Zaloguj się, aby obserwować  
Radziula

Cabal online - nowy mmorpg

238 postów w tym temacie

Zmiana płci :P dobry pomysł, tylko ja bym sie nie przyzwyczaił za szybko jakby mój blader zamienił sie w kobietę ;P

Aha mam małe pytanko, na mojej postaci nie widać, że ma hełm czemu tak jest i czy da sie coś zrobić zeby było go widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w to przez chwile jako blader ale niezbyt mi sie gra spodobala szczerze mowiac ;/
kolega mi ja polecil i mowil ze fajna no to z nim zagralem ale po tyg mi sie znudzila ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 00:14, Basajew napisał:

Właśnie, dużo o tym słyszałem.,.. To darmowy masive? I jak wypada w porównaniu do Wowa i L2?

slabo ,ja nieczulem klimatu,tylko bije sie potworki,brak ciekawych questow, klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 00:41, hammerfall87 napisał:

> Właśnie, dużo o tym słyszałem.,.. To darmowy masive? I jak wypada w porównaniu do Wowa
i L2?
slabo ,ja nieczulem klimatu,tylko bije sie potworki,brak ciekawych questow, klimatu


"brak ciekawych questow" - zaloze sie ze nie doszles dalej niz 10lvl...questow jest sporo bo wystarcza ci do 100lvl

"tylko bije sie potworki" - ale jak sie bije...skile wizualnie zarobily na mnie wrazenie :) ... a dotego jeszcze dochodzi mozliwosc Combo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:37, Małko93 napisał:

> > Właśnie, dużo o tym słyszałem.,.. To darmowy masive? I jak wypada w porównaniu do
Wowa
> i L2?
> slabo ,ja nieczulem klimatu,tylko bije sie potworki,brak ciekawych questow, klimatu


"brak ciekawych questow" - zaloze sie ze nie doszles dalej niz 10lvl...questow jest
sporo bo wystarcza ci do 100lvl

"tylko bije sie potworki" - ale jak sie bije...skile wizualnie zarobily na mnie wrazenie
:) ... a dotego jeszcze dochodzi mozliwosc Combo


Możlwie masz racje ale skoro gra mnie znużyla ,ze nie wbilem 10 lev tu sie zgodze.Ja bym pewnie w cabala grał jesli bym nigdy niezagral wowa lub ewentulanie niemógl sobie na niego pozwolic(bo na piracie nigdy niezagram koniec stresu i nerwów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie update wczoraj ściągnął w godzinkę ;P
Najlepiej jakimś programem typu flashget ściągać wtedy będzie w miarę szybko, bo tak mi szło do 10 kb.


btw ten update strasznie mi przeszkodził w skillowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ma 10lvl. ale nie widzę ani jednego polaka. Ta gra jest niestety malo popularna u nas. SZkoda bo warto zagrac. Najwięcej polaków w Tibie tłucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zagram tylko mam pewien problem z grą. Otóż, ściągnąłem grę z oficjalnej strony gry. Zainstalowałem, na razie było wszytko w porządku. Odpalam, loguję się a tu wyskakuje mi pulpit, tak się dzieje za każdym raazem. Nie wiem co zrobić, a kumple mi opowiadają że fajna gra. Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:45, Net.com napisał:

czy ta gra jest płatna?



Nie. A teraz ja mam pytanie o co w tej rze wogole chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:49, Net.com napisał:

z tego co czytałem robisz tam questy zadania poboczne i nabijasz lvl


Kurcze tylkoo ze to ma jakas brzydką grafikę. Podobno walki ochydnie tam wyglądają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, to chyba gry Ci się pomyliły. Najpierw zagraj a potem oceniaj grę ;]

MasterHeroes Niestety nie wiem o co chodzi. Jaki masz komp ? Spróbuj ściągnąć jeszcze raz, ale z innego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:54, micaa napisał:

LOL, to chyba gry Ci się pomyliły. Najpierw zagraj a potem oceniaj grę ;]

MasterHeroes Niestety nie wiem o co chodzi. Jaki masz komp ? Spróbuj ściągnąć jeszcze
raz, ale z innego źródła.


Raczej nie bo patrzyłem na YouTube filmiki i brzydko wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować