Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień siódmy

143 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 17:01, Domek napisał:

Bardzo proszę o powstrzymanie się od podpowiadania na forum. Nie tylko umniejsza to Wasze szanse
na zwycięstwo, ale jest też zwyczajnie nieładne i nie fair. Utrzymajmy ten konkurs w atmosferze
fajnej zabawy i nie psujmy jej innym. :)

Dzięki za wycięcie i od razu przyznaje się - mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem kilka pytań specjalnie dla Chamba i Domka (sory nie mogłem wymyślić trudniejszych :P)

1. Nad jaką grą pracował właściciel tego cudownego uśmiechu przedstawionego na rysunku? (ryc.1)
2. Z jakiej gry pochodzi fragment terenu, który widzimy na poniższym rysunku? (ryc.2)
3. Na rysunku przedstawiłem fragment loga pewnej gry. Jakiej? (ryc.3)

*4. Nad jaką grą pracował sąsiad szwagra siostry właściciela swetra przedstawionego na rysunku?

*- na to pytanie nawet najstarsi Indianie nie znają odpowiedzi. ;) Pozostałe pytania są możliwe do odgadnięcia, ale w tym to sobie zrobiłem mały żarcik. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 20:24, Kukowsky napisał:

Przygotowałem kilka pytań specjalnie dla Chamba i Domka (sory nie mogłem wymyślić trudniejszych
:P)

1. Nad jaką grą pracował właściciel tego cudownego uśmiechu przedstawionego na rysunku? (ryc.1)
2. Z jakiej gry pochodzi fragment terenu, który widzimy na poniższym rysunku? (ryc.2)
3. Na rysunku przedstawiłem fragment loga pewnej gry. Jakiej? (ryc.3)

A jakie są warianty odpowiedzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 19:21, Quatre napisał:

Ciekawe kiedy będą pytania typu: Jaką grę stworzył Pan, którego zabawkę z dzieciństwa widzicie
na zdjęciu.


Dobre! Dzięki za sugestię. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nad jaką grą pracował właściciel tego cudownego uśmiechu przedstawionego na rysunku? (ryc.1)

- Heroes of Might and Magic III
- Gothic
- WarCraft III
- Heroes of Might and Magic V
- Żadna z powyższych

2. Z jakiej gry pochodzi fragment terenu, który widzimy na poniższym rysunku? (ryc.2)

- Disciples II
- Etherlords II
- Empire Earth II
- Heroes of Might and Magic II
- Heroes of Might and Magic IV

3. Na rysunku przedstawiłem fragment loga pewnej gry. Jakiej? (ryc.3)

- Tribes: Zemsta
- Silent Hill 4
- Alone in the Dark
- Battle Realms
- The Sims

Mówisz masz. :> Warianty się na szybko wymyśliło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poszły... :) Nie wiedziałem, że kiedykolwiek to powiem, ale pytania Domka podobały mi się do tej pory najbardziej ;P Wbrew pozorom nie takie trudne (a tak się biedaczek starał), trzeba mieć trochę cierpliwości i szczęścia w poszukiwaniach i nic więcej. Pierwsze- najprostsze (na 100% mam- znalazłem to zdjęcie), drugie- hmm... najcięższe, ale w końcu, "to czego nie ma w google, nie istnieje" więc da się odnaleźć, a trzecie- jeżeli to nie podpucha, to bez szukania można stwierdzić, bo wiąże się z którymś z pytań z poprzednich dni (żeby nie było- nie mówię które ;) )
Ciekawe, kto zrobi pytania na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pytanie z TV simpsonow mnie zmylilo.. Myslalam ze to chodzi o to co mieli z powykrecanymi antenkami a o zrzadzenie losu (albo podstepnosc ukladajacego pytanie :P ) taki sam odnalazlam na screenie z Sasiadow z piekla ;< chlip.. jakos nigdy nie mam szczescia w konkursach ;P (moze za to bede miec w milosci :D :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:03, Cieniek napisał:

No i poszły... :) Nie wiedziałem, że kiedykolwiek to powiem, ale pytania Domka podobały mi
się do tej pory najbardziej ;P


Dobra dobra, dodatkowych punktów i tak nie dostaniesz. :P
A i żeby nie było - z dzisiejszej trójki jedno pytanie jest Chamba (nie napiszę które, może zapytamy o to w kolejnym dniu ;))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:36, Domek napisał:

A i żeby nie było - z dzisiejszej trójki jedno pytanie jest Chamba (nie napiszę które, może
zapytamy o to w kolejnym dniu ;))).


Niech zgadne - drugie - bo gdzie Chamb nie moze tam babe posle jak mawia stare przyslowie :D

swoja droga to jedyne co strzelalem (w zasadzie znalazlem zony 3 pozostalych gosci wiec jakies szanse mam), ale dam sobie reke obciac ze gdzies babke juz widzialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania sa jak dotad w stylu "o czym snil pracownik CDP?" ;] i zdecydowana wiekszosc ludzi strzela. Zbey bylo smieszniej nie wygra ten, ktory duzo gra i wie o nich to i owo tylk oten, ktory szybciej przekopie net. Konkurs by Google? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:12, ddd-d2 napisał:

1.b) 2.c) 3.b)
Co wygrałem? :D

Piękną karteczkę z napisem... Spróbuj ponownie. :P Mam nadzieje, że Domek to z tymi zabawkami to żartował. Prawda? Powiedzcie, że żartował, bo jak nie to się pobawie w Chybił/Trafił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pytania to prościzna! ;) Oby więcej takich. Można było na nie spokojnie (i co najważniejsze poprawnie) odpowiedzieć z palcem w d... dziurce od nosa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj strzelałem i zdobyłem zero punktów. Nie mam szczęścia do strzałów. Strzelając nie trafiłem (chyba) jeszcze nic ;p. Teraz mam 4/18.

Z dzisiejszych pytań na pierwsze i trzecie odpowiedziałem na 100% dobrze, bo znalazłem te zdjęcia, z których pochodzą obrazki z konkursu. Przy drugim pytaniu nie chciało mi się już tego szukać, więc strzeliłem (i pewnie nie trafiłem ;p) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co CDP kiedy dacie indiwidualną punktacje użytkowników? w jakim menu w "moje konto" bo juz mi sie myli to liczenie powoli :/ i przynajmniej nie bede musial zapisywać codziennie co zaznaczyłem poprzedniego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pytania są przynajmniej z 10x trudniejsze niz pytania które kiedyś były w konkursie w którym nagrodą byłó współpraca z pismem w PSX Extreme.Tam to na większość pytań od razu znałem odpowiedź,a tu pozostałó mi tylko strzelać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 01:11, Szokis napisał:

Te pytania są przynajmniej z 10x trudniejsze niz pytania które kiedyś były w konkursie w którym
nagrodą byłó współpraca z pismem w PSX Extreme.Tam to na większość pytań od razu znałem odpowiedź,a
tu pozostałó mi tylko strzelać ^^


No ja bym się mógł z tobą kłucić :) Który byłeś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:48, Domek napisał:

> Ciekawe kiedy będą pytania typu: Jaką grę stworzył Pan, którego zabawkę z dzieciństwa
widzicie
> na zdjęciu.

Dobre! Dzięki za sugestię. :>


:P

Mogę jeszcze sporo takich, a nawet lepszych pytań wymyślić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować