Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada dodatek do Heroes of Might and Magic V

175 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 16:08, Lailonn napisał:

Nooo w koncu dodatek jak na HOMMIII przystalo. HOMMIV mial
beznadizejne dodatki z paroma itemammi na krzyz.

Akurat The Gathering Storm miał fajniejszą kampanię niż podstawka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spoko. Dobrego nigdy za wiele, jak głosi pewna reklama, ale aż dziw, że tak szybko. Ale może i dobrze, szybko bedzie jakaś edycja podstawka+dodatek i szybko będzie obniżka ceny ;-) Oby tylko ta nowa frakcja się podobała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:08, Daimon_Frey napisał:

> mnie tam bardziej niz te krasnale interesuje tryb tur jednoczesnych.

A karawany też, czy już nie? ;P



karawany wg mnie to totalna porazka. mam nadzieje, ze karawany beda jedna w wielu opcji, ktore bedzie mozna wylaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 17:41, moonman napisał:

karawany wg mnie to totalna porazka. mam nadzieje, ze karawany beda jedna w wielu opcji, ktore
bedzie mozna wylaczyc.


Hmmm.. widzisz bohaterowie z dużą ilością many mogą sobie przyzwać dużą ilość jednostek z zamku. Co sam częst wykorzystywałem. Bohaterowie z małą ilością many nie mogą przyzwać z zamku tyle jednostek co inny.
Karawany będą więc alternatywą na zdobycie większej ilości jednostek bez wracania przez całą mape do zamku. Osobiście uważam, ze karawany były jednym z lepszych rozwiązań z czwórki.
Można by jednak zastosować pewne ograniczenie, wysłanie jednostek z zamku do bohatera mogłoby trochę kosztować w złocie. Im więcej by się wysyłało, tym więcej by to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no. Jestem pod wrażeniem. Jeśli programiścii z Nival utrzymają jakość podstawki, to będą musieli pracować po nocach :).
Na dodatek pewnie wydam każdą sumę, choć liczę, że cena wynosić będzie około 50 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A ja sie zastanawiam czy wraz z nowa rasa zobaczymy w dodatku cos takiego jak snieg :D bo chyba w piatce nie ma tego rodzaju terenu ;/:PP

Obejrzyj screeny umieszczone pod linkiem podanym wyżej a się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować