Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 bez usługi sieciowej

50 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2005 o 10:48, D2T napisał:

Co do samej liczby to akurat Sony ma minimalnie (ok 10-15%) więcej graczy online niż Microsoft.
Jeśli wezmiesz jednak pod uwagę że w wypadku MS usługa ta jest jest płatna kilkadziesiąt USD a rok a na
każdego Xboxa przypadają 4 konsole PS2, to wynik jest dla Sony marniutki.

zauwaz ze ps2 nie mialo od poczatku kart sieciowych. pojawily sie pozniej jako opcja. nic wiec dziwnego ze nie kazdy uzytkownik z tego kozysta. pozatym czas wejscia ps2 na rynek to raczej nie byl jeszcze czas konsolowego grania online. onlineowe rozgrywki na duza skale dla konsol zaczely pojawiac sie stosunkowo niedawno.

Dnia 05.11.2005 o 10:48, D2T napisał:

coz 3/4 graczy pc na calym globie gra przez internet i jakoso czerpie z tego przyjemnosc. ty piszesz na tym
forum w anonimowej spolecznosci i zakladam ze tez jakas przyjemnosc czy cel w tym masz (na zlosc sobie tego nie robisz przeciez
:). tak, ze zcentralixowana usluga do wspolnego grania, czatowania, wymieniania sie roznymi rzeczami jest wg mnie jak najbardziej
na miejscu.


chodzilo mi bardziej o to ze na konsoli dominuja gry troche innego rodzaju. sa to gry typowo jednoosobowe, albo, jesli juz wieloosobowe to czesto wieloosobowosc ogranicza sie do np. 2 osob. niewiem czy miales kiedys przyjemnosc toczyc zazarte boje w jakies mordobicie z kolega siedzacym zaraz obok - to zupelnie cos innego.
intencje odwiedzania takiego forum sa moimi intensjami i niech takimi pozostana.

Dnia 05.11.2005 o 10:48, D2T napisał:

ze wzgledu na wieksze koszty.
wrecz przeciwnie. live daje developerom nieprawdopodobne mozliwosci a dla gracza zachodu
wysuplanie tych kilku dolcow w skali miesiaca to zaden problem. za pojedyncze gry online placa kilkanascie usd / miech,
wiec placenie kilka dolcow za mozliwosc gry w prawie wszystkie tytuly po sieci to duzy plus. szczegolnie gdy usluga jest
tak rozbudowana jak w wypadku X360.

mozliwosci daje, ale powoduje jednoczesnie ograniczenia, bo wszystko musi byc wpasowane w schemat zaprojektowany odgornie - wszystko ma swoje dobre i zle strony. tak wszyscy bluzgaja na ms ze monopolizuje rynek, a jak zmonopolizowal uslugi gry online to juz nikomu nie przeszkadza. dziwne.
wyobraz sobnie, ze nie grasz caly czas online. chcesz tylko sobie czasem zajrzec do sieci. wtedy taka platna usluga stanowi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

penny jak to nie bylo konsolowego grania online ?? :-] . Zanim ps2 lazlo an rynek do na deck ucieszyli sie grami online :-]. ,a xbox 1 wprowadzil to na stale :P . Soy jak zawsze w tyle z takimi nowinkami . Sony ma wprawe w jednym i w tym prozduje to w marketingowym belkocie i mydleniu oczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, problem jest... spory, ja bym poczekal z osadem, do momentu, kiedy naprawde oba systemy dla nextgenow beda sprawne, wtedy zobaczymy kto popelnij wiecej bledow, Sony np. ze swiom roziazaniem gier onlina w przypadku ps2 narobilo wiele bledow, np. ja kupilem konsolke z wbudowanym NetworkAdapterem, i kiedy zarejstrowalem sie na PlayStation.com wyslali do mnie pewne plytki,mialo to byc: plytka z demami(moglo jej nie byc) i NetworkAcces Disc(potrzebny do grania onlina. Jednak niestety, zamiast NAdisca otrzymalem jego tekturowa imitacje, z informacja, ze w miom kraju nie ma aktualnie severow do grania, wiec wysla mi ten dysk jak tak serveri otworza (wszyscy chyba wiedza ze Sony takich planow dla PS2 nie ma), Sony Polska, oczywiscie umywa rece od sprawy(nie interesuje ich to, ze na pudelku jest oznaczenie, ze produkt ma mozliwosc grania online) zapomnial bym ,ze taka sytlacja ma miejsce w polsce, a czy w innych ktajach "trzeciego" swiata tez, to ja juz nie wiem. Naszczescie tak plyte mozna zakupic na allegro:), jednak tutaj wielki minus dla Sony. Licze, ze sie poprawia, i wszystko bedzie dzialalo sprawniej w nowej generacji konsol:), Ja kibicuje Sony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 12:33, Mr_Hyde napisał:

penny jak to nie bylo konsolowego grania online ?? :-] . Zanim ps2 lazlo an rynek do na deck ucieszyli sie grami online
:-]. ,a xbox 1 wprowadzil to na stale :P . Soy jak zawsze w tyle z takimi nowinkami . Sony ma wprawe w jednym i w tym prozduje
to w marketingowym belkocie i mydleniu oczu :D


sorry hyde, ale ni cholery nie rozumiem tego zdania: "Zanim ps2 lazlo an rynek do na deck ucieszyli sie grami online"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 17:25, Domek napisał:

Przypominają mi się dawne czasy... wtedy wiedzialeś kto przyjaciel, a kto
wróg - "Atarowca wal z gumowca"! I takie tam. A teraz? Teraz wszyscy mają PeCety i po zabawie.

:D

E tam, zabawa trwa caly czas :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 17:44, penny napisał:

sorry hyde, ale ni cholery nie rozumiem tego zdania:
"Zanim ps2 lazlo an rynek do na deck ucieszyli sie grami online"


Ani chybi chodzi o to, juz tlumacze :D :

Zanim PS2 wlazlo na rynek to na DeCeku juz cieszyli sie grami online.

Co samo w sobie faktycznie jest prawda. Q3Arena sie pogrywalo. Stare dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

penny sorka za tego psota ale tak szybko walilem w klawiere i nawet nei sprawdzilem tego co sie wstukalo :D . Ale Blizzard Beast dobrze to przetlumaczyl :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować