Zaloguj się, aby obserwować  
Radziula

Cabal online - nowy mmorpg

238 postów w tym temacie

Niedaleko ognistych piesków :P
Idź na północ cały czas drogą, potem w prawo, znajdziesz go przy drodze, za niewielkim mostem. Na mapie widać jego położenie u samej góry i trochę na prawo wschód. Tam gdzie już jest lawa czy coś takiego, już nie pamiętam dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zacząć grać w jakiegoś fajnego MMORPG ,i mam prośbę do graczy Cabala . Jeśli możecie to wypiszcie jak możecie plusy i minusy gry :] Z góry dzięki .

edit: czy w tej grze jest możliwość sterowania postacią klawiszami WSAD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:43, Lord Andre 1 napisał:

Czy za ta gre płaci się jakiś abonament.


Z tego co wiem kiedyś była płatna ,ale teraz jest darmowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:41, AdiN2 napisał:

Mam zamiar zacząć grać w jakiegoś fajnego MMORPG ,i mam prośbę do graczy Cabala . Jeśli możecie
to wypiszcie jak możecie plusy i minusy gry :] Z góry dzięki .

Z plusów to na pewno bardzo ładne efekty skilli, dużo questów, 6 różnych postaci, max lvl to 150 z takich ważniejszych rzeczy nic sobie więcej nie przypominam ;P
Minusy, przez chociażby małe lagi można paść, czy zepsuć combo więcej nie przypominam sobie jakichś większych minusów :P
>czy w tej grze jest możliwość sterowania postacią klawiszami WSAD ?
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać w tą gierkę..nawet fajna...gram Wariorem 4 lvl i Bladerem 3 lvl..i tak się zastanawiam...którym stylem grać...możecie mi pomóc? Który jest lepszy? Jakie są ich plusy i minusy?

Aha i jeszcze jedno pytanko: w jaki sposób robić upgrade ekwipunku? Bo nie wiem jak to zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba chary są łatwe na początku, warrior ma duży dmg i defense, a blader ma duży defense rate (szansa na zostanie trafionym), wiec też źle nie będzie i ma szybkie ataki. Wybór należy do Ciebie: czy chcesz kogoś szybkiego czy chodzącego czołga ;P

Upgrade : potrzebujesz itemu ze slotem i force core, z tym idziesz do alchemika wybierasz upgrade i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest broni? Duzy jest swiat? Duzo jest itemkow? Ile jesy moobow? Ile graczy? Są rasy? Dlaczego placa sie sciagac? I czy gra jest podobna do WoW''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie moje sprecyzowanie, narazie ich nie ma, ale w przyszłym wielkim "ubdejcie" będzie można z nich skorzystać i nie tylko z nich. Dojdzie dużo nowych fajnych i przydatnych rzeczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:10, Budep napisał:

Ile jest broni?

Spis broni - http://www.cabalonline.com/gameinfo/item_weapon_1.asp ( Oczywiście bronie można ulpszać, dawać im dodatki itp.)

Dnia 22.10.2007 o 16:10, Budep napisał:

Duzy jest swiat?

"Świat" Cabala jest podzielony na poszczególne krainy, ale i tak nie są ona za duże.

Dnia 22.10.2007 o 16:10, Budep napisał:

Duzo jest itemkow?

Oj..... bardzo dużo !!

Dnia 22.10.2007 o 16:10, Budep napisał:

Ile jesy moobow?

http://www.cabalonline.com/gameinfo/mapmonsters.asp - Spis map i potworów

Dnia 22.10.2007 o 16:10, Budep napisał:

Ile graczy?

Duuuuuuuuużo :D

Dnia 22.10.2007 o 16:10, Budep napisał:

Są rasy?

http://www.cabalonline.com/gameinfo/default.asp - Charaktery możliwe do wyboru na początku grania.

Dnia 22.10.2007 o 16:10, Budep napisał:

Dlaczego placa sie sciagac?

Nie rozumiem pytania ;/

Dnia 22.10.2007 o 16:10, Budep napisał:

I czy gra jest podobna do WoW''a?

Według mnie nie jest, ale to tylko moje zdanie. Pozatym w WoW-a nie grałem więc zbyt dużego porównania nie mogę dać, ale sądzać po filmikach i opiniach graczy o tej grze to nie jest ona podobna do Cabala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:58, micaa napisał:

Takie moje sprecyzowanie, narazie ich nie ma, ale w przyszłym wielkim "ubdejcie" będzie można
z nich skorzystać i nie tylko z nich. Dojdzie dużo nowych fajnych i przydatnych rzeczy ;]

A kiedy będzie ten uptade wiesz może? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować