Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Dark Messiah of Might and Magic w sklepie gram.pl!

63 postów w tym temacie

Eh, ja niestety musialem anulowac zamowienie Dark Messiah. Musze zaczac zbierac na sprzet zeby sobie pograc w LADNEGO Wiedzmina...1200zl musze uzbierac...Dark Messiah chyba sobie kupie dopiero w przyszlym roku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:53, Wiśniowy22 napisał:

Pytam sie po raz drugi bo za 1 razem nie odpowiedział nikt ;p. Czy będzie w grze CDkey dzięki
któremu będzie można wbić gre na steama?


Jeśli Ubisoft/Steam nie wymyśli alternatywnej metody sprawdzania oprogramowania to będzie klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale !! mam kasę na toą gierkę ale mam mały dylemat :\ Kupić Dark Messiach edycje kolekcjonerską czy Gothic III edycje kolekcjonerską ?? :\ Chyba tą drugą bo przeszedłem wszystkie części gothica.. ale do dark messiach strasznie mnie ciągnie :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak zobaczyłem newsa to bałem się że EK będzie kosztować 160zł. Wtedy bym nie kupił, ale 129zł z chęcią wysupłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i muszę powiedzieć że gra się bosko! :P Tylko strasznie sie krzaczy miejscami... nie wiem czy to jest z demem związane bo normalnie z HL2 nie miałem żadnych problemów a przeciez to jest ten sam silnik... najważniejsze że fajnie się gra :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:31, Jay Z napisał:

> Hmm... bardzo fajnie i miło, że jest i edycja kolekcjonerska, szkoda tylko, że tak ubogo
zaopatrzona.
> Powinno być jeszcze coś na tej płycie dodatkowej, a cały zestaw w jakiejś szkatule drewnianej,

> czy coś w tym stylu. Ja tam poczekam na inną edycję kolekcjonerską, tj. z dodatkiem, bonusami

> i za 49,90 ;-) Chyba, że nie wytrzymam, bo po obejrzeniu trailerów i dwukrotnym przejściu
dema
> nie mogę się doczekać, żeby sobie w to zagrać :-)

Nie sądzę, żeby była inna EK. To Edycja firmy Ubisoft i będzie wydawana w polskiej wersji u
nas.


Eh... pisząc "inna edycja kolekcjonerska z dodatkiem za 49.00" miałem na myśli to, że kiedy już gra wraz z dodatkime trochę na rynku posiedzą, to często jest wydawana edycja kolekcjonerska/złota/platynowa/srebrna czyli gra+dodatek, po pewnym czasie, w przystępnej cenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę pograć w Demo... Z drugiej strony zbieram wszystko co ma związek z M&M... Ale Gothica KOCHAM ponad wszystko i jeżeli będzie wydanie kolekcjonerskie... Chciałem też pograć w Gild Wars po polsku... A do końca września muszę opłacić studia...

P.S. To po ile chodzą te nerki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już edycję podstawową zmieniłem na kolekcjonerską :)

Co prawda, mój komp jest za słaby, żeby pociągnąć Messiaha nawet na średnich detalach, ale niedługo gwiazdka, więc może zafunduję sobie z tej okazji jakiś mały upgrade ;) (w EK mogliby dodawać np. nową kartę graficzną do pudełka - ja bym się nie obraził :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować