Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 19:21, PredAtor360 napisał:

Dobra poradziłem sobie :P ale jak mam uzyskac hasło do gry???



Wpisz te co masz na koncie....np. Jeśli twoj nickname to Blehu email jakis tam to hasło wpisujesz to które podawałeś przy logowaniu na Game spy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 19:16, PredAtor360 napisał:

Juz sobie to zrobilem. Moze zagramy... jaki masz nick



Diverso...Masz gg to daj numer to się umówimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 13:04, Alexx1 napisał:

Diverso...Masz gg to daj numer to się umówimy

8937463 to mój nr !! Daj znac kiedy chces zpograc. tylko po 16.00. Bo mni teraz nie będzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 21:43, Llordus napisał:

Czy komus udalo sie zgrac dodatki do medievala 2 ze strony: http://www.gram.pl/medieval_pliki.asp

?
U mnie ciagle sa jakies problemy :(
Posiadam zarejestrowana w systemie gram.pl wersje angielska.


Ja ściągałem dobry miesiąc temu i mi działało, teraz wchodzę, próbuję i błąd wczytywania strony....
Nie wiem co jest, ale powinieneś napisać w Pomocy technicznej Medievala. Tu masz link http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15441&u=373


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Medievalu 2 jest tak jak w Romie TW ze niektórymi naciami (między innymi Polska) mozna być dopiero jak sie zajmie ziemi tego państwa... Mozna to jakos uminać i od razu zacząć Polska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:06, Paoro napisał:

W Medievalu 2 jest tak jak w Romie TW ze niektórymi naciami (między innymi Polska) mozna być
dopiero jak sie zajmie ziemi tego państwa... Mozna to jakos uminać i od razu zacząć Polska??


Można przejść grę. Wystarczy na najłatwiejszym poziomie. Drugi to w E:\Medieval II Total War\data\world\maps\campaign\imperial_campaign w pliku descr_strat ustawić Poland na status unlockable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:27, Arar napisał:

> W Medievalu 2 jest tak jak w Romie TW ze niektórymi naciami (między innymi Polska) mozna
być
> dopiero jak sie zajmie ziemi tego państwa... Mozna to jakos uminać i od razu zacząć Polska??


Można przejść grę. Wystarczy na najłatwiejszym poziomie. Drugi to w E:\Medieval II Total War\data\world\maps\campaign\imperial_campaign
w pliku descr_strat ustawić Poland na status unlockable.


Pewnie drugi sposób wybiore, co tam poloków bede najeżdzał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2007 o 15:31, Paoro napisał:

Pewnie drugi sposób wybiore, co tam poloków bede najeżdzał ;p


Sposób drugi też nie wymaga najeżdżania Polaków. Ja np. grałem Szkocją. Rodzaj kampanii - krótki. Wykastrowałem Anglię i potem zostało zajmowanie wolnych osad na kontynencie. I jeszcze troche Francję uszczupliłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , zacząłem dziś grać i przeszedłem samouczka i zabieram sie za długą kampanie , ale mam jedno pytanie czy jeżeli komputer atakuje moją osade to bitwa jest automatyczna ??? Bo jak saksończycy mnie zaatakowali to miałem im wyjsc na przeciw czy jakos tak , cos kliknąłem i mój dowódca sam ich zaatakował , DLACZEGO ??

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:06, Paoro napisał:

W Medievalu 2 jest tak jak w Romie TW ze niektórymi naciami (między innymi Polska) mozna być
dopiero jak sie zajmie ziemi tego państwa... Mozna to jakos uminać i od razu zacząć Polska??

jak się postarasz polskę wueliminujesz cesarstwem niemieckim w ciągu kilkunastu tur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:56, timon 111 napisał:

Fajnie , zacząłem dziś grać i przeszedłem samouczka i zabieram sie za długą kampanie , ale
mam jedno pytanie czy jeżeli komputer atakuje moją osade to bitwa jest automatyczna ??? Bo
jak saksończycy mnie zaatakowali to miałem im wyjsc na przeciw czy jakos tak , cos kliknąłem
i mój dowódca sam ich zaatakował , DLACZEGO ??


Pozdrawiam :)


Kazda bitwe mozesz rozegrac sam (wyjatkiem sa bitwy morskie). Przed bitwa pojawia sie okno informujace o ocenie sily Twojej armi i przciwnika. Wtedy mozesz wybrac jedna z trzech opcji: sam rozgrywasz bitwe, automatycznie jest rozegrana, wycofujesz sie z pola walki. Podejrzewam, ze kliknales ta "srodkowa" opcje.

Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... a raczej czytajcie... :D Ktoś mógłby mi powiedzieć krok po kroku jak można grać w Mevka, czyli jak się zarejestrować na tym GameSpyArcade???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż żeby zagać w Medievala II trzeba go zainstalować.Gdy się zainstaluje kliknąć na ikonkę.I potem już grać:))
A tak na serio to ci nie powiem.Mam taki sam problem jak ty.Nie mogę się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:37, PredAtor360 napisał:

> Diverso...Masz gg to daj numer to się umówimy
8937463 to mój nr !! Daj znac kiedy chces zpograc. tylko po 16.00. Bo mni teraz nie będzie...
:/



ok czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować