Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 07:24, Manix69 napisał:

Moje zamówienie na Gram.pl zmieniło status na: pakowane i przygotowywane do wysyłki.



to faktycznie szybko, Ci co zamowili w sklepie cenegi juz od dwoch dnia graja :D


przypominam ze od wczoraj jest juz patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam :) Jak dla kogoś, kto zebrał 206 lvl w internecie(po dłuuugim graniu), jest to gra naprawdę ważna:) Według mnie jest to najlepsza gra zaraz po Diablo, a dwójka może być jeszcze lepsza - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Was ale mnie strasznie często wywala na ekran, zaczyna mnie to wnerwiać i chyba odpuszczę do wydania polskiej łaty, w innych językach są już dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 09:02, kasar1 napisał:

nie wiem jak u Was ale mnie strasznie często wywala na ekran, zaczyna mnie to wnerwiać
i chyba odpuszczę do wydania polskiej łaty, w innych językach są już dwie.



jedna powazna juz wyszla zajmuje 470mb, link podany strone wczesniej, co do drugiej to nie patch tylko hotfix do zabawy w singlu w ogole nie potrzebny, chyba ze chcesz grac na multi to wtedy jest konieczny bo nie pograsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już ściągam ze strony Cenegi, chociaż idzie jak krew z nosa / 38kb/s / a mam łącze 10MB. a tak wogóle już zainstalowałeś ? przestaje wywalać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 09:05, Jagged napisał:

> nie wiem jak u Was ale mnie strasznie często wywala na ekran, zaczyna mnie to wnerwiać

> i chyba odpuszczę do wydania polskiej łaty, w innych językach są już dwie.


jedna powazna juz wyszla zajmuje 470mb, link podany strone wczesniej, co do drugiej to
nie patch tylko hotfix do zabawy w singlu w ogole nie potrzebny, chyba ze chcesz grac
na multi to wtedy jest konieczny bo nie pograsz :)


czekam na opowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 09:24, kasar1 napisał:

już ściągam ze strony Cenegi, chociaż idzie jak krew z nosa / 38kb/s / a mam łącze 10MB.
a tak wogóle już zainstalowałeś ? przestaje wywalać ?



mi sie w ogole nie wywalal, wiec nie narzekalem :) ale czekalem na patcha bo wprowadza kilka fajnych rzeczy np kolo 200 nowych unikatow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 09:48, natanadler napisał:

czekam na opowiedź



dolacz sie :) jesli bedzie cos wiadomo prosze dac znac jak najszybciej :)
w ogole nie mozna grac na hc bez patcha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę do wszystkich bo zastanawiam się nad kupnem gry i nie wiem czy warto. Mógł by ktoś zamieścić jakąś obiektywną opinię i może parę skrinów ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na stronie internetowego sklepu gram widziałem grę Sacred 2: Fallen Angel. Pózniej zobaczyłęm tą samą grę na oficjalnej stronie gry i wydaje mi sie że maja inne zawartości a nie są to wersje kolekcjonerskie. I teraz mam pytanie czy w sklepie gram jest dostepna ta sama wersja co na oficjalnej stronie, czy sa to dwie różne wersje?
Odnośnik z głównej strony sacred przenosil mnie do internetowego sklepu cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 07:03, revolt505 napisał:

Witam. Na stronie internetowego sklepu gram widziałem grę Sacred 2: Fallen Angel. Pózniej
zobaczyłęm tą samą grę na oficjalnej stronie gry i wydaje mi sie że maja inne zawartości
a nie są to wersje kolekcjonerskie. I teraz mam pytanie czy w sklepie gram jest dostepna
ta sama wersja co na oficjalnej stronie, czy sa to dwie różne wersje?



to sa dokladnie takie same wersje, nie ma nic co by je roznilo :)
ale pamietaj ze sa dwie wersje, zwykla i kolekcjonerska :) ale w obu sklepach obie wersje sa dokaldnie takie same :)


podpowiem Ci zebys kupil w saturnie, maja po 79,9zl a nie musisz placic za wysylke :) ja juz wczoraj swoja wersje kupilem wlasnie w saturnie i gram zaciecie juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować