Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Ranne ptaszki dla tych co nie lubią długo spać

79 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 10:19, MonkOfWar napisał:

> Ja najbardziej lubię grać rano bo jak mówi przysłowie Kto rano wstaje temu pan bóg daje


Znaczy... grasz w CSa, a Pan Bóg kule nosi, co? ;)

Ja lubię się dobrze wyspać, ale zdarza mi się, że gdy mam możliwość-siadam przed kompem. Nie
ma za specjalnych rewelacji, GaduGadu nie jest oblężone, na Forum za wiele się nie dzieje...
A ostatnio ogólnie mało gram w cokolwiek.


aktualnie jestem tylko skazany na forum i na dema gier sciagniętych z neta bo mi się spieprzył czytniki płyt .
tak po za tym to gram w strzlanki przez neti i pan bóg kule nosi ( ale niekoniecznie cs-a )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:48, Delis napisał:

dzienks, dzienks ;D dzisiaj od forumowiczów mam nawał życzeń urodzinowych ;]

I ode mnie przyjmij życznia najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:42, HumanGhost napisał:

Jak byłem dzieckiem to raczej starałem sie spać jak najdlużej i prasa mnie nie interesowała.


To też zależy jaki wiek dla kogo jest, albo już nie jest dziecięcy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx... A jeszcze muszę powiedzieć, że tylko raz zdarzyło mi się wstać o 13... chyba, że mówimy o popołudniowym spaniu ;D bo jak tak, to ja czasem o 17 wstaje, jak sie po szkole kimnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły w wakacje wstaję ok. 13 :). Ale powoli przestawiam się na czas szkolny czyli ok. 9:00 :(
PS. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Delis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej trwaj te wakacje, tym krócej śpię. Na początku spałem do 10.30-11, a teraz do 8-9. Za dużo było już tego wypoczynku. Kiedyś w 4 klasie technikum wstawałem codziennie o 5.20, bo miałem do szkoły na 6.40 - tzw. "zerówka". I do tego się przywzwyczaiłem. A potem przyjeżdżałem na 8.20, bo po co było przyjeżdżać na 2 pierwsze lekcje :D ( wy chodźcie na wszyskie lekcje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi się wydaje, że w wokresie wakacyjnym ranne ptaszki to wszyscy wstający przed godziną 12 więc się załapiesz:) No ale już od września próg czasowy zmniejsza się do godziny 8 no max 9:D Więc będziesz musiał się zwlekać wcześniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdy prze nigdy nie wastej wczesnie z własnej woli... jak wstaje kiedy chce to wstaje o 13 a jak wstaje bo musze do szkoły albo ide na siłke do o 7 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wstaję to albo w południe albo o 7 rano, ale częściej występuje to drugie. Gdy się budzę ruszam do telewizora i czasami w coś pogram na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie jak wy tak mozecie :/ Jest juz temat o nocnych markach gdzie w cholere pisze sie glupoty nie z tej ziemi to teraz pora na nastepny ? czy to nie bez sensu ? Teraz kolejnym tematem bedzie :

Popoludniowe ptaszki - dla tych co lubie dobrze zjesc
Wieczorowe pogawędki - czyli o ktorej jesz sniadanie
Nocne Zmazy - Podziel sie wrazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek: popieram, popieram.
Temat do śmietnika wg mnie, oczywiscie to moja osobista opinia wiec nie musicie sie nie sugerowac.
Nie widze juz powodu aby nie powstal temat teraz w w ktorym można porozmawiac po polodniu, po obiedzie i przed.
Nocne marki, jesli uwazacie ze wstawanie rano (10 to jest "tak wczesnie rano"?) jest równie fascynujace jak siedzenie do 5-6 rano to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protestuję! Temat sugeruje, że nie-ranne ptaszki śpią długo. Długość snu należy liczyć jako różnicę pomiędzy godziną obudzenia i zaśnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować