Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Ranne ptaszki dla tych co nie lubią długo spać

79 postów w tym temacie

ja wsatłem o 8.08... drugi dzien co tak wczesnie wstaełm.. ale musze sie przyzwyczajac bo do szkoły musze o 6 wstawac... to mi sie nie podoba..ja chce jeszcze wakacje........!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 08:26, Lamb3rt napisał:

> ja dziś wstałem o 7 bo otwierają koloektyw o 12 . Nie mogę się po prostu doczekać tego
otwarcia
> !!!. A dziś już 1 wrzesnia :((

DZIĘKI CI [wstawić imię tego co to nie kazał nam dziś iść do szkołu] :) Nie mogę sie poza tym
doczekać kolektywu :)

ten kto nie kazal dzis isć do szkoły to po części giertych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie czekają cztery najgorsze dni których nie cierpie wstać o czwartej rano to porażka:( Pozdrawiam tych którzy wstają później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

precz z giertychem... ja chce isc do szkoły po feraich... albo jak juz isc teraz to to byłgł wstac conawyzej o 8.. i wrócic przed 3 do domu... i moge chodizc do szkoły wtedy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dziesięć minut autobus, a potem jeszcze pół godziny do pociągu, potem znowu autobus, potem dom (szybki prysznic), potem znów autobus, a potem (final destination) praca .... oj nie prędko dam się po raz kolejny namówić na nocne tourne po barach w innym mieście (eh trza się powoli zbierać ;) pozdrowienia dla wszystkich rannych ptaszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie przeszkadza wstawanie przed 6 rano, bo tak lubię w czasie roku szkolnego. Chociaż dopiero o 8:50 zaczynają się lekcje to ja wolę wszystko robić wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 07:37, Avalon67 napisał:

Nic mi nie przeszkadza wstawanie przed 6 rano, bo tak lubię w czasie roku szkolnego. Chociaż
dopiero o 8:50 zaczynają się lekcje to ja wolę wszystko robić wcześniej :)

Wstawanie o 6 rano jest prawie tak piękne jak spanie do połódnia :D Spanie to jedno z moich Hobby choć żadko mi się zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to z miłą chęcią bym sobie smacznie pospał. Wiem wiem jest godz. 11:02 ale cóż to za godzina skoro o 7 wróciło się z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bueee... a ja dzisiaj mam niestety do szkoły. Co prawda obchodzimy dzień nauczyciela, więc wczoraj specjalnie się nie uczyłem i wstałem rano jeszcze rozegrać partyjkę przed pójściem do szkółki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wrescie jestem chory :) , nikogo w domu i przed kompem. I spr z biologi mnie ominie :0. A czy ktos wie czy cd projekt wyda edycję koloekcjonerską Medeival II Total War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować