Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień dziewiąty

86 postów w tym temacie

super wczoraj zgarnołem 2 pkt :P nawet proste te dzisiejsze pytania ale przekopię cały net żeby mieć 100% pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:17, lis899 napisał:

No nie weim, czy wysłałeś pierwszy, ja wyslałem jak ledwo pojawił sie news, i myśle że są dobre,
mam nadzieje:)


Ja posłałem minute po newsie, a i miałem średnią wiedzę na temat dwóch pierwszych pytań - LOSIE - POMÓŹ MI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcoraj dwa punkty... Z dawn of war i ŚPZ strzeliłem fartem, pierwszy obrazek dla mnie pocodził z Helikoptera w Ogniu... Będę miał 2 punkty, będę miał 2 punkty... Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz 3 na 3. A już miałem zrezygnować z tej zabawy, w końcu żeby zająć jedno z pierwszych trzydziestu miejsc trzeba pewnie conajmniej średnio 2/3 we wszystkich zestawach mieć, jak nie lepiej. Ponadto w większość z gier, których dotyczą pytania nie grałem ;) Ale obiecałem sobie, że jak już się pojawi jakiś konkurs nie wymagający jedynie refleksu tudzież szczęścia to wezme w nim udział. Mam nadzieje, że podadzą dłuższą klasyfikacje punktową, tak ze sto pierwszych miejsc. Chciałbym wiedzieć jak wypadłem na tle innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować