Zaloguj się, aby obserwować  
Konradhinio

MuOnline

369 postów w tym temacie

Witam mam pewien problem z MU, a mianowicie gdy próbuje się zalogowac na serwer to wyskakuje mi taki oto komunikat:"your individual subscription time is over" czy mogłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? gram od niedawna, na oficjalnym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh MU, miłe wspomnienia z tej gry mam :) ostatni raz grałem z 2 lata temu na v0.99 kiedy wprowadzili Dark Lorda :), pierwszy raz grałem, hmmm w 2003 roku na globalu v0.94 były wtedy tylko 3 kainy, do diziś pamiętam wypady na dungeon, jak tzreba było zbierać ekipe żeby dojść na pieszo do dunegoen 2 a już nie wspomne o dungeon 3 :), pół roku i wprowadzili 0.95 i doszeł MG i lost tower :P. przez 3 miesiące dobiłem 7x lvl i zwyczajnie mi się znudziło.. ale co moge powiedzieć gra fajna, ale też szybko się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: gram na pewnym serwerze i nie moge zmienic rozdzielczosci (chociaz ze w launherze mam ustawione 1280x1024 to gra jwst w rozdzielczosci 640x480)... Co mam robic?? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 15:33, piero92 napisał:

Mam problem: gram na pewnym serwerze i nie moge zmienic rozdzielczosci (chociaz ze w launherze
mam ustawione 1280x1024 to gra jwst w rozdzielczosci 640x480)... Co mam robic?? Pomocy


Hmm...a zrobiłeś wpisy rejestru ?? Jeśli nie to wejdź do folderu z grą i tam są cztery (podajże) wpisy rejestru...zrób 1280x1024 i później w launcherze 1280x1024 i tyle :)

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:54, Cesarro napisał:

Piero a na jakim serwie grasz ?? Bo ja na psychicu i dark starsie :)

A wież że Psychic-Doom ma wirusa na wersji 97D?. Bo jak nie to już wiesz o demnie ;). I poza tym Psychic-Doom to lipny server wole Polskie prywatne servery Muonline z stronki bezpiecznej www.mu.xp.pl tam jest ich ponad 1000 tych prywatnych serverów ;). Z najnowszymi wersjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 17:05, Harpagan napisał:

A wież że Psychic-Doom ma wirusa na wersji 97D?. Bo jak nie to już wiesz o demnie ;). I poza
tym Psychic-Doom to lipny server wole Polskie prywatne servery Muonline z stronki bezpiecznej
www.mu.xp.pl tam jest ich ponad 1000 tych prywatnych serverów ;). Z najnowszymi wersjami ;)



dLATEGO gram teraz na darkstarsie (polski serwer) i wiem o tym wirusie


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:54, Cesarro napisał:

Piero a na jakim serwie grasz ?? Bo ja na psychicu i dark starsie :)


Gram na kamikazemu
PS problem już dawno rozwiązałem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 17:17, piero92 napisał:

Gram na kamikazemu
PS problem już dawno rozwiązałem sam



Hmm ?? Nieznam serwa, polski jakiś ?

PS. starałem się tylko pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 17:53, Cesarro napisał:

No nie gryzą ale ja nawet niewiedziałem o takim serwerze a nazwy serwa nie będe zgadywał :)

Przecież napisał:Gram na kamikazemu, więc w czym problem?? A transfer klienta jest tak żałosny - mam Neo 512 i download ok. 60kB/s, a przy tym kliencie 20 kB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 17:57, Damian14BO napisał:

Przecież napisał:Gram na kamikazemu, więc w czym problem?? A transfer klienta jest tak
żałosny - mam Neo 512 i download ok. 60kB/s, a przy tym kliencie 20 kB/s.



No dobra ale chyba niezaszkodzi zapytać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o tej grze i to chyba mmorpg moze bym w nia pogral jesli jest za darmo dajcie jakiegos linka do downloada i dajcie pare screenow dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować