Zaloguj się, aby obserwować  
Kaiin

Tematy zamknięte, czyli rozrywka moderatorów na forum :-)

109 postów w tym temacie

Gratuluje refleksu, lol.
Radzę popatrzyć nie tylko na treść postów, ale także na datę ich napisania. Tego mojego tematu także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć Wojman czemu zablokowałeś mój temat o Goozex. Zrozum, że kod KP-PL to nie ref tylko kod z ulotki i mozna dzieki niemu wygrac konsole. Temat zaczał cieszyć się jaką taką popularnoscia, a Ty go zablokowałeś bez powodu. Czemu nie zablokowałeś tematu o Steam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:52, Hellmut napisał:

Skontaktuj się z Wojmanem przez formularz - na wyjaśnienia na forum nie masz co liczyć.


Chwilę po zamknięciu tematu wysłałem do Wojmana maila w tej sprawie. Póki co - bez reakcji.

Czekam na odpowiedź, tu czy na maila - bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum wątek w którym można informować o tematach do zamknięcia? Już dwa razy pisałem przez formularz do moderatorów o zamknięcie tematu, który występuje 3 razy. Minęły dwa tygodnie i wciąż nikt nie zamknął powtarzających się tematów. Skoro nikt nie czyta wiadomości jakie wysyłam, to może odpowiedni wątek na forum sprawi, że moderatorzy będą dostawać od użytkowników w jednym miejscu informacje o dubelkach i innych tematach do zamknięcia. Ja nie wymagam tego by na moją informację o temacie do zamknięcia moderatorzy odpisywali, lecz sprawne działanie mające poprawić działanie forum jest chyba ich obowiązkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek o problemach komputera np: dlaczego komputer mi tak wolno chodzi lub dlaczego mi się gry ścinają chodź mój komputer spełnia zalecane wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 13:45, Karol44 napisał:

Jest wątek o problemach komputera np: dlaczego komputer mi tak wolno chodzi lub dlaczego
mi się gry ścinają chodź mój komputer spełnia zalecane wymagania?

"problemy z kompem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować