Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Auto Assault - rozwiązanie

25 postów w tym temacie

2 gigabajty screenshotów z których trzeba było wybrać ten jeden jedyny, godziny spędzone na próbie uchwycenia błyskawicy w okolicach VLA, staranie się by przypadkiem w kadrze nie pojawił się jakiś wróg psujący ujęcie... wszystko na nic... no trudno, przynajmniej mogę już z czystym sumieniem usunąć AA z dysku. Gratuluję Pimpor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O fakt, chłopaki dobrze czytaja:) Są małe błędy ale na szcęście nie są to takie straszne ortografy:D Pisałem w pośpiechu bo była wtedy u mnie rodzina z Francji a był to ostatni dzień konkursu o ile dobrze pamiętam, więc mogłem pisać trochę bez zastanowienia:)

@Snake_GMC- no ja też właściwie nie myślałem, że wygram bo robiłem tą kartkę w pośpiechu, no gusta ma każdy inne więc na szcęście dla mnie ekipie z CDP się spodobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy! Ja nie brałem udziału w konkursie, bo ponad 700 MB to bylo za dużo jak na moje łącze - więc i w samej grze pingi bym wysokie miał. Musze jednak przyznac rację tym, którzy mówią, że praca taka wspaniała nie jest - widac, że screen robiony raczej bez większego przygotowania - byc może wygrał dla tego, że podpis miał ciekawy...ale uwaga powinna byc zwrócona głównie na poziom samego obrazka moim zdaniem. Tak czy siak zwycięzcy jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy!

A konkurs był zupełnie źle pomyślany. przecież żeby zrobić screena trzeba mieć grę, która jest nagrodą. Bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować