Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2007 o 19:33, lewak napisał:

Ja wolałbym, żeby gra wychodziła na tylko jedną platformę (na PC oczywiście), i była bardziej
,,dopieszczona''''. ;)


No a bądźmy szczerzy kto tego nie chce??No ale ja mam nadzieję że będzie dobrze poczekamy,zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:34, Gall historyk napisał:


> Ja wolałbym, żeby gra wychodziła na tylko jedną platformę (na PC oczywiście), i była bardziej

> ,,dopieszczona''''. ;)

No a bądźmy szczerzy kto tego nie chce??No ale ja mam nadzieję że będzie dobrze poczekamy,zobaczymy:)


Pewnie PC będzie zwykłą konwersją X-a. Ale jak wersja xboxowa będzie dobra, to nie będę płakał. Przynajmniej podłączę pada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:36, lewak napisał:

Pewnie PC będzie zwykłą konwersją X-a. Ale jak wersja xboxowa będzie dobra, to nie będę płakał.
Przynajmniej podłączę pada. ;)


Pewnie nie... Zauważ, że właśnie dlatego premiera na PC jest przesunięta względem tej na X360 i PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:37, syriusz.b napisał:

> Pewnie PC będzie zwykłą konwersją X-a. Ale jak wersja xboxowa będzie dobra, to nie będę
płakał.
> Przynajmniej podłączę pada. ;)

Pewnie nie... Zauważ, że właśnie dlatego premiera na PC jest przesunięta względem tej na X360
i PS3...


Ja myślę, że dopracowują DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm raz że premierę specjalnie przesuneli by dopieścić wersję PC,a dwa że może(to jest moje marzenie:) ) zrobią tak jak z Ghost Reconem 2 czyli wersja PC miała kilka dodatkowych etapów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:39, lewak napisał:

Ja myślę, że dopracowują DX10.


Z tego, co się orientuję to gra nie będzie obsługiwać DX10... A dodatkowy czas jest na dopasowanie sterowania, a nie graficzne bajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:46, syriusz.b napisał:

> Ja myślę, że dopracowują DX10.

Z tego, co się orientuję to gra nie będzie obsługiwać DX10... A dodatkowy czas jest na dopasowanie
sterowania, a nie graficzne bajery


A ja słyszałem, że będzie DX10. A sterowanie będzie pewnie podobne do tego z PoP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:47, lewak napisał:

> > Ja myślę, że dopracowują DX10.
>
> Z tego, co się orientuję to gra nie będzie obsługiwać DX10... A dodatkowy czas jest na
dopasowanie
> sterowania, a nie graficzne bajery

A ja słyszałem, że będzie DX10. A sterowanie będzie pewnie podobne do tego z PoP. :)


od początku mówiło się tylko o DX9 jeśli było info o 10 to proszę o link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:52, syriusz.b napisał:

od początku mówiło się tylko o DX9 jeśli było info o 10 to proszę o link...


O DX 10 słyszałem na tym forum - jak sieję jakieś bajdy, to przepraszam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:47, lewak napisał:

A ja słyszałem, że będzie DX10. A sterowanie będzie pewnie podobne do tego z PoP. :)

Oj, nie sądzę... W Prince of Persia do komfortowej gry potrzebowaliśmy raptem dwóch/trzech przycisków (plus WSAD na sterowanie), tutaj kontrola nad bohaterem ma być bardziej skomplikowana - oddzielnie wprawiamy w akcję prawą, lewą rękę, nogi, a nawet głowę. Na padzie z pewnością może to być wygodne - klawisze nie są rozłożone po płaszczyźnie i nie jest ich aż tak dużo. Twórcy starają się teraz by gracze nie musieli łamać sobie palców podczas gry.
Jeśli chodzi o DX10, też nic o tym nie słyszałem... Racja, to zaczyna być jakiś trend, ale nie wszystkie gry muszą od razu go wykorzystywać (zwłaszcza, że kartę obsługującą "dziesiątkę" jest jeszcze niewielu - a Ubi, jak zapewne każdemu wydawcy, zależy na sprzedaży gry, nVidia już im tak nie płaci jak kiedyś :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w Gears of War dobrze poszło ze sterowaniem na PC, a jeszcze przy żadnej grze Ubi nie miałem trudności z poruszaniem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:09, Qba777 napisał:

Assassin''s Creed - wersja PC przesunięta

Wiadomo to od kilku(nastu?) dni :P.

Dnia 24.09.2007 o 19:09, Qba777 napisał:

Idziemy pod Ubi ?

NEVER! Niech robią co do nich należy w spokoju, bez nacisku fanów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:09, Qba777 napisał:

Assassin''s Creed - wersja PC przesunięta

http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=3825

Idziemy pod Ubi ?


Sądzę, że to dobrze, bo ostatnia prezentacja była tragiczna. Lewitujące ciała, problemy z fizyką czy tak głośno zapowiadana symulacja tłumu, która olewała gracza cokolwiek nie robił to tylko parę błędów (nie licząc tragicznej optymalizacji), jakie ostatnio wyszły na jaw. Mam nadzieje, że najważniejsze problemy poprawia. Niechciał bym żeby zmarnowali tak świetnie zapowiadającą się grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe nie nie... Dostaniemy coś prosto z konsoli nie ma się co łudzić. Przedłużenie jest z powodu... hmm no właśnie nic nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:43, Qba777 napisał:

NIe nie nie... Dostaniemy coś prosto z konsoli nie ma się co łudzić. Przedłużenie jest z powodu...
hmm no właśnie nic nie przychodzi mi do głowy.


Pewnie jakaś umowa stanowi, że wersja PC nie może ukazać się wcześniej jak ileś tam miesięcy po konsolowych, tak bywa dość często (choćby w przypadku GTA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, i przez te 4 miesiące będziemy musieli znosić te wszystkie spoilery i wrażenia z gry od konsolowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować