
> > rodzi dzieciaki jakiemuś fagasowi :)
> Czyli jest możliwość wysyłania ich w świat?:)
>
Tak - a szczegóły ich działania masz na str. 35 instrukcji :)


Dzieki!
Ale z instrukcji nie wynika jak pozyskać ksężniczkę, aby móc poruszać się nią po mapie...

Może powiesz mi jeszcze czemu nie dostałem albumu o średniowieczu?
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MII zadowala mnie np. gra na bardzo trudnym poziomie. Wtedy każda bitwa wymaga potu na czole. :p Każda wojna przemyślenia, nawet każda decyzja o zwerbowaniu armii musi byc przemyślana, żeby nie zbankrutowac
:))) Medieval II to jedna z najlepszych gier w jakie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Jak powiedział macieyo1 jak miec księżniczkę któa może ''łazic'' po mapie??? Tak jak jest gdy zaczynamy grę jakąś frakcją... Niektóre państwa mają po kilka, a moja już dawno hajtneła się z jakimś dziedzicem tronu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:34, PredAtor360 napisał:

Właśnie. Jak powiedział macieyo1 jak miec księżniczkę któa może ''łazic'' po mapie???
Tak jak jest gdy zaczynamy grę jakąś frakcją... Niektóre państwa mają po kilka, a moja już
dawno hajtneła się z jakimś dziedzicem tronu :p


O ile się nie mylę,księżniczki są chyba wypisane w zakładce "agenci", tam też pisze, w którym mieście się znajdują.Oczywiscie są dostępne,jeśli jeszcze nie wyszły za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jak mam grac przez siec??? Każą mi podac hasło z GameSpy! Ale ja nie wiem jak się zarejestrowac na GameSpy! :/ Jest jakaś polskojęzyczna strona GameSpy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:18, PredAtor360 napisał:

Mam pytanie: Jak mam grac przez siec??? Każą mi podac hasło z GameSpy! Ale ja nie wiem jak
się zarejestrowac na GameSpy! :/ Jest jakaś polskojęzyczna strona GameSpy???



Musisz mieć swoje konto na Gamespy wtedy w grze wieloosobowej wpisujesz swoje dane z Game spy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:40, Alexx1 napisał:

Musisz mieć swoje konto na Gamespy wtedy w grze wieloosobowej wpisujesz swoje dane z Game spy

Możesz dac mi link do tej rejestracj?????????? plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:46, macieyo1 napisał:

Dzieki!
Ale z instrukcji nie wynika jak pozyskać ksężniczkę, aby móc poruszać się nią po mapie...

Gdy osiagnie pełnoletniość, pojawia się jako agent w mieście w którym jest władca lub w stolicy.

Dnia 24.01.2007 o 14:46, macieyo1 napisał:

Może powiesz mi jeszcze czemu nie dostałem albumu o średniowieczu?

Masz EK i nie masz albumu? Powinieneś dostać w paczce zawiniątko w skórze plus album (w zawiniątku się nie mieści, bo ma większy format. Albo ktoś spartolił pakowanie, albo kurier "zgubił" - tak czy inaczej sprawa wymaga zgłoszenia oficjalnego, napisz maila albo zadzwoń w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:54, Lucas the Great napisał:

> Dzieki!
> Ale z instrukcji nie wynika jak pozyskać ksężniczkę, aby móc poruszać się nią po mapie...

>
Gdy osiagnie pełnoletniość, pojawia się jako agent w mieście w którym jest władca lub w stolicy.

> Może powiesz mi jeszcze czemu nie dostałem albumu o średniowieczu?
Masz EK i nie masz albumu? Powinieneś dostać w paczce zawiniątko w skórze plus album (w zawiniątku
się nie mieści, bo ma większy format. Albo ktoś spartolił pakowanie, albo kurier "zgubił" -
tak czy inaczej sprawa wymaga zgłoszenia oficjalnego, napisz maila albo zadzwoń w tej sprawie.

OK! Wielkie Dzieki!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:41, PredAtor360 napisał:

> Musisz mieć swoje konto na Gamespy wtedy w grze wieloosobowej wpisujesz swoje dane z Game
spy
Możesz dac mi link do tej rejestracj?????????? plz



Masz to chyba to www.GamespyId.com jak już się zalogujesz i będziesz grać to mi powiedz....Może się zmierzymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:06, Alexx1 napisał:

Masz to chyba to www.GamespyId.com jak już się zalogujesz i będziesz grać to mi powiedz....Może
się zmierzymy?
Spoko! Ale jak się próbuje zarejestrowac to cały czas wyskakuje mi coś takiego "An account already exists with that E-mail and nickname" to znaczy??? Bo nie chce grzenac w słowniku... :p Coś że ktoś już używa mojego maila i nicku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko! Ale jak się próbuje zarejestrowac to cały czas wyskakuje mi coś takiego "An account already exists with that E-mail and nickname" to znaczy??? Bo nie chce grzenac w słowniku... :p Coś że ktoś już używa mojego maila i nicku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to niezły jestem.
Gram w małą kampanie Polską i mam podbić tylko Węgry i Rosjem, a podbiłem już całą zachodnią Europe z wyjątkiem Anglików którzy właśnie padają i Duńczyków, którzy tak jak anglicy siedzą na swoje wyspie i się bronią.
Teraz nacieram po zdobyciu Hiszpani na maurów, ale po pustyni to nawet armią złożoną z samej konnicy (taką mam w tym rejonie) idzie się powoli.
Więc musze iść wzdłuż morza (z zachodu na wschód, dla niezorientowanych tam na samym dole mapy).
A węgrzy se żyją. Tylko rusków ostatnio wytłukłem.
I się z mongołami tłuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować