Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2008 o 21:05, albert.jarema napisał:

Mam pytanie dotyczące gry, a mianowicie czy będzie działać na tym sprzęcie:
Procesor 1,6 Amd Athlon XP 200+
756 Mb RAM
Ati Radeon 9200 SE 128 MB



a skad niby ma ktos to wiedziec skoro gra jeszcze nie wyszla, zadaj to pytanie jak gra wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w bete? Jak tak to niech napisze jak wrażenia. I jeszcze jedno pytanie, bedzie edycja kolekcjonerska, bo jakoś nie moge znalesc o tym informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy zostanie ujawniona zawartosc edycji kolekcjonerskiej ?
jestem strasznie ciekaw co tam bedzie :)

moge wam zdradzic ze w kolekcjonerce zachodniej bedzie dolaczona plyta ktora podnosi bardzoooo wysoko jakosc grafiki w grze, jakies tatuaze zmywalne z jakimis znakami z gry :)

to tyle co wiem narazie na ten temat..

zaluje tylko ze plyty tej nie bedzie w podstawowej wersji gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, oj gierka będzie kusić :) i na pewno zawita w mojej kolekcji. Jeszcze bardziej mnie kusi zakup konsoli i zagrać sobie w S2 na 42" w pełnej krasie nie martwiąc się o wymagania i przy zimnym piwku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Collector Editon znajduja sie:

-Sacred 2 DVD Box
-CD - ktora umozliwia zainstalowanie dodatkowej wersji o wysokiej rozdzielczości tekstur. Zaprojektowane dla dość silnego komputera. MOZNA ale NIE TRZEBA tego instalowac.
-Spezialny "Ingame Item" ktory fajnie wyglada i podobno jest bardzo praktyczny ale nie przeszkadza balancing-owi
-2 Tatoo-Set
-Mape Ancarii (papierowa)
-CD z muzyka ( Soundtrack)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 14:22, Jared napisał:

W Collector Editon znajduja sie:

-Sacred 2 DVD Box
-CD - ktora umozliwia zainstalowanie dodatkowej wersji o wysokiej rozdzielczości tekstur.
Zaprojektowane dla dość silnego komputera. MOZNA ale NIE TRZEBA tego instalowac.
-Spezialny "Ingame Item" ktory fajnie wyglada i podobno jest bardzo praktyczny ale nie
przeszkadza balancing-owi
-2 Tatoo-Set
-Mape Ancarii (papierowa)
-CD z muzyka ( Soundtrack)


to jest wydanie zachodnie, ale jakie bedze u nas ??
z co to jest ten Item ??
jedyne co bym widzial jeszcze dodatkowo w podstawowej edycji to mapa :)
i obiecuje ze nie bede juz nigdy marudzal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie, czy wersje polska ukaze sie rownolegle z zachodnia ? bo niechcialym zeby ukazala sie w przyszlym roku bo tlumacze nie zdazyli czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:23, Sobieski1978 napisał:

Cenega odpowiedziała, publikując datę wydania na swojej stronie.

15 października :)

Troszkę więcej niż miesiąc, nie mogę się doczekać!



to masz stare dane bo premiera bezie 7 listopada, na wszystkie 3 platformy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NEWS Z GRY-ONLINE.PL

Przedwczoraj na oficjalnej stronie Sacred 2: Fallen Angel pojawiła się informacja dotycząca zabezpieczeń antypirackich w pecetowej wersji gry, na jakie zdecydowali się ludzie ze studia Ascaron Software. Choć na razie wykorzystanie systemu SecuROM, w takiej formie, jak tam opisano zostało potwierdzone jedynie na terenie Niemiec, to jednak najprawdopodobniej w pozostałych krajach pozostanie ono bez zmian.

Jedna kopia gry pozwala na instalację jedynie na dwóch różnych komputerach, jednak w każdej chwili możemy daną licencję cofnąć, co umożliwi nam przydzielenie jej do innego sprzętu. Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby powtórzeń tej procedury. Przy pierwszej instalacji wymagana jest aktywacja przez Internet, dopuszcza ona wymianę jednego podzespołu w naszym pececie bez konieczności jej wznowienia. Ekipa Ascaron wyszła z założenia, że teraz wiele osób posiada zarówno PC jak i laptopa, jednak nie grają jednocześnie na obydwu komputerach, dlatego też w danym momencie tylko jeden z nich może być zalogowany na multiplayerowym serwerze. Dwóch naraz możemy używać jedynie w trybie single-player i do zabawy w sieci lokalnej. W żadnym wypadku nie musimy przez cały czas trzymać płyty w napędzie. Sacred 2 możemy reinstalowac dowolną ilość razy na komputerze, do którego przypisana jest aktywna licencja.

W razie, gdyby system zabezpieczeń sprawiał jakieś problemy, możemy zadzwonić na specjalną infolinię i otrzymać pomoc. Najpierw jednak zostaniemy poproszeni o podanie kodu umieszczonego w instrukcji, który potwierdzi, że posiadamy oryginalną wersję gry. Serwery służące do aktywacji programu będą czynne przez kilka lat, natomiast z chwilą, gdy twórcy stwierdzą, że nie ma już konieczności utrzymywania ich wydany zostanie patch usuwający zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wedlug najnowszych informacji ktore podal meilowo pewnej osobie jeden z dyrektorow Ascaronu, premiera w Polsce ma sie odbyc 3 PAZDZIERNIKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:34, Jared napisał:

Ze strony Cenegi. Premiera 15 październik Oto link:
http://cenega.pl/katalog_gier.php?Gatunek=&Seria=&Platforma=1&Opcja=&Typ=zapo wiedzi&Lit=



wiem o tym, ale ktos dzisiaj skontaktowal sie z jednym z dyrektorow ascaronu i napisal ze mu cenega ma zamiar wydac dzien po premierze a niemczech, a tam premiera jest 02.10.08, podalbym linka ale nie wiem czy mi wolno a niechce degrada, jezeli dostane zgode moda, to podam link zebyscie zobaczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:02, stg.Olo napisał:

No i co zrobiles????Postraszyles Cenege i tyle,wycofali date premiery w polsce zostawiajac
sobie pazdziernik w calej rozciaglosci :)))))



wlasnie chyba z tego wzgledu ze ma byc premiera jak mowilem 3 a nie 15 pazdziernika :)
a usuneli wpis po meilu osoby odpowiedzialnej za oficjalna strobe sacred 2 oraz sacred 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascaron zawiadomil ze sacred 2 uzyskal status GOLD :) wiec mozemy sie tylko cieszyc, i sa coraz wieksze ze polska edycja wyjdzie 3 pazdziernika jak informowalem wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować