Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - konkurs zakończony!

288 postów w tym temacie

Chciałoby się rzec: hahaha :) .

Ukryte nieźle, szkoda że akurat teraz nie miałem czasu ani sił na szukanie odpowiedzi. Ale trafiłem w pierwsze i to nawet nie strzelając :D ! Po prostu kiedyś zasysałem jakieś "jajcarskie" nagranie ze strony tej gry i tam większość tekstów była utrzymana właśnie w tych klimatach.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jeszcze nie ma rozstrzygnięcia kaonkursu?Eee...myślałem że juz dzisiaj będzie...ale trudno.W sumie,pewnie i tak nic nie wygrałem.
Pytania były "delikatnie mówiąc" niełatwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawe ile trafiłem, wiem że 3 wcześniej dobrzem miałem ale to były u mnie pewniaki reszta strzały, a headshotów nigdy nie ma za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesety nie wygrałem nic na 100% Ah szkoda nie mam narazie kasy na kupno nowych gier z XKN. Ah trudno bylo trudno ale warto bylo grac:) Większosci strzelałem ale to i tak nic nie da ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Nobla jakiegoś dla osoby, która wymyślała pytania. No trzeba nieźle nap... trzeba mieć nieźle napełnioną głowę pomysłami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha!

To powiem, Wam, jak ja wykombinowalem moje odpowiedzi.

1. ZNALAZLEM to "13id", wpisywalem na stronie sklepu Gram w roznych konfiguracjach etc, ale nic nie wyszlo. Nie rozumiem, jakim cudem nie wpisalem tego, co trzeba.
No to zaczalem myslec... i wymyslilem, ze Droopy byl detektywem, a jedyna gra z listy, ktorej bohaterem byl detektyw, bylo Alone.

2. Co jest na obrazku? Oczywiscie diuny :-) Ktora gra z listy jako jedyna zawiera lokacje inspirowane "Diuną" Franka Herberta? Oczywiscie Homeworld... 2 punkty w kieszeni. :-)

3. Tu najpierw sie podniecilem, ze znalazlem nawet odpowiedni Essay Generator, ktorym wytworzono ten tekst. Na szczescie po pewnym czasie znalazlem odpowiedniego linka...

Czyli 1 punkt zdobylem i mam chyba 15 albo 17 :-) Pewnie jakas druga - trzecia setka... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nei apmietmem jakei wczoraj zanacyzłem ale jedna jest na bank dobrze i hyab druga etyz wiec jestem o diwe dopowiedzi do przodu :D mzoe cos wybram ale watpie nadzieje umeira osatnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze konkurs jeszcze w pelni sie nei zakonczył aekl cd project bedzie druga edyzja moze teraz sie psoatram D: bo teraz sie troche za bardoz tym konkursme nei rzejełem a ajk ebdzie druga edycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:39, 4YoU napisał:

CD-PROJEKT/GRAM.PL oby więcej taki konkursów, tylko z łatwiejszymi pytaniami. OK?! ;-) :-)
;-D :-D

A czemu łatwiejszych? Ja chce trudniejszych!! Nie wygram w tym konkursie, ale co! Bardzo mi się podobał. Jak pytania byłyby łatwiejsze to cały konkurs nie miałby moim zdaniem sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko na jedno odpowiedziałem dobrze w tej ostatniej turze pytań :/ czyli w sumie mam około 20 punktów, jestem ciekaw czy załapie sie chociarz na jakąs nagrode :) będę dobrej myśli, pożyjemy zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatniej turze miałem wszystkie odpowedzi złe :P. Pewnie nic nie wygram, ale nie mogę się doczekać ogłoszenia wynikó :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować