Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Flatout VS. Crashday----Pojedynek ''''rozwalanych'''' gigantów.Która Waszym zdaniem lepsza?

66 postów w tym temacie

Heh, oczywiście, że Flat nie ma innej możliwości.
Crashday to naprawdę tandetna budżetówa, która (przynajmniej mnie) nie zatrzymała przy monitorze na dłużej niż 20 minut. A oczekiwania miałem wobec niej spore. Oczekiwałem czegoś na kształt PSX-owego Vigilante 8 a otrzymałem grę będącą w produkcji przez parę lat i wyglądającą jak sprzed tych paru lat -.-
W dodatku z lichym modelem uszkodzeń i zrytym modelem jazdy.
Flat idealny nie jest, ale jest temu stanowi bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 20:46, Kizibono napisał:

To oczywiste że Flatout a zwłaszcza 2 część to juz bije wszystkich na głowe :D



Wiesz, zależy pod jakimi względami:)
Dwójka jest o wiele bardziej widowiskowa i grywalniejsza "dla mas".
Natomiast jedynka IMO świetnie sprawdzała w bardziej profesjonalnej jeździe (mówię tu o zaawansowanym trybie sterowania). Jedyne, co mi przeszkadza w jedynce to pewna zbyt czułość w modelu uszkodzeń.
Kiedy otrzemy się bokiem o przeszkodę, możemy oczekiwać dość sporego wgniecenia, podobnie jak po lekkim nawet podskoku, co jest nieco irytujące. Może i się czepiam, ale jestem na tym punkcie baardzo wyczulony:]
Dodam jeszcze, że choćby leciwy Carmageddon 2 (1998) ma o wiele lepszy model uszkodzeń niż ten nieszczęsny Crashday :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Flatouta2 i gralem w crashdaya i nie wiem wogóle jak możecie te gry porównywać.
Crashday po prostu wspaniały podług Flatouta.
Edytor ma swobodna jazda po mapie, a w flatoucie właśnie mi się to najgorzej nie podoba ze ciągle wyścigi i wyścigi
derby nawet jest niezłe, ale też takie drętwe i właściwie wygrywa a tam ten kto ma więcej szczęścia.
Kaskaderka w crashu trwea 5 minut czy też 3 i można się czymś wykazać natomiast w Flatoucie troche dzinie leciec czlowiekiem który wyskoczył przez szybe samochdu i wszystko trwa 10 sekund troche bez sensu.
Do tego w crashdayu jest o wiele więcej trybów,a flatout jest troche ubogi i zdobywanie nitro w flatocue tez troche
dziwne bo samochód powinien jechać wolniej jak coś zawali a w flatoucie otrzymuje się wtedy nitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować