Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień siódmy

143 postów w tym temacie

Kukowskij, bardzo ciekawe pytania. Zgłaszam postulat obniżenia poziomu trudności o minimum dwa stopnie. Wówczas będzie można zamieścić pytania Towarzysza K..

To może pytanie ode mnie:

W której grze osiągniemy najwyższą średnią ilość klatek na sekundę z użyciem Radeona 9600 XT, procesora Intel Pentium IV 3 GHz z HT podkręconego do maksimum, za to z chłodzeniem wodnym:

a) Eye of Beholder;
b) Eye of Beholder II;
c) Eye of Beholder III;
d) Betrayal at Krondor;
e) ADOM.

Odpowiedzi prosimy nie nadsyłać na adres e-mail: ZulerniaWujaJana@neverending.story.com.pl. Życzymy miłej zabawy, do wygrania Talon Na Balon z Biedronki w Karpaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przeciek do dnia ósmego !!!!

Który z głównych projektantów gier miał ochotę na Jeniffer Lopez ? Czy pracował on przy grze:
1) Doom3
2 Quake4
3) Half-Life2
4) Żadnej z powyższych
??
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dzisiaj pytania będą koło 23 :P Muszę już narazie kończyć kompa i zniszxzyłbym ten skrypt, gdyby podczas mojej nieobecności wstawił te pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie strzelałem:D

Na niektóre wczesniej znałem odpowiedzi ale te są juz naprawde ostro przesadzone ja nawet nie wiem jak wyglądal programista a co dopiero jak wygląda jego dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 16:37, Maker3 napisał:

W dniu, w którym wygrałeś nagrodę dnia
to jak szybko po upublicznienu pytań odpowiedziałeś na nie?


nie liczylem ale chyba mniej niz 8-10min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma pytań? Chwała ci o WIelki Skrypcie, że na mnie zaczekałeś :P

PS natanadler - plz przestań mnie męczyć na GG o odpowiedzi, dobrze? Może napisanie tego na forum przemówi ci wreszcie do rozumu. Bo kiedyś się zdenerwuje i podam ci złe odpowiedzi (tak jak raz to zrobiłem :P) [przepraszam za offtop, ale on jest naprawdę uparty :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:00, Lamb3rt napisał:

Jeszcze nie ma pytań? Chwała ci o WIelki Skrypcie, że na mnie zaczekałeś :P

PS natanadler - plz przestań mnie męczyć na GG o odpowiedzi, dobrze? Może napisanie tego na
forum przemówi ci wreszcie do rozumu. Bo kiedyś się zdenerwuje i podam ci złe odpowiedzi (tak
jak raz to zrobiłem :P) [przepraszam za offtop, ale on jest naprawdę uparty :)]


Sory ale o co ci chodzi?? Bo nie wiem?? nawet do ciebie na GG nigdy nie pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma nie być , CDP ma czas do godziny 23:59 więc.
Mam nadzieje że pytania będą , bo w każdej chwili mogą mi zabrać prąd , tak jak ostanio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:15, natanadler napisał:

> Jeszcze nie ma pytań? Chwała ci o WIelki Skrypcie, że na mnie zaczekałeś :P
>
> PS natanadler - plz przestań mnie męczyć na GG o odpowiedzi, dobrze? Może napisanie tego
na
> forum przemówi ci wreszcie do rozumu. Bo kiedyś się zdenerwuje i podam ci złe odpowiedzi
(tak
> jak raz to zrobiłem :P) [przepraszam za offtop, ale on jest naprawdę uparty :)]

Sory ale o co ci chodzi?? Bo nie wiem?? nawet do ciebie na GG nigdy nie pisałem



Nie udawaj ze nie pisałeś :] Podszywałeś się pod moim nickiem :] Do mnie tez pisałeś wtedy co wygrałeś, co to za gra na tym screenie z bałwanem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:16, olki77 napisał:

Dlaczego ma nie być , CDP ma czas do godziny 23:59 więc.
Mam nadzieje że pytania będą , bo w każdej chwili mogą mi zabrać prąd , tak jak ostanio:P

Nie mogą dać o 23:59, bo nawet nikt by nie odpowiedział. W minutę to ja nie zdążył bym się zastanowić gdzie poszukać odpowiedzi na jedno pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób siedzi na forum o późnych godzinach.
A odpowiedzi moźna dawać dopuki nie dadzą natępnych
Ja ostanio odpowiadałem na pytania wczorajsze , następnego dnia , czyli można.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam natanadler. Ktoś pod twoim nickiem spamował mi GG prośbami o podanie odpwiedzi. Trochę się popytałem znajomych z forum i powiedzieli, że to Twój numer GG. Widzocznie ktos się pod Ciebie podszywa. Jeszcze raz bardzo przepraszam :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować