Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

TECH SPECS PC VERSION - to są dość stare wymagania i raczej obecnie są niższe. A premiera ma być w sierpniu/wrześniu. Ze strony http://www.sacredwiki.org/

Minimum Specs planned:
* 1.6 GHz P4
* 512 MB Ram
* GForce 4 - Min. 128 MB
* DVD
* 4 GB HDD

Recommended:
* 2.4 GHz Conroe Duo / 3.6GHz P4D
* 2GB Ram
* GForce 7800GS
* DVD
* 12 GB HDD
* GFX 7900 series or better with 512 MB VRAM*, or equal AMD/ATI Card -- with 512 MB VRAM* maybe SLI/Crossfire
* PhysX Card
* Windows XP
* Vista compliant, additional features planned
* No cards with hyper, power, turbo memory sharing bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie super! ale nie sądze aby pobił Diablo III który był oficialnie zapowiedziany, tylko zastanawia mnie jedno bo widziałem na screenach że koleś miał ustawioną kamerę zza pleców postaci kto wie może będziemy mogli sterować postacią za pomocą klawiatury! gra jest super po screenach i filmikach do tych czas obejrzanych ocenił bym grę na 8+/10 szkoda że nie będzie mrocznego elfa glada i maga moje najlepsze klasy :( ale spewnością spodoba mi się Shadow Warrior Dark i Light!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim wyjdzie D3, to spokojnie zdążę przejść nowe Sacred kilka razy i jeszcze się znudzić. Sacred to wrzesień, a Diablo to bliżej nie określona przyszłość, a że to Blizzard... jeszcze długo poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem obrazek który pokazuje grywalne postacie mounty i nazwy postaci (niektóre w wersji dark i light) A moja ulubiona postać jak na razie to Shadow Warrior Light (i trochę Dark).Ale gra zapowiada się naprawdę dobrze! Na www.sacred2.com możecie zobaczyć postacie w trój wymiarze. Ja mam 1 gb ram 128 na karcie graficznej więc gra powinna mi pójść.

20080629122628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna nie mogę się jej doczekać! możecie odwiedzać mojego gramsajta tylko nie jest za dobrze wykonany ale jest o sacred 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem sobie strony internetowe z sacred 2 i patrze avatary to sobie ogłądam i zobaczyłem tam postacie i ich nazwy był między innymi Lich King Ogr itp. i uwaga! Balrog pokaże wam obrazek z balroga.

20080629220515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie przynajmniej w co grać w oczekiwaniu na Diablo 3 , Sacred 1 nawet mnie na trochę wciągnął , więc mam nadzieje że dwójka też mnie wciągnie ^^ Fajnie że robią też wersję na ps3 bo na moim kompie to by chyba na średnich ledwo zipał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 11:03, lszos napisał:

Będzie przynajmniej w co grać w oczekiwaniu na Diablo 3 , Sacred 1 nawet mnie na trochę
wciągnął , więc mam nadzieje że dwójka też mnie wciągnie ^^ Fajnie że robią też wersję
na ps3 bo na moim kompie to by chyba na średnich ledwo zipał .

to, że gra po raz pierwszy dostępna na konsole to nie jej jedyny plus - mnie osobiście bardzo podoba się możliwość gry online - nie ma to jak rywalizować przeciwko lub razem ze znajomymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na multiplayerze będzie napewno lepsza niż w jedynce nowe klasy/rasy i rozszerzyli liczbę osób a jednym serverze i nie będzie to 16 osób tylko 32 więc będzie się grało bardzo fajnie i mam nadzieję że dodadzą zwoje teleportów jak w Diablo II, kto wie może Sacred 2 pobiję Diablo III xD ale w to wątpię ponieważ Diablo chyba każdy zna trzecia część będzie im się również podobać ale słyszałem że D3 nie wszystkim się podoba bo D3 stracił swój mroczny świat a teraz przypomina World Of Warcraft. Ale mam nadzieję że Sacred 2 zostanie tak dobrą grą jak Sacred 1 czy Diablo II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby w Sacred 2 była wyrzyna barbarzyńców z diablo 2 jako easter egg :) I skoro gra jest na xbox 360 lub ps3 to prawdopodobne będzie sterowanie przy pomocy klawiatury, Widziałem filmik z youtube jak koleś grał shadow warriorem na arenie i to była walka na czas więc ciekawe co to może być? Oglądałem właśnie filmik w którym zobaczyłem prawdopodobnie nie Serafine tylko Serafina (link):
http://www.youtube.com/watch?v=iAUyQ8mygvs&feature=related
w 0:58 pokazana jest postać wyglądająca jak Serafin i to nie jest inna rasa/klasa ponieważ ma skrzydła takie jak Serafina Może tylko nosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna moze ktos dokladniejsza date premiery ?
slyszalem juz z kilku zrodel kiedy premiera ale kazda mowi cos innego...
wszystkie sa tylko zgodne z tym ze bedzie to w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące gry, a mianowicie czy będzie działać na tym sprzęcie:
Procesor 1,6 Amd Athlon XP 200+
756 Mb RAM
Ati Radeon 9200 SE 128 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować