Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień siódmy

143 postów w tym temacie

Bobo przecież nie wpisywałem w google "zdjęcie do pytania nr.2" :) Ostatecznie zdjęcia znalazłem przez google ale wczęśniej troche wikipedii angielskiej, troche google i z zegarkiem w ręku 30 minut mi to zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja juz tez znalazlem odpowiedzi, ale... google jest tragiczne. Ja mu pisze cos, po angielsku, konkretnie, a ten nic... dopiero po powchodzeniu na oficjalne (tzn. nie do konca oficjalne, tylko raczej oficjalne fanowskie) strony znalazlem zdjecia, ktorych szukalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:32, Elwro napisał:

MobyGames to tez kopalnia wiedzy...

Racja,
gdy szukam odpowiedzi na pytania, bardzo czesto tam trawiam.

Teraz zastanawiam się jak znaleść odpowiedz na pytanie nr. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odpowiedzi na wszystkie pytania szukam w serwisie Gry-Online... prawdziwa skarbnica widzy !!! Konsole, PC, przenośne konsole... wszystko tam jest... wszystko i pudełka z gier.. więc loga to spokojna zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:08, Adham napisał:

A ja odp. na 2. znalazłem za pomocą


Bardzo proszę o powstrzymanie się od podpowiadania na forum. Nie tylko umniejsza to Wasze szanse na zwycięstwo, ale jest też zwyczajnie nieładne i nie fair. Utrzymajmy ten konkurs w atmosferze fajnej zabawy i nie psujmy jej innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda wczorajsza odpowiedz zla xP.

Myslalem ze dobrze mam ostatnie pytanie (z Homerem Simpsonem) wiedzialem ze to o niego chodzi, a jedyna gra w ktorej taki telewizor mogl byc...Myslalem ze chodzi o Sasiadow z Piekła Rodem ;/.

Dzisiejsze pytania? Dosc trudne...Ale chyba jedna mam dobrze (pierwsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:10, Bobo napisał:

EDIT: Bez takich proszę! - Domek


Ja tylko cytowalem :P Bo tez uznalem to za podpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poddaje się z tym 2 pytniem... szukam i szukam obejrzałem juz miliony zdjęć różnych ludzi z firm które tworzyły te gry i nic nie znalazłem :/ trudno w tym drugim bede strzelał. 1 i 3 znalazlem dokladnie te same zdjecia. mam już 10/18 + 2 z dziś czyli jutro bede miał 12/21 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 17:03, Bobo napisał:

Ja tylko cytowalem :P Bo tez uznalem to za podpowiedz...


Rozumiem, że cytowałeś, ale cytat trzeba było wyciąć tak czy inaczej. W innym wypadku wycinanie oryginalnej wypowiedzi nie miałoby sensu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a je we wszystkie strzelam xD Chciaż najchętniej zabiłbym Domka (albo Chamba., ale wtedy była chyba jego kolej ;)) za to "przekręcanie" obrazków kilka dni temu, tak bym tego coldfear''a zgadł, a tak popatrzyłem, myślę że nie to i strzeliłem w co innego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 17:27, dark master napisał:

a je we wszystkie strzelam xD Chciaż najchętniej zabiłbym Domka (albo Chamba., ale wtedy była
chyba jego kolej ;)) za to "przekręcanie" obrazków kilka dni temu, tak bym tego coldfear''a
zgadł, a tak popatrzyłem, myślę że nie to i strzeliłem w co innego xD

E tam, własnie to był ciekawy trik ze strony CDP - trzeba mieć sokoli wzrok i tyle ;) A z cold fearem to akurat wiedziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować