Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 04:16, stg.Olo napisał:

Demo do sciagniecia z niemieckiej strony Gamestar.de


A dla leniwych: http://www.gamestar.de/news/pc/rollenspiel/action/1949418/sacred_2_fallen_angel.html

Gra wygląda trochę cukierkowo (bardziej, niż pierwszy Sacred chyba), takie trochę skrzyżowanie Titan Quest i Silverfall. Ale prezentuje się ciekawie, gra się nieźle (sterowanie klikaniem albo WSADem), i ogólnie zapowiada się niezła zabawa. Oby tylko bugów było mniej niż w pierwszej części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke mnie zaskoczylo to demko ale coz:))w miare jedzenia apetyt rosnie.
Stary dobry Sacred w nowej oprawie jak najbardziej na plus.Troszeczke mnie przerazaja te futurystyczne czesci uzbrojenia ale da sie przegryzc.Kilka sposobow rozwoju postaci,kapitalnie wizualnie wygladaja skille.
Powierzchnia jak z bajki ale juz katakumby wygladaja normalnie:).
Nie moglem sie na poczatku do kamery przyzwyczaic ale daje rade.Ogolnie jak na razie bardzo mi sie podoba :)Nawet zloty miecz juz znalazlem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w demko, mam postać na 7 poziomie, i muszę przyznać, że gra się naprawdę przyjemnie. Wprawdzie zdobywanie doświadczenia jest trochę powolne (w S1 po takim czasie byłbym w okolicach 12 poziomu), ale z drugiej strony być może obniżą limit maksymalnego poziomu (o ile się nie mylę, w Sacred można było dojść do 206 poziomu postaci).

Niestety, niemiecki nie jest moją najsilniejszą stroną, więc trochę ciężko się w niektórych rzeczach połapać, ale demko jest bardzo fajne: sporo się dzieje, obszar do zwiedzania dość duży, mnóstwo broni, skille wyglądają efektownie... Całość zapowiada się na kawał solidnego h''n''s. Nie wiem, czy pobije Titan Questa, ale ma spore szanse.

Jedyne, z czym można mieć na początku problem, to wspomniana kamera (i połączone z tym sterowanie). Trochę trudno jest dopasować sobie odpowiedni widok, bo albo widzimy za mało, albo - przy większym oddaleniu - krajobraz zasłania nam postać. Wszystko jednak jest kwestią dobrania ustawienia, które nam pasuje, i oczywiście przyzwyczajenia. W tej chwili, po paru godzinach spędzonych nad S2, kamera już mi nie przeszkadza.

Ciekawym rozwiązaniem jest sterowanie, będące połączeniem typowego dla h''n''s klikania z bardziej FPP/TPP-owym układem WSAD. To też wymaga przyzwyczajenia, ale sprawdza się całkiem nieźle.

Jeżeli tylko twórcy nie popełnią błędów z S1 (czyli bugów, które odstraszyły wielu graczy) i trochę się postarają o jakąś kampanię reklamową (S1 przeszło prawie niezauważone, a szkoda), gra powinna stać się hitem. Przynajmniej do czasu, aż ukaże się Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:20, Ringno5 napisał:

> Demo do sciagniecia z niemieckiej strony Gamestar.de

A dla leniwych: http://www.gamestar.de/news/pc/rollenspiel/action/1949418/sacred_2_fallen_angel.html


Gra wygląda trochę cukierkowo (bardziej, niż pierwszy Sacred chyba), takie trochę skrzyżowanie
Titan Quest i Silverfall. Ale prezentuje się ciekawie, gra się nieźle (sterowanie klikaniem
albo WSADem), i ogólnie zapowiada się niezła zabawa. Oby tylko bugów było mniej niż w
pierwszej części...

Daj jakis inny link bo ten nie dziala.(sorki za spam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 09:38, PonuryŻniwiarz napisał:

Daj jakis inny link bo ten nie dziala.(sorki za spam)


Nie mam innych linków, a ten u mnie działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, pograłem, rewelacji nie ma. Typowy H&S chociaż bardzo spodobała mi się postać nietuzinkowa - Serafin :) Nie ma możliwości używania broni (siakiś tam mieczyk + dodatki w postaci umiejętności), ale za to sposób rozgrywki IMO przyjemniejszy niż rycerzami. Ciekawie także sprawuje się opcja "podnoszenia przedmiotów w zasięgu wzroku" - szczególnie przydatna, gdy walczymy z 5-10 przeciwnikami naraz i każdemu coś wypadnie.

Jednym słowem, dwa słowa: fani Diablo podobnych gier będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)) Fani Diablo to zjada Sacreda nie pozostawiajac na nim suchej nitki,bo cokolwiek sie ukaze w stylu h&s jest z gory skazane tutaj na porazke.Czekamy do 10 X Cenega juz sie okreslila :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości co do ściągnięcia dema. Widziałem różne opinie na jego temat, i nie wiem w końcu, czy warto je ściągać. Jak to jest naprawdę? Powiedzcie, czy dużo zmieniło się w stosunku do poprzedniej części (która podobała mi się bardzo :)), jak spisują się nowe postacie, ogólnie jak wygląda sama rozgrywka. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:02, Robak 007 napisał:

Mam wątpliwości co do ściągnięcia dema. Widziałem różne opinie na jego temat, i nie wiem
w końcu, czy warto je ściągać. Jak to jest naprawdę? Powiedzcie, czy dużo zmieniło się
w stosunku do poprzedniej części (która podobała mi się bardzo :)), jak spisują się nowe
postacie, ogólnie jak wygląda sama rozgrywka. Z góry dzięki :)



przechodzilem demo piec razy :)

sciagaj a nie marudzisz,
czy warto ?

WARTOOOOO !!!

mi sie rga straznie podoba, napewno bardziej niz jedynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:51, stg.Olo napisał:

:)) Fani Diablo to zjada Sacreda nie pozostawiajac na nim suchej nitki,bo cokolwiek sie
ukaze w stylu h&s jest z gory skazane tutaj na porazke.Czekamy do 10 X Cenega juz sie
okreslila :))


Aaaj nie bądź takim pesymistą - tylko prawdziwi maniacy Diablo zjadą Sacred, a nie ludzie, którzy polubili gatunek zapoczątkowany przez Diablo. Osobiście przeszedłem obie części Diablo wraz z dodatkami po parę razy, a mimo wszystko bardzo pozytywnie wspominam Sacred 1 czy Titan Quest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnij sobie demo i przetestuj :) jest swietne, nma jeszcze kilka bledow, ale mowili ze w pelnej wersji tego nie bedzie :) druga sprawa to wiadomo mi ze wycieto sporo elementow z tego demo, wiec gra moze wydawac sie ''biedna'' :) pewlna wersja bedzie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 11:33, Michaelius napisał:

Zreszt WTF co to za pomysl , zzeby dawac lepsza grafike do drozszej wersji ?



wedlu filmikow i opini ludzi ktorzy to widzieli, sporej roznicy nie ma, lepsze cienie i swiatla ot co :) wiec bez problemu obejrzysz praktycznie te same efekty w wersji podstawowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie skończyłem demko i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony :D
Z tym, że mój komp ledwo co dycha :P
Można się pokusić o stwierdzenie, że Titan Quest ma godnego następce, przynajmniej to moje zdanie ;]
byle do 10 X :D
Pozdro by DevilMis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować